رفتن به مطلب
amir23

امنيت ايميل گرفتن از وب سايت

پست های پیشنهاد شده

با سلام

راستش من تا يك ماه ديگه ميخوام يك سري ايميل ارسال كنم (البته همه با پسوند آدرس وب سايت خودم) كه شامل يك سري قرار داد و ... هست كه خيلي مهمه فقط از مطالبش خودم مطلع باشم. شركت هايي كه هاستينگ ارائه ميدهند چقدر ميتونن به ايميل هايي كه ما از دامنه خودمون درست ميكنيم دسترسي داشته باشن؟

به نظر دوستان من براي كارام از بلو هاست يا شركت هاي شماره 1 دنيا ميزباني بگيرم كه خيالم راحت باشه يا از نماينده هاي شركت هاي خارجي در ايران هم كه هاست ارائه ميدن، بگيرم امنيت كافي رو داره؟:thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و وقت بخیر

پیشنهاد من سرور پارس است. سایت داخلی است.

همه جوره خیالت راحت باشه

www.serverpars.com

یا حق

لینک به ارسال

دوست عزيزم من اصلا منظورم اين نيست كه مثلا سرورم رو عوض كنم. راستش من ميزبانيم رو از جومينا گرفتم 100% هم راضي هستم. انصافا خيال من راحته اما يك شركت سفارش طراحي يك سايت رو داده كه چون كارش واردات و عقد قرار داد هاي تجاريه اولا ميخواد از دامنه سايت خودش ايميل داشته باشه بعدشم خيلي حساسه كه ايميل هاش رو فقط خودش دسترسي داشته باشه. ميگه شركت شريك داره و بايد به هيئت مديره بايد قبل از راه اندازي يك سايت بنام شركت مشكلات امنيتي رو توضيح بدم تا متقاعد بشن از دامنه خود سايتمون ايميل بگيريم. من براش توضيح دادم كه اگر از يك شركت مطمئن مثل جومينا ميزباني بگيري خيالت راحت تره اما كلا از دست ه.ك.ر هاي اينترنتي بالاخره نميتوني در امان باشي. بالاخره قرار شد بيام و خبر دقيقش رو از دوستان بگيرم.

دوستان براي يك چنين كارايي منطقي هست از دامنه خود سايت ايميل بگيرن يا كلا كار پر ريسكيه و برن سراغ جي ميل؟

لینک به ارسال

با سلام

یک راهش اینکه همزمان از دامین خودش و جی میل استفاده کنه ..!

یک ایمیل از طریق دامین خودش بسازه و بعد فروارد کنه به جمیلش .

زندگیتان سپید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...