رفتن به مطلب
محمدحسین میری

seo of joomla

پست های پیشنهاد شده

با سلام و وقت بخیر

ببخشید من سئو جوملا رو ایجوری فعال کردم. میخواستم ببینم درست فعال کردم یانه که جایی مشکل نداشته باشه :

ابتدا تنظیمات رو به حالت زیر در آوردم :

download.php?imgf=13369847161.jpg

بعد فایل htaccess.txt رو به htaccess. تبدیل کردم.

جایی که اشتباه نکردم؟

آیا سئو جوملا به همین تنظیمات ختم میشه یا ... ؟

ممنون و یا حق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

تا جایی که مربوط به امکانات پیش فرض خود جوملا میشه این کارها درست هستند و گزینه دیگه ای برای سئو نداره

اما می تونید از افزونه های کمکی مثل acesef - rsseo و غیره هم استفاده کنید تا لینکهاتون کوتاه تر بشن

یا علی

لینک به ارسال

ممنون

ولی یه مشکل :

وقتی گزینه mod_rewrite رو فعال میکنم تمام لینک های سایتم بجز صفحه اصلی از بین میرن و 404 میدن.

مجبور شدم غیر فعال کنم.

مشکل از چیه؟

ممنون و یا حق

لینک به ارسال

این مشکل مربوط به تنظیمات مربوط به فایل اچ تی اکسس هستش

یه مقاله خوب درباره کار با این فایل توسط اقای شهریار توکلی تو انجمن هست مطالعه کنید

چون برخی دستورات در برخی سرورها درست اجرا نمیشن و باید از دستورات جایگزین استفاده کرد

یا علی

لینک به ارسال

سلام.

دوست عزیز ، شما باید اول htaccess را تغییر نام می دادید و سپس گزینه های سئو را فعال می کردید!!

بله شما کار ها را درست انجام داده اید. فقط برای اینکه مشکلی پیش نیاید ، شما باید از مدیر سرور خود بپرسید که اول سرور آپاچی را پشتیبانی می کند و دوما ماژول rewrite را روی هاست نصب کرده است یا نه. اگر این ها نصب نباشند ، شما باید گزینه استفاده از آپاچی را غیرفعال کنید. ولی با غیرفعال کردنش ، index.php به آدرس ها اضافه میشه و چون یکم آدرس ها طولانی تر میشه ، برای سئو خوب نیست!

در مورد گزینه سوم افزودن پسوند به آدرس ها هم چون بر اساس استاندارد های وب ، فعال باشه بهتر است.

یک گزینه ای هم هست به نام "اضافه نمودن نام سایت در بالای تمامی صفحات" که روی "بعد از عنوان" بگذارید ، چون نام سایت به همه ی صفحات اضافه میشه ، برای سئو بهتر است.

بعد شما یک قسمتی به عنوان کلید واژه ها در تنظیمات کلی هست که می توانید کلید واژه های مرتبط با سایتتان را اضافه کنید که برای سئو خوب است.

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...