رفتن به مطلب
faraz_86

backup از جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام من جوملا 2.5.4 دارم میخوام از کل جوملا پشتیبان بگیرم یعنی از تمامی منو های و ماژولها پلاگینها و هرچه تا حالا در جوملام روی آن قالب ساخته ام که اگه به هر دلیلی مشگلی ایجاد شد با پشتیبان گرفته شده همه برگردندن البته من با phpmyadmin خودم از دیتا بیس یک zip پشتیبان مگیرم ولی آیا اگه مشکل شد باید یه فایل جوملا 2.5.4 را اکسترا کنم وبعد فایل پشتیبان دیتا بیس را بدم تمام آنچه داشتم از جوملا منوها قالب ماژولها پلاگینها برمیگردد یا باید کاری دیگه بکنم آیا میشه از تمام پوشه ها و فایلهای جوملام هر بار کپی بگیرم و روری cd بریزم یا نه کاری دیگه باید بکنم لطفا کمی بیشتر توضیح دهید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

دوست عزیز برای بک آپ گرفتن راه های زیادی هست. از جمله شما می توانید از طریق خود هاست و قسمت backup wizard ، بک آپ بگیرید که از همه جای سایت بک آپ می گیرد و اگر می خواهید فقط از دیتابیس بک آپ بگیرید ، فقط می توانید از phpmyadmin بک آپ بگیرید.

همچنین برای بک آپ گیری افزونه های زیادی منتشر شده است. از جمله akeeba backup و datasurf pro که هر دو در سایت جومینا منتشر شده اند.

شما وقتی برای سایت مشکلی پیش بیاید ، بک آپی که دارید را بازگردانی می کنید و سایت به حالت قبل بر می گردد.

یا علی

لینک به ارسال

سلام به شما توسط خود سایت کامل بک آپ مگیره و اینکه میگید فایل بک آپ را بر میگردانید کمی با جزئیات بفرمایید مثلا من وارد مدیریت هم نشوم و فقط دسترسی به سایت از طریق ftp دارم یک حالت هم که از مدیریت جوملا بتوانم وارد شوم

لینک به ارسال

بکاپ کلا مال اون موقعیه که سایتتون ایراد پیدا کرد یا ه-ک شد!

اگه ه-ک شد میگردید کدوم فایل ه-ک شده از این بکاپ استخراج و جایگزین میکنید اگر کاملا ه-ک شد خوب پس عملا دسترسی به مدیریت جوملا ندارید و همونطور که فرمودید فقط اف تی پی

میرید کنترل پنل و فایل بکاپ رو ایمپورت و اصطلاحا ریستور میکنید یا به مدیر سرور میگید این کارو انجام میده!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...