رفتن به مطلب
hvasmaghi

راهنمايي در خصوص درج تاريخ

پست های پیشنهاد شده

سلام

آقا من تو کامپوننت پرسش و پاسخ جومينا اومدم درج ماژول در مطلب انجام دادم و آخرين اخبار سايتمو اونجا داره نمايش داده ميشه

از دوستان عزيز يه راهنمايي مي خوام

اينکه چطوري مي تونم در جلوي لينک خبر مربوط تو ماژول آخرين اخبار (خبرها) تاريخ درج خبر هم بياد

سپاس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و وقت بخیر

حتما تو تنظیماتش داره. اگر نداشت باید از افزونه های دیگر مثل آیدا نیوز استفاده کنین. درج تاریخ هم داره.

لینک جهانی آیدا نیوز :

http://extensions.joomla.org/extensions/news-display/articles-display/latest-news/18112

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

برای این مورد ، در مدیریت مطالب اون بالا روی دکمه پارامترها کلیک کنید و گزینه "تاریخ و زمان ایجاد" را روی نمایش قرار دهید . البته این تنظیم را برای هر مطلب بطور منحصربفرد نیز میتوانید انجام دهید ولی اگر تنظیم مطلب روی استفاده از تنظیمات سراسری باشد ، تنظیمات از این قسمت خوانده میشود

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

سلام

آقا مصطفی اینجوری ساعت درج خبر در صفحه خبر درج میشه

من میخوام جلوی لینک خبرم تو ماژئل آخرین خبرها این تاریخ بیاد

امکانش هست ؟

لینک به ارسال

با سلام

اون کاری که گفتم هم برای نمایش تاریخ بود و هم ساعت . حالا اگه فقط ساعت نشون داده میشه و تاریخ نشون داده نمیشه ، ممکنه از قالبتون هم باشه

با قالبهای دیگری هم تست کنید ،‌ببینید باز همینطوره یا نه

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

آقاي صفرعلي من هم عرض کردم کاري که شما فرمودين براي نمايش تاريخ و ساعت در مطلب درج شده است و اينو خودم ميدونم و انجام داده ام

ميخوام بدونم چطور ميشه تاريخ را در جلوي عناويني که توسط ماژول آخرين خبرها از مجموعه اي خاص خوانده مي شود و در موقعيتي خاص منتشر مي شود، آورد ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ممنون

لینک به ارسال

سلام.

من اینطور که فهمیدم دوستمون می خواهند تاریخ جلوی عنوان مطلب بیاید.

راه اول:

شما باید ماژول آخرین اخبار پیش فرض را ویرایش کنید و لازم هست یک سری کد نویسی انجام شود. شما اگر php نویسی بلد باشید ، می توانید در ماژول آخرین اخبار تعیین کنید که تاریخ را جلوی مطلب print کنه.

راه دوم:

شما می توانید از یک ماژول آخرین اخبار دیگه استفاده کنید. شما باید در سایت جوملای جهانی دنبال یک ماژولی بگردید که جلوی عناوین تاریخ را داشته باشه.

من تاحالا چنین افزونه ای ندیدم. ولی جستجو کنید شاید پیدا بشه. شما در لیست زیر دمو های هر افزونه را یک نگاهی بیندازید ، شاید یکی اش به دردتون بخوره.

لیست افزونه های آخرین اخبار

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام

راستشو بخواین فکر می کنم با یه دستور ساده بشه تاریخ رو جلوش آورد

دوستان برنامه نویس یه راهنمایی می کنین ؟

ممنون می شم

لینک به ارسال

سلام.

دوست عزیز شما می توانید از دوستان برنامه نویسمان بخواهید چنین کاری را برایتان انجام دهند. (آقایان تهرانی ، حاجی پور ، رضایی)

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...