رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ، من تو ویرایشگر JCE یه سری سوال و مشکل داشتم که ممنون میشم کمکم کنید .....!!!!

از کجا میشه فونت آپلود کرد ؟؟؟

من تو این ادیتور وقتی یه جمله فارسی مینویسم فونت اولیه اش خوبه اما وقتی فونتش رو تغییر میدم به یه فونت دیگه تبدیل میشه و اصلا هم به حالت اولش برنمیگرده .

این کامپننت نیاز به فارسی سازی داره ؟؟؟ یعنی البته من این نسخه رو تو جوملا 2.5 به روز کرده ام و از ورژن 2.1 این ادیتور استفاده میکنم .

اگر هم ممکنه یه ادیتور دیگه ای هم که همچین حالتی داشته باشه معرفی کنید که دانلود کنیم . البته من که تو جومینا برای جوملا 2.5 چیز دیگه ای پیدا نکردم .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

دوست عزیز قبلا آقای دفاعی این کامپوننت را برای جوملا 1.7 فارسی و منتشر کرده اند که با جوملا 2.5 سازگار است.

لطفا جستجو کنید. در انجمن منتشر شده است.

موفق باشید.

لینک به ارسال

آقا من میخوام بدونم چطور میشه فونت فارسی به مجموعه فونت های این ادیتور اضافه کرد ؟؟

لینک به ارسال

سلام

برای اینکار باید کدنویسی بلد باشید

برای تغییر فونت متن می تونید از سی اس اس قالب هم استفاده کنید

یا علی

لینک به ارسال

خب آقای دفاعی این خودش این فونت هارو چطوری گذاشته ؟؟؟ یعنی اصلا جایی از کامپوننت آپلود نشده ؟؟؟ جز به جز فونت به صورت کد طراحی شده ؟؟؟ من زیاد وارد نیستم تو این زمینه .. میشه یه راهنمایی کنید که من یکی دو تا فونت اضافه کنم ؟؟؟ اینطور که به نظر میاد باید بشه تو این JCE فونت اضافه کرد ..!!

لینک به ارسال

آقای دفاعی میشه یه راهنمایی در باره سوالم کنید . من اطلاعاتم زیاد نیست . فقط میخوام به فونت های ادیتور JCE یه فونت فارسی اضافه کنم .

لینک به ارسال

ببینید دوست عزیز تو این کامپوننت هیچ فونتی اپلود نشده

در واقع این افزونه از فونت های استاندارد موجود در وب استفاده میکنه مثل arial , tahoma و .... دقیقا مثل فونت های قالب که تو فایل سی اس اس تعرفی میشه

افزودن یه فونت جدید ساده نیست

شما باید فونت رو اول اپلود کنی بعد روی سیستم کاربر نصب کنی (اگه موجود نباشه) که کلا به زحمتش نمی ارزه:001:

عرض کردم راحت ترین راه همون استفاده از دستورات سی اس اس قالب سایت هستش

موفق باشید:002:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...