رفتن به مطلب
mehrdad_andami

درخواست یک سیستم امتیاز دهی به کاربران

پست های پیشنهاد شده

سلام من میخوام یک سایت درست کنم با مشخصات زیر کسی میدونه چطوری مشیه همچین کاری کرد...

1- کابران در سایت ثبت نام کنن و بتونن تاریخ تولد و جنسیت خودشون رو مشخص کنن(متأسفانه کامپوننت AlphaRegistration برای جوملا 2.5 تولید نشده)

2- به کابران با توجه به فعالیتشون در سایت امتیاز اختصاص بدم برای مثال هر مطلبی که نوشته میشه/ هر نظری که به مطالب میدن / هر رأی که به مطالب میدن / هر دعوتنامه که به دیگران میفرستن / هر بار که روزانه به سایت وارد میشن و.... (کامپوننت AlphaUserPoints اکثر این موارد رو پوشش میده ولی مثلا باید برای امتیاز به هر مطلبی که گذاشته میشه یک پلاگین از سایتش بخرم که 12$ هست)

3- نمایش برترین کابرها با توجه به عملکر در صفحه اصلی سایت (متأسفانه در AlphaUserPoints چنین ماژولی وجود نداره..!!!)

4- در قسمت مشاهده پروفایل کابران در وب سایت باید این موارد نمایش داده بشه(*مشخصات کامل کاربر **تعداد کل مطالبی که ارسال کرده** **تعداد کل نظراتی که داده ** **امتیازش** **آخرین مطالب که گذاشته** **مطالبی رو که دوست داره** **نظرات دیگر کاربران در باره این کاربر**)

دوستان لطفاً کمک کنید به نظرتون میشه اینو با AlphaUserPoints درستش کرد یا باید با jomsocial ترکیبش کنم...؟؟؟:(

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...