رفتن به مطلب
saeedtkh

کسب در آمد از تبلیغات؟ چگونه؟

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام خدمت اساتید محترم

من یک وب سایت دارم که رنکینگ گوگلش 1 هست ولی توی صفحه 4 گوگول قرار میگیره برای جست و جو!

قبل از اینکه وب سایت رو راه اندازی کنم،وبلاگ داشتم (و دارم) که همون موضوع رو داره ارائه میده ولی با بازدید 1 میلیون و 43 هزار نفر...

با توجه به اینکه دوستان میدونن هزینه های نگهداری یک وب سایت چقدر زیاده،من نیاز فوری دارم تا بتونم با انجام تبلیغات در وب سایت یا وبلاگم (یعنی در حقیقت با پیداکردن اسپانسر مالی) این مشکل مسائل مالی سایت را حل کنم...

در اینجا از شما عزیزان میخوام که راه حل های تجربی خودتون درباره اینکه چجوری تبلیغات کسب کنم بگید...

پیشاپیش از توجهتون ممنونم...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از وبلاگ یک لینک به سایتت بده و یک لینک از سایت به وبلاگت...(تبادل لینک)

اپدیت روزانه داشته باش و از کپی برداری و مطالب تکراری پرهیز کن...

تا جایی که میتونی قالب رو سبک و تصاویر و و ....کلا سایت رو سبک کن تا سرعت لود افزایش پیدا کنه...

اطلاعات بیشتر ==>> جستجو در انجمن

+++

وقتی بازدید سایتت به مقدار قابل توجهی رسید شرکتهای مختلف برای تبلیغات به سمت سایت شما روی می اورند

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز من میفهمم چی میگید و این مشکل رو داشتم اما در حقیقت خب کار با وبلاگ خیلی راحتره

و زودتر هم به بازدید میرسی اما مشکلی که داره اینه که هر زمان ممکنه سرویس دهنده بذار بره و سرت بی کلاه بمونه

و در حقیقت رسمی نیست کارت سایت بازدیدش یکم طول میکشه تا بره بالا اما خوب میشه شما بهتره زیر همه ی مطالبت توی وبلاگت

بنویسی که این وبلاگ به سایت تبدیل شد و ادرسشو بذاری و حتما یه بنر از سایتت رو توی وبلاگت بذار

اما به این زودی ها نمیتونی واسه سایتت تبلیغ بگیری پس توی فکر این کار نباش:001::D

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...