رفتن به مطلب
امیر12

مشکل افزونه mod_slideshow_pro_sp2

پست های پیشنهاد شده

سلام من برای اسلاید شو از ماژول mod_slideshow_pro_sp2 استفاده می کنم و برای گالری تصاویر از پلاگین Simple_Image_ Gallery_Pro حالا وقتی یک عکس توی گالری تصاویر می گذارم برای اینکه تو صفحه اول نمایش داده بشه مازول mod_slideshow_pro_sp2 غیر فعال می شه یعنی دیگه تصاویر که به صورت اسلاید شو نمایش داده می شه نمایش داده می شه

ولی در حالتی که من پلاگین Simple_Image_ Gallery_Pro غیر فعال کنم یا تو صفحه اول دیگه گالری نداشته باشم کار می کنه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوست عزیز قبلا در اینباره بارها در انجمن بحث شده

شما باید از پلاگین jqueryintegerator استفاده کنید

و لود جی کوئری مربوط به ماژول را غیرفعال کنید.

لینک به ارسال

ممنون جناب مردادی من این پلاگین که شما گفتین نصب کردم در این پست http://forum.joomina.ir/thread-2452.html ولی متاسفانه باز تصاویر mod_slideshow_pro_sp نمایش داده نمی شه تنظیم خاصی نداره که این پلاگینب که شما معرفی کردین من فقط فعالش کردم

لینک به ارسال

کسی از دوستان تجربه کار jQuery++ Integrator نداره دقیقا کار این نرم افزار چی هست تنظیم خاصی داره ایا چون من یک مشکل برخورد کردم که

من برای اسلاید شو از ماژول mod_slideshow_pro_sp2 استفاده می کنم و برای گالری تصاویر از پلاگین Simple_Image_ Gallery_Pro حالا وقتی یک عکس توی گالری تصاویر می گذارم برای اینکه تو صفحه اول نمایش داده بشه مازول mod_slideshow_pro_sp2 غیر فعال می شه یعنی دیگه تصاویر که به صورت اسلاید شو نمایش داده می شه نمایش داده می شه

ولی در حالتی که من پلاگین Simple_Image_ Gallery_Pro غیر فعال کنم یا تو صفحه اول دیگه گالری نداشته باشم کار می کنه

لینک به ارسال

سلام

در تاپیکی که اقای گنجی این پلاگین رو معرفی کردن روش کار با اون هم در سایر تاپیک ها گفته شده

http://forum.joomina.ir/thread-2452.html

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...