رفتن به مطلب
rose

پلاگین inlineACL

پست های پیشنهاد شده

سلام

من برای اینکه بعضی از مطالب و لینک های سایت فقط برای اعضا قابل مشاهده باشه از پلاگین « inlineACL » استفاده می کنم. اما وقتی لینک فایلی رو فقط برای اعضا قابل مشاهده می ذارم با وجود کدها ، اگه کسی در جستجوی گوگل اون لینک رو پیدا کنه فایل دانلود می شه!!

کسی افزونه ای بهتر برای این کار سراغ داره؟:blush:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و وقت بخیر

برای اینکه مطلب سایتت رو فقط اعضا ببینند باید سطح دسترسی را تغیر بدید و سطح دسترسی را برای کاربرا ای بذاری که میخوای فقط اونا ببینند.

برای لینک دانلود من پیشنهاد می کنم از dbutton استفاده کنید.

به کارتون میاد.

در لینک زیر آقای دفاعی منتشر کردند.

http://forum.joomina.ir/thread-8528.html

امیدوارم کارتون حل بشه.

یا حق

لینک به ارسال

برای اینکه مطلب سایتت رو فقط اعضا ببینند باید سطح دسترسی را تغیر بدید و سطح دسترسی را برای کاربرا ای بذاری که میخوای فقط اونا ببینند.

برای لینک دانلود من پیشنهاد dbutton است.

در لینک زیر آقای دفاعی منتشر کردند.

http://forum.joomina.ir/thread-8528.html

ممنون از راهنمایی شما ولی من می خوام کل منو قابل مشاهده برای همه باشه و فقط قسمتی از مطالب ولینک ها قابل مشاهده برای اعضا باشه. اگه سطح دسترسی رو تغییر بدم برای اعضا، کل منو غیرقابل مشاهده برای عموم می شه و من اینو نمی خوام!!

من از dbutton استفاده می کنم فقط می خوام که لینک قابل مشاهده برای اعضا باشه.:002:

لینک به ارسال

همکار محترم

شما منو رو کاملا برای عموم میسازید ولی در ایجاد مطالب آن سطح دسترسی مطالب رو به اعضا یا ... تغیر میدید.

اینجوری همه منو رو می بینند ولی مطالب رو نه. شما هم در توضیحات منو یا مجموعه اعلام میکنید که باید عضو بشند.

dbutton هم در مطالب برای عضو به نمایش در میاد

چون شما اول حر از مطالب زدید و منو نگفتید من اون راه رو گفتم

امیدوارم جوابتون همین باشه

یا حق

لینک به ارسال

امیدوارم جوابتون همین باشه

دقیقا منظورم همینه . بعضی قسمت از مطالب و لینک ها فقط برای اعضا به نمایش در می آد.

لینک به ارسال

مدیریت مطالب > تنظیمات (انتخابها) > مقالات ( مطالب) > گزینه نمایش لینک های مخصوص اعضاء رو روی بلی قرار دهید.

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

البته روشی که دوستمون در یالا گفتند تقریبا درسته ولی برای جوملا 2.5

در جوملا 1.5 در قسمت مدیریت مطالب اون بالا روی دکمه پارامترها کلیک کنید و اولین گزینه مربوط به نمایش لینکهای بدون مجوز میباشد که میبایست روی خیر قرار دهید تا کاربر ابتدا لاگین کنه و بعد بتونه لینک و ببینه

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...