رفتن به مطلب
alireza10025

ارتقا جوملا

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام

من دو دامین negarstan با پسوند com و ir دارم که دامین با پسوند com ، یک جوملای 1.5 با 600 مطلب و پیج رنک 3 است که برای دامین با پسوند ir هم یک جوملای 1.5 نصب کردم و مطالب دامین دیگر را روی آن کپی کردم و سپس به 2.5 مهاجرت کردم اما فقط 60 مطلب من منتقل شد البته مهاجرت را چند بار انجام دادم و هر بار همین مطالب منتقل میشد . حالا یک جوملای 2.5 هم مستقیم نصب کردم و در حال حاضر برای انتشار هر کدام از اینها آزادی عمل دارم. دامین با پسوند com که هیچ با آن کاری نداریم و آن همانطور به فعالیت ادامه خواهد داد. پس با دامین ir :

یک جوملای 1.5 دارم با 600 تا مطلب

یک جوملای 2.5 مهاجرت کرده دارم با حدود 60 تا مطلب

یک جوملای 2.5 دارم که مستقیما نصب کردم و هیچ مطلبی ندارد

و با یک کپی و دیلت کردن میتوانم یکی از آنها را منتشر کنم و بقیه را حذف کنم

حالا به نظر کارشناسی شما کدامیک را روی اینترنت منتشر کنم؟

و در نهایت اگر نظر شما 2.5 است آیا میتوانم مطالب جوملا 1.5 را به جوملا 2.5 منتقل کنم با ذکر این مورد که هر دو دامین ir و com من روی یک هاست ولی در دو پایگاه داده مجزا قرار دارند

با سپاس

علیرضا فروغی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

اون جوملا دامین دات کام رو یه بک آپ از فایلها و دیتابیسش بگیرید و بعد یکبار دیتابیس رو Repair و Optimize کنید و بعد دوباره شروع به ارتقا کنید

قبل از ارتقا محتویات پوشه tmp را به غیر از فایل index.html پاکسازی کنید

از کامپوننت jupgrade میتونید برای ارتقا استفاده کنید . در ضمن قبل از نصب این کامپوننت میبایست در مدیریت پلاگینها ، پلاگین system - mootools upgrade را فعال کنید

در تنظیمات کامپوننت میتوانید تعیین کنید که چه بخشهایی ارتقا پیدا کنند

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با سلام

با عرض پوزش از رعایت نکردن مقررات البته شما به حساب ندانستن قوانین بگذارید

دوست گرامی اون موضوع ( دیتابیس رو Repair و Optimize کنید) را بفرمائید از کجا چنین کاری باید بکنم

لینک به ارسال

با سلام

با عرض پوزش از رعایت نکردن مقررات البته شما به حساب ندانستن قوانین بگذارید

دوست عزیز نه فقط در سایت و انجمن جومینا ، بلکه در هر سایت و انجمن دیگری هم شما ثبت نام کنید ، در اصل دارید کل قوانین مربوطه را میپذیرید

البته جومینا برای انجمن و انجمن توسعه افزونه و همچنین عضویت در سایت جومینا و برای هر کدام قوانین مخصوص به خودش را داره که توصیه میکنم در اولین فرصت قوانین را مطالعه فرمایید

دوست گرامی اون موضوع ( دیتابیس رو Repair و Optimize کنید) را بفرمائید از کجا چنین کاری باید بکنم

برای این مورد شما ابتدا از طریق phpmyadmin در کنترل پنل هاستتون وارد دیتابیس مربوطه شوید و سپس در انتهای صفحه گزینه Check All را کلیک کنید تا تمام جداول انتخاب شود بعد در لیست مقابل که نوشته شده With Selected گزینه های Repair table و Optimize table هر کدام را به نوبت انتخاب کنید

البته ممکنه به دلیل تعداد زیاد جداول دیتابیستون چند صفحه ای شده باشه که برای این مورد باید برای هر صفحه این کار رو انجام بدید

البته قبل از همه این کارها بک آپ از دیتابیس فراموش نشه!

برای بک آپ گیری هم از تب Export میتوانید استفاده کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

سلام.

دوست عزیز وارد دیتابیس که می شود ، پایین همه ی جدول آن را Select all کنید و جلویش یک منوی کشویی هست. این دو گزینه داخل این منوی کشویی هست!

یا علی

لینک به ارسال

با سلام

دوستان من مراحل فوق را مو به مو اجرا کردم ولی مثل دفعات قبل از 650 مطلب فقط 70 مطلب مهاجرت کرد و جالب اینکه همیشه همین مطالب فقط منتقل میشوند نمی دانم این مطالب مشخصه خاصی دارند لطفا کمک کنید چون در غیر اینصورت باید بین 600 مطلب و جوملا 2.5 یکی را انتخاب کنم

لینک به ارسال

دوستان گرامی من حدود 2 هفته است که منتظر پاسخ اساتید گرامی هستم و متاسفانه کسی راهنمایی نمی فرماید و اگر دوباره درخواست جدید باز کنم که اخطار میگیرم

لطفا کمک بفرمائید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...