رفتن به مطلب
m-amin

مشکل با سیستم فروش فایل برای جوملا 1.5 متصل به درگاه شتاب

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من از کامپوننت سیستم فروش فایل برای جوملا 1.5 متصل به درگاه شتاب استفاده میکنم . رفتم تست کنم . فایلو میخرم پول رو واریز ولی ایمیلی اصلا برام ارسال نمیشه . 1 روز هم گذشت ولی نشد :dodgy: چیکار کنم ؟؟؟:blush:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

الان میخوام یه چیزی بگم ولی ک کنم بریزین سرم و بم بگید مگه ما هزینه ای میگیریم . ما داریم رایگان کار میکنیم . خیلی بی ادبید . داریم رایگان پشتیبانی میکنیم و خیلی روتون زیاده و . . . .

به خدا من با تکیه بر این افزونه اومدم سایت رو اجرا کردم . اگه این افزونه درست نشه تموم هزینه هام میره رو هوا .:(

باو خودتون افزونه رو درست کردید لا اقل یه کاریش بکنید :(:002:

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز افزونه قبل از اینکه تو سایت و انجمن گذاشته بشه بارها تست میشه

حتما تنظیمات شما مشکل داره

شاید هم مشکل از هاستتون باشه

ایمیل مدیر رو درست وارد کردید؟

لینک به ارسال

ممنون که جواب دادید .

بله ایمیل رو درست وارد کردم ولی یه سوال . در تنظیمات کلی جوملا . فرستنده رو میل یاهوو بزارم مشکلی نیست ؟؟ یا حتما باید از وب میل هاست استفاده کنم ؟؟

اگه از سرویس یاهوو مشکلی نیس پس را میل نمیفرسته ؟ :(

لینک به ارسال

با سلام

تنظیماتتون درسته ؟

سرورتون امکان ارسال ایمیل رو بهتون داده؟

به شرطی که تنظیمات ایمیل رو درست وارد کنید (قبلا این تنظیمات توضیح داده شده...)

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

خوبين ؟

آقا من يه سوال در مورد اين افزونه دارم با اجازه اينجا ميپرسم

قرار بود آقاي تهراني اتصال به ملت رو زحمت بکشن - خيلي ها از 1.5 استفاده مي کنن

مي خواستم بپرسم انجام ميشه ؟ يا اگه نه راهنمايي بکنن خودمون ببينيم ميشه يکاريش کنيم ؟

ممنون

ضمنا اين دوستمون با مسول هاست تماس بگيرن، احتمالا پورت خروجيشون رو هاست مسدود کرده

سپاس

لینک به ارسال

دوستان خیلی ممنون . من از هاست رایگان استفاده میکنم . مدیرش رفیقمه و مشکلو بش گفتم . گفت نه ایمیل هاست مشکلی نداره هم میشه فرستاد و هم میشهrecive کرد . من اگه یوزر و پس رو بدم کس میتونه مشکلمو حل کنه ؟؟؟ خداییش پروژه ی پایانی منه . خیلی حیاتیه :(

با تشکر

لینک به ارسال

با سلام

از ادمین سرور می خواستید تا تنظیمات رو به شما می گفتند بعنوان مثال مخابرات پورت 25 رو بسته و سرور باید پورتی دیگر رو به شما معرفی کنه ...

در مورد تنظیمات وب میل به غیر از وب میل خود سرور نیز قبلا توضیح داده شده...

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام . دستتون درد نکنه . من سرچ کردم تو انجمن و طبق گفتهاتون من هم با جیمیل و هم با یاهو تست کردم و تنظیماتو کاملا درست انجام دادم ولی باز هم نشد .

بعد از پرداخت تو زرین پال بعد از زدن دکمه ی برگشت (دقیق یادم نمیاد چی نوشته ) وارد این صفحه جومینا میشه

http://joominamarket.com/index.php?view=sendemail&option=com_joominafs&amount=%20100&des=hatamoo%2009358955623%20maa.hatam@yahoo.com&merchantID=4fb4db66-1700-4656-be4e-14255ee8aeb5&email=maa.hatam@yahoo.com&id=%202&refID=403623988&au=4fc33e41-48b8-4e47-9340-443b5ee8aeb5

و ان نوشته رو میده : اطلاعات پرداختی این تراکنش قبلا در سیستم ما ثبت شده است!

این آدرس سایته . من برای تست مبلغ 100 تومن رو قرار دادم . اگه میشه و مشکلی تست کنید ببینید مشکل از منه ؟؟؟ یا یوزر و یا پس رو بهتون بدم تا حل کنید مشکلمو . بخدا خیلی کارم گیره :(

http://omran-saze.ir/index.php?option=com_joominafs&view=category&id=36&Itemid=224

لینک به ارسال

یکی نیست برام درست کنه ؟؟؟ والا به دوتا انجمن و چند جای دیگه گفتم . یعنی هیچکس بلد نیست ؟؟؟ :(

لینک به ارسال

دوستان تنظیمات ایمیل رو درست کردم و هیچ مشکلی نداره . با چند کامپوننت هم تست کردم و حل شد . اما باز هم با این افزونه فروش فایل جومینا انگار مشکل داره . ایمیل ارسال نمیکنه . من چیکار کنم ؟؟؟ :( ترو خدا کمک کنید :(

وقتی بازگشت به صفحه رو در زرین پال میزنم به جومینا مارکت میره و اینو مینویسه.

اطلاعات پرداختی این تراکنش قبلا در سیستم ما ثبت شده است!

من چه کنم ؟؟؟؟؟؟ افزونه ی دیگیر هست ؟؟ که اینکارو بکنه ؟؟ :(

لینک به ارسال

احتمالا باید کدهاش رو ویرایش کنین ولی از افزونه های دیگه ای مثل جی دانلود و یا rsmembership هم میتونین استفاده کنین که میتونن به بانک ها و یا سیستم زرین پال برای پرداخت متصل بشن.

یاعلی./

لینک به ارسال

دوستان . راستش من همین الا رفتم با آر اس ممبر شیب کار کردم و واقعا عالی بود و هیچ مشکلی نبود . اما این وسط من یه مشکل دارم که نمیشه از این سیستم استفاده کرد . من با ارسال مقاله رو به طرف یاد بدم خوب . اگه فروش فایل جومینا بود راحت به طرف یاد میدادم که آقا فیلو آپلود کن و براش قیمت مشخص کن همین . اما اینو فک کنم باس بشینم دوروز بش یاد بدم . راستش طرف استادمون و فهمید من یه کارایی با سایت میکنم ازم به عنوان پروژه اینو خواست . من والا کد نویسی بلد نیستم . ترو خدا یکی بیاد ججوونمردی کنه و مشکل مارو حل کنه (تا همین جا هم کمک کردین درمتون گرم) . به خدا دعاتون میکنم :(

لینک به ارسال

با سلام

خب پس با این تفاصیر یعنی دوباره میخواهید از سیستم فروش فایل جومینا استفاده کنید؟

ممکنه ایمیلی که ارسال میشه به پوشه اسپم یا بالک رفته باشه . اون پوشه ها رو هم چک کردید؟

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

دیدم داداش اما نه نه بالک نه اسپم :( با چند تا ایمیل مختلف و چند تا فایل مختلف و با چند کارت و چند قیمتمختلف اینکارو کردم ولی حل نشد . به قول دوستان احتمالا مشکل در کد ها باشه . اگه زحمت بکشند دوستان ممنون میشم :002:

لینک به ارسال

این پست را نگاه کنین برای ویرایش آدرس بازگشت

http://forum.joomina.ir/thread-12020-post-65283.html#pid65283

و از آدرس زیر آخرین اصلاح این افزونه رو دانلود کنین.

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13342941781.zip

اگه مشکل همچنان پابرجا بود در همین تاپیک پیگیر باشید.

یاعلی./

لینک به ارسال

دست گل شما درد نکنه . واقعا ممنون :heart::heart::heart::heart::heart:

مشکلم حل شد . دست همتون درد نکنه با این کامپوننت خوب :heart:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...