رفتن به مطلب
sunboys

مجموعه و زیر مجموعه ها

پست های پیشنهاد شده

سلام من واسه سایتم منوی آبشاری گذاشتم و در قسمت منو منوی اصلی را انتخاب کردم حالا می خوام زیر منوها به صورت خودکار نمایش داده بشه حتی مجموعه هائی که خالی هست اما نمیشه باید ور مدیریت منوها تک تک همه مجموعه و زیر مجموعه ها را اضافه کرد آیا امکانش هست که دیگه این مراحل را انجام ندم و به صورت خودکار اضافه بشه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله دوست عزیز من به شما یک راه رو پیشنهاد میکنم برای نمایش خودکار و اضافه نکردن تکی تکی !!!

داخل سایت جومینا در قسمت افزونه های منو یک ماژول معرفی شده به نام:منو ساز اتوماتیک جومینا

لینک صفحه دانلود از سایت:

http://www.joomina.ir/joomla-extension/site-facility/menus/81-aumaticmenu-joomla-persian.html

پس از نصب مجموعه و بخش های مورد نظر رو انتخاب کنید خود کار همگی نمایش داده خواهد شد...

لینک به ارسال

بله دوست عزیز من به شما یک راه رو پیشنهاد میکنم برای نمایش خودکار و اضافه نکردن تکی تکی !!!

داخل سایت جومینا در قسمت افزونه های منو یک ماژول معرفی شده به نام:منو ساز اتوماتیک جومینا

لینک صفحه دانلود از سایت:

http://www.joomina.ir/joomla-extension/site-facility/menus/81-aumaticmenu-joomla-persian.html

پس از نصب مجموعه و بخش های مورد نظر رو انتخاب کنید خود کار همگی نمایش داده خواهد شد...

سلام من نصبش کردم اما شما فرمودید که بخش های مورد نظر را انتخاب کنید من موقهیتش را تنظیم کردم اما چیزی برای نمایش نیست

لینک به ارسال

عزیز داخل مدیریت ماژول ها برید

این ماژول رو پیدا و باز کنید(ویرایش ماژول)

خوب سمت چپ قسمت پارامتر ها نوشته شده :

سازنده منو از مطالب:

دو گزینه دارد که انتخاب میکنید بخش باشه یا مجموعه

وقتی انتخاب کردین از این دو حالت یکی رو....گزینه بعدی هم اسم بخش یا مجموعه رو راحت انتخاب میکنید...

حال سمت راست در موقعیت ماژول....موقعیتی که دوست دارید رو منو نمایش پیدا کنه رو انتخاب و ذخیره کنید:thankyou:

لینک به ارسال

عزیز داخل مدیریت ماژول ها برید

این ماژول رو پیدا و باز کنید(ویرایش ماژول)

خوب سمت چپ قسمت پارامتر ها نوشته شده :

سازنده منو از مطالب:

دو گزینه دارد که انتخاب میکنید بخش باشه یا مجموعه

وقتی انتخاب کردین از این دو حالت یکی رو....گزینه بعدی هم اسم بخش یا مجموعه رو راحت انتخاب میکنید...

حال سمت راست در موقعیت ماژول....موقعیتی که دوست دارید رو منو نمایش پیدا کنه رو انتخاب و ذخیره کنید:thankyou:

این تصویر ویرایش ماژول

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up5/47441185075306536207.jpg

لینک به ارسال

نسخه جوملای شما ؟

توجه داشته باشید افزونه برای جوملا 1.5 هستش...

متاسفانه من از جوملای 2.5 استفاده میکنم در صفحه اول یک افزونه گذاشتند اما قابلیت دانلود نداره

لینک به ارسال

من سرچی کردم برای نسخه 2.5 یکی مشابه پیدا کردم که متاسفانه رایگان نبود!

احتمالا پیدا کردم براتون پیغام خصوصی میکنم تا قوانین انجمن رو نقض نکنه...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...