رفتن به مطلب
MehryarS

راهنمایی در برنامه نویسی...

پست های پیشنهاد شده

دوستان خسته نباشید من یک افزونه ی دارم که کارش اسلاید اخبار هست. شیوه کارش به این شکل هست که وقتی روی Thumbnail کلیک می کنیم خبر رو بصورت بزرگتر نشون میده. حالا من می خوام این عمل در زمانی که موس روی Thumbnail قرار می گیره اتفاق بیافته... برای توضیح بیشتر لینک وب سایت رو قرار میدم...

www.customsnews.net

حالا اگر ممکن هست من رو راهنمایی کنید که در کدوم فایل باید تغییرات ایجاد کنم اگر لازم هست کد فایل جاوا رو قرار بدم تا بهتر راهنمایی کنین...

:thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

برای این کار بهترین کار این است که از یک ماژول استفاده کنید که از اول این مورد رو داشته باشه (تنظیمات) و راحت ...

ولی برای این کار باید خاصیت کلیک رو به hover تغییر بدین

زندگیتان سپید

لینک به ارسال

اما متاسفانه نمیتونم ماژول رو عوض کنم امکاناتی که این ماژول داره برام مهم هست... نمی دونم دنبال چه دستوری باید بگردم و داخل کدوم فایل هست... میشه راهنماییم کنین؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

دوستان خسته نباشید من یک افزونه ی دارم که کارش اسلاید اخبار هست. شیوه کارش به این شکل هست که وقتی روی Thumbnail کلیک می کنیم خبر رو بصورت بزرگتر نشون میده. حالا من می خوام این عمل در زمانی که موس روی Thumbnail قرار می گیره اتفاق بیافته... برای توضیح بیشتر لینک وب سایت رو قرار میدم...

www.customsnews.net

حالا اگر ممکن هست من رو راهنمایی کنید که در کدوم فایل باید تغییرات ایجاد کنم اگر لازم هست کد فایل جاوا رو قرار بدم تا بهتر راهنمایی کنین...

سلام دوست من اگه می شه اسم این ماژولی را که در سایتت قرار دادی بگی یا لینک دانلودش را بزاری خیلی ممنون می شم

لینک به ارسال

www.customsnews.net

سلام دوست من اگه می شه اسم این ماژولی را که در سایتت قرار دادی بگی یا لینک دانلودش را بزاری خیلی ممنون می شم

دوست عزیز ماژول تجاری هست و بر خلاف قوانین هست... متاسفم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...