رفتن به مطلب
asil

کد نویسی در rsform

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من از rsform برای ثبت نام در بخش خاصی استفاده کرده ام و خیلی خوب هم کار میکنه .

من از افراد مشخصات از قبیل کد ملی و نام و ... را درخواست کرده ام . حالا مشکلم اینجا هست که 10 نفر با کد ملی مشخصی حق ثبت نام ندارند و میخام اگه این افراد خواستند ثبت نام کنند به یک صفحه ی مشخص هدایت بشن که تو ضیحات لازم براشون دادم .

حالا نمیدونم باید یک اسکریپت بنویسم تو قسمت اسکریپت ها یا نه ؟!!

من این کد رو نوشتم تو قسمت کد های هنگام عملیات روی فرم .

if ( kod == 0902350102 )  header('Location: http://www.example.ir/');

تو این قسمت نوشتم:

kod1.jpg

اما دو تا مشکل داره

1- به محض باز شدن فرم اعمال میشه .

2- اینکه توی rsform من فیلد کد ملی رو به نام kod ذخیره کردم و حالا که توی این کد php کد رو به صورت بالا معرفی می کنم اونو نمی شناسه .

توی خود فرم ساز تو قسمتای دیگه وقتی بخای مثلا از کاربر تشکر کنی می تونی برای درج نامش از {name} این طوری استفاده کنی و خود فرم ساز معادل مقدار وارد شده ی کاربر و به جاش قرار میده مثل اینجا

kod2.jpg

ولی برای استفاده از مقدار وارد شده ی کاربر توی کد php نمی دونم چه طوری باید فیلد کد ملی رو وارد کنم .

تو این بخش هم امتحان کردم ولی نمی دونم چه طوری باید کد رو وارد کنم ؟

kod3.jpg

لطفا کمکم کنید

من باید کجا و چه کدی بنویسم ؟ !!!!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام. خسته نباشید

چطوری دو اعتبارسنجی رو با هم روی یک فیلد در نظر بگیریم؟ به عنوان مثال هم کد ملی صحیح باشه و هم یکتا باشه و یا ورودی ما شماره موبایل به صورت یکتا باشه یعنی هم شماره وارده موبایل درست باشه و هم تکراری نباشه.

.ممنون از همکاریتون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...