رفتن به مطلب
arash1959

چگونه درخواست عضویت سطح یک بدهم / امیتازم 299 مانده / سیستم عضویت کی باز می شود؟ / تر

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام

دوست عزیز من این تاپیک رو کامل خوندم و خیلی خوب میدونم که باید فعالیت کنم تا امتیاز بگیرم ولی مشکل اینجاست که من به تمام مدیران جومینا ایمیل زدم و پیغام گذاشتم و تقاضای فارسی سازی افزونه و قالب رو نمودم تا مدیران جومینا در اختیار من بزارن تا کارمو شروع کنم ولی هیچ پاسخی ندادن

دوستان و مدیران گرامی شما دریافت امتیاز رو منوط به ترجمه افزونه و فعالیت کاربران قرار دادید پس لطف کنید هرچه سریعتر برای کاربران بسیار زیادی که مثل من هستن کمک کنید

آقا و عزیزان من الان اعلام میکنم که برای کسب امتیاز حاضرم هر افزونه و یا قالبی که بهم دادید با کمال میل قبول کنم و ترجمشون کنم

ببینید دوستان من زبان انگلیسیم تقریبا عالیه و توی فارسی سازی قالبم مشکلی ندارم . دلم میخواد منم مثل بقیه اعضای اصلی جومینا فعالیت خوبی داشته باشم هرچندکه خیلی خوب میدونید توی سایت امکانات جوملا افزونه های خوبی وجود داره ومن خیلی استفاده کردم ولی هدف اصلی من اینه که با یه گروه فعالیت داشته باشم که به نظر من گروه جومینا فوق العاده است

از همینجا کاملا آمادگی خودمو اعلام میکنم و منتظرم

امیدوارم اینبار جواب درخواستم رو دریافت کنم

اساتید بعد از درخواست سطح 1 این مطلب واسه من اومد

به دلیل ایجاد فرصت انتخاب و نهایتن دریافت خروجی مطلوب در توسعه ی افزونه های فارسی (ترجمه ی مطلوب) تصمیم برآن شد در صورتیکه کاربران علاقه به ترجمه ی افزونه ی خاصی دارند این امکان در اختیار آنان قرار گیرد.

با این توصیف، در صورتیکه افزونه ی خاصی در نظر دارید می توانید با در نظر گرفتن شرایط زیر نسبت ترجمه ی و ارسال آن اقدام نمائید، با این حساب مجوز ورود به سطح یک عضویت جومینا به مترجم افزونه داده خواهد شد.

بدیهی است در صورتی ترجمه ی ارسالی مورد قبول قرار می گیرد که شرایط زیر رعایت شده باشد:

1- قبل از اقدام به ترجمه "نام و کارایی و یک نسخه از افزونه" را از طریق همین درخواست به اطلاع تیم مدیریت برسانید و پس از اعلام موافقت تیم مدیریت نسبت به آغاز ترجمه اقدام نمائید.

2- افزونه های معرفی شده از لحاظ سلامت ترجمه و یا جعلی بودن مترجم آن توسط تیم توسعه ی افزونه چک خواهد شد.

3- پس از اعلام موافقت تیم مدیریت لازم است ابتدا افزونه در انجمن توسعه ی افزونه های فارسی توسط کاربر متقاضی معرفی شود. عدم معرفی در انجمن موجب رد درخواست خواهد شد.

توجه:

- در صورتیکه افزونه ی خاصی مد نظر ندارید از همین طریق اعلام کنید تا در لیست انتظار برای دریافت افزونه قرار گیرید.

- شایان ذکر است، مزیت معرفی افزونه توسط خود کاربر علاوه بر راحتی در ترجمه ی مطلوب دریافت 60 امتیاز بیش تر از حد معمول برای انواع افزونه هایی که توسط تیم مدیریت برای کاربر ارائه می شود.

حالا باید در پاسخ به این نامه به دو سوال پاسخ دهید:

1- آیا با روال جدید عضویت موافقید؟

2- آیا افزونه ای برای ترجمه مد نظر دارید و با ترجیح می دهید فایل ترجمه برای شما ارسل شود؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اساتید بعد از درخواست سطح 1 این مطلب واسه من اومد پس از الان شروع کنید به ترجمه

خب دوست عزیز شما از کجای این متن متوجه شدید باید از الان شروع کنید به ترجمه؟؟؟؟!!!!

پس این یعنی چی؟ :

بدیهی است در صورتی ترجمه ی ارسالی مورد قبول قرار می گیرد که شرایط زیر رعایت شده باشد:

1- قبل از اقدام به ترجمه "نام و کارایی و یک نسخه از افزونه" را از طریق همین درخواست به اطلاع تیم مدیریت برسانید و پس از اعلام موافقت تیم مدیریت نسبت به آغاز ترجمه اقدام نمائید.

شما متن ایمیل را بخوبی مطالعه نکردید! خودتون متوجه ی مضمون اون نشدید؟ آنوقت به دیگران هم توصیه ی طی مسیری رو می کنید که صحیح نیست؟

ای داد بیداد... :@ :@ :@ :@

دوستان من، عزیزان من، کاربران خوب

برای چندمین بار عرض می کنم یـــــــــــــــــــــــــــک بار! تنها یک بار اطلاعیه ی روال جدید عضویت رو با دقــــــــــــــــت مطالعه کنید، همه چیر مطرح شده است.

لینک به ارسال

اساتید بعد از درخواست سطح 1 این مطلب واسه من اومد پس از الان شروع کنید به ترجمه

خب دوست عزیز شما از کجای این متن متوجه شدید باید از الان شروع کنید به ترجمه؟؟؟؟!!!!

پس این یعنی چی؟ :

شما متن ایمیل را بخوبی مطالعه نکردید! خودتون متوجه ی مضمون اون نشدید؟ آنوقت به دیگران هم توصیه ی طی مسیری رو می کنید که صحیح نیست؟

ای داد بیداد... :@ :@ :@ :@

دوستان من، عزیزان من، کاربران خوب

برای چندمین بار عرض می کنم یـــــــــــــــــــــــــــک بار! تنها یک بار اطلاعیه ی روال جدید عضویت رو با دقــــــــــــــــت مطالعه کنید، همه چیر مطرح شده است.

آقای پارسا من متوجه شدم و ادیت کردم شما خیلی سریع مطلب رو خوندید با تشکر از زحمات شما

منظور اطلاع رسانی بود هرچند من خودم خیلی وقت منتظر هستم برای ترجمه

آقای پارسا یک مطلب خیلی مهم این که این اطلاعیه یک مقدار نا مفهوم نوشته شده که انقدر سوال میشه مخصوصا اون قسمت که کاربرهارو ارجاء میده به سیستم ارسال درخواست در صورتی که هیچ ربطی نداره به اون قسمت و اینکه اگر یک قسمت جداگونه برای 299 امتیازیها تعیین بشه خیلی مشکلات کمتر میشه

لینک به ارسال

هرچند من خودم خیلی وقت منتظر هستم برای ترجمه

دوست خوبم

چند ده نفر در لیست انتظار برای دریافت افزونه هستند، شما هم یک نفر از این افراد هستید.

جومینا که یک شرکت تجاری نیست که تعدادی کارمند برای انجام وظایف روزانه داشته باشد! بنده یک نفر هستم. این "هرچند" ی که شما می فرمائید دال بر کوتاهی ما نباشد خدای نکرده!

ارادت

لینک به ارسال

هرچند من خودم خیلی وقت منتظر هستم برای ترجمه

دوست خوبم

چند ده نفر در لیست انتظار برای دریافت افزونه هستند، شما هم یک نفر از این افراد هستید.

جومینا که یک شرکت تجاری نیست که تعدادی کارمند برای انجام وظایف روزانه داشته باشد! بنده یک نفر هستم. این "هرچند" ی که شما می فرمائید دال بر کوتاهی ما نباشد خدای نکرده!

ارادت

ما برای زحمات شما ارزش قائلیم اگر کمکی از دست ما کاربرها بر میاد در خدمتیم هدف فقط کمک به جومیناست

لینک به ارسال

آقای پارسا یک مطلب خیلی مهم این که این اطلاعیه یک مقدار نا مفهوم نوشته شده که انقدر سوال میشه مخصوصا اون قسمت که کاربرهارو ارجاء میده به سیستم ارسال درخواست در صورتی که هیچ ربطی نداره به اون قسمت و اینکه اگر یک قسمت جداگونه برای 299 امتیازیها تعیین بشه خیلی مشکلات کمتر میشه

فکر میکردم فقط من بد متوجه شدم

برای بنده هم کمی گنگ بود و چه زحمت هایی به آقای حسینی پارسا ندادیم

امروز که من به 299 رسیدم هر ساعت داره یه ایمیل میاد با این محتوا

این یک نامه اطلاع رسانی است (گروه طراحان وب جومینا).

شما 10 امتیاز کسب نموده اید حداکثر امتیاز دریافتی امروز شما 299 میباشد.

این امتیاز بدان جهت برای شما منظور شده است که: ورود روزانه به سایت.

لطفا به این نامه پاسخ ندهید این نامه به صورت خودکار توسط سیستم برای شما ارسال شده است/n/n/n www.joomina.ir.

راستی آقای پارسا، چون کامل متوجه نشده بودم که می بایست چکار کنم، نتونستم جواب اون ایمیل رو بدم

الان باید درخواست باز بدم ؟

اون موردی که در بخش کاربریم بود بسته شده

این درخواست مشخص بسته شده است شما حق ارسال پاسخ را ندارید

درخواست عضویت سطح یک را دارم

لینک به ارسال

سلام

بخش های گنگ رو روشن کنید تا اصلاح بشه.

راستی آقای پارسا، چون کامل متوجه نشده بودم که می بایست چکار کنم، نتونستم جواب اون ایمیل رو بدم

الان باید درخواست باز بدم ؟

اون موردی که در بخش کاربریم بود بسته شده

دوست خوبم

چه چیزی رو منوجه نشده بودید؟ بفرمائید تا توضیح بدم.

اما در مورد بسته شدن درخواست ها:

هر بار که از طرف جومینا برای کاربری چیزی ارسال می شود، کاربر 4 روز فرصت دارد که به آن مطلب پاسخ دهد، در صورت عدم پاسخ بعد از سه روز سیستم بصورت خودکار اخطاری می فرستند، اگر بعد از یک روز باز هم پاسخ داده نشود، درخواست بصورت خودکار بسته می شود.

در خواست شما رو چک کردم، شما در مرحله ی اول یعنی موافقت با قوانین، پاسخ مربوطه رو ندادید و به همین دلیل درخواست بسته شد.

شما در دوره ی بعدی برای یک بار دیگر امکان ارسال درخواست دارید.

یاعلی

لینک به ارسال

با سلام

درود

جناب پارسا بنده تمام پست ها را مطالعه کردم . اما هنوز جواب سوالمو نگرفتم . بنده الان امتیازم 299 میباشد .

باید صبر کنم تا عضوین در جومینا فعال بشه بعد درخواست فارسی سازی افزونه را بدم ؟

یا الان شما برای بنده یک افزونه ارسال می کنید ؟

ممنون میشم واضح توضیح دهید و راهنمایی کنید

لینک به ارسال

سلام

همین طور است. باید پس از باز شدن سیستم ارسال درخواست، در خواست خود را ارسال کنید.

یاعلی

لینک به ارسال

سلام

همین طور است. باید پس از باز شدن سیستم ارسال درخواست، در خواست خود را ارسال کنید.

یاعلی

من در حال ترجمه افزونه درخواست من بسته شد بعد از این همه انتظار فقط روبستن سریع عمل شد با این که ذکر شده بود اگر قصد انجام این ترجمه را ندارید لطفن سریع اعلام کنید. تشکر.

لینک به ارسال

سلام بر همگی من تمام پستها ر ا خواندم

من چندتا افزونه رو فارسی کردم و از طریق پست خصوصی به اقای پارسا فرستادم اما هنوز بررسی نشده -چرا؟

:thankyou:

لینک به ارسال

خب این بخاطر این هست که سیستم خودکار پس از آن مدت درخواست را می بندد

--

آقای پارسا دست تنها هستند و درخواست ها زیاد هست. صبور باشید

لینک به ارسال

با سلام

من چندتا افزونه رو فارسی کردم و از طریق پست خصوصی به اقای پارسا فرستادم اما هنوز بررسی نشده -چرا؟

قبلا با مدیر بخش توسعه افزونه ها هماهنگ کرده بودید ؟

اگه اری / که باید کمی صبور باشید .

نه که باید اول هماهنگ بشید بعد ...

یا حق

لینک به ارسال

سلام

من تو یکی از پستها مطرح کردم که گفتن از طریق پست خوصوصی برای اقای پارسا بفرستید (افزونه های که فارسی کرده اید ) من فرستادم.:thankyou:

لینک به ارسال

خب مشکل همین جاست!

افزونه ها باید در بخش توسعه افزونه معرفی بشه

یا اگر پ.خ می کنید قبل از ترجمه شما هماهنگ کنید

باید چیزی باشه که ارزشش را داشته باشه که وقتتون را بگذارید

و

افزونه تکراری نباشه و یا به دوستان دیگه برای ترجمه پیشنهاد نشده باشه

بعضی مواقع افزونه های مشابه بهتری هست و یا نسخه بالاتری

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام بر همگی من تمام پستها ر ا خواندم

:thankyou:

دوست عزیز

اگر یک بار روال عضویت سطح بندی شده را با دقت مطالعه کنید، همه چیز در آن اشاره شده.

هیچ درخواستی خارج از سیستم مدیریت درخواست ها (سایت جومینا) فارسی یا حتا صرفن جهت معرفی، مورد قبول نیست. حتا اگر آن را در انجمن معرفی کنید نیز به تنهایی برای اقدام به ترجمه کافی نیست.

تنها در شرایطی به درخواست کاربران عزیز برای عضویت سطح بندی شده ترتیب اثر داده می شود که:

1- در سایت ثبت نام کرده باشند

2- در سیستم مدیریت درخواست ها، درخواست ارسال کرده باشند

و...

بنا بر این خواهش می کنم افزونه ای را خارج از سیستم مدیریت درخواست ها برای عضویت سطح بندی شده در نظر نگیرید

البته به شدت توصیه می کنم، حتا اگر سیستم بسته بود شما دست از ترجمه نکشید، ترجمه کنید و منتشر کنید برای اینکه در ترجمه ی افزونه ها تجربه پیدا کنید. خیلی از دوستان که از طریق سیستم مدیریت درخواست ها اقدام به ارسال ترجمه می کنند، متاسفانه زحمت آنها بی ثمر می ماند چرا که ترجمه ی مطلوبی را ارائه نمی دهند...

در کل باز هم خواهش می کنم، اگر قصد دست یابی به عضویت سطح بندی شده را دارید در موعد مقرر در سایت ثبت نام کرده و اقدام به ارسال درخواست کنید تا مورد بررسی و معرفی افزونه برای ترجمه قرار گیرد.

ارادتمند

لینک به ارسال

این دومین درخواست شما برای عضویت سطح یک جومینا است. بر مبنای قوانین این آخرین فرصت شما برای طی مراحل ارتقای عضویت در جومیناست.

-----------------------------------------------------------

کاربر عزیز

سلام

اگر تمایل به عضویت سطح یک در انجمن جومینا را دارید موارد زیر را انجام دهید:

1- به صفحه ی روال عضویت در جومینا مراجعه و روال را با دقت مطالعه کنید.

لینک صفحه ی روال جدید عضویت: http://forum.joomina.ir/thread-8472.html

2- در صورتیکه با روال جدید عضویت موافقید از طریق همین صفحه به این پیام پاسخ داده و اعلام نمائید که با روال جدید عضویت سطح بندی شده موافقید. توجه داشته باشید برای دریافت افزونه جهت ترجمه موافقت با روال جدید عضویت الزامی است.

از ایجاد درخواست جدید اجتناب کرده و در هر مرحله تنها به درخواست قبلی پاسخ دهید.

ارادتمند

حسینی پارسا ا مدیر تیم توسعه ی افزونه های فارسی جومینا

[align=center]

download.php?imgf=13322746571.gif[/align]

این دومین باری هست که بنده درخواست میدم و نوشته میشه که جواب تاییدیه رو ندادم

روزانه بیش از 1000 تا خبر IT رو فقط با Google reader میخونم و نیز حدود 1000 سایت و وبلاگ و انجمن رو چک میکنم

اما از کجا باید بفهمم که جوابی برای درخواست من ارسال شده !؟؟

ایمیلی هم که برام نیومده

:huh:

لینک به ارسال

درود .

دوستان من هم با این قضیه مشکل دارم .

چند وقت پیش درخواست افزونه داده بودم . یک افزونه برام ارسال شد و فقط 3 روز زمان گذاشته بودند که تحویل بدم . این در صورتی هست که من در همان مدت 4 روز دسترسی به نت نداشتم !!!

خوب الان تکلیف ما چیه ؟

دوباره تا باز شدن عضویت باید صبر کنیم تا درخواست بدیم ؟

این روشتون اشکالاتی هم داره . بهتره بررسی کنید .

لینک به ارسال

سلام دوستان اگه کسی اطلاع داره که درخواست ترجمه فایل کی باز میشه به منم اطلاع بده ممنون میشم

لینک به ارسال

درود .

دوستان من هم با این قضیه مشکل دارم .

چند وقت پیش درخواست افزونه داده بودم . یک افزونه برام ارسال شد و فقط 3 روز زمان گذاشته بودند که تحویل بدم . این در صورتی هست که من در همان مدت 4 روز دسترسی به نت نداشتم !!!

خوب الان تکلیف ما چیه ؟

دوباره تا باز شدن عضویت باید صبر کنیم تا درخواست بدیم ؟

این روشتون اشکالاتی هم داره . بهتره بررسی کنید .

دوست خوبم

در هر حال برای اداره ی این سیستم لازم هست قوانینی وجود داشته در غیر این صورت در مدیریت سیستم اشکال بوجود میاد. ضمن اینکه چون شما در اون ایام دسترسی به نت نداشتید دلیل خوبی برای وجود اشکال در سیستم نیست! اگر قصد عضویت دارید لازم هست به زمانبدی باز شدن سیستم دقت کنید و در موعد مقرر ترجمه رو تحویل بدید.

موفق باشید

این دومین درخواست شما برای عضویت سطح یک جومینا است. بر مبنای قوانین این آخرین فرصت شما برای طی مراحل ارتقای عضویت در جومیناست.

-----------------------------------------------------------

کاربر عزیز

سلام

اگر تمایل به عضویت سطح یک در انجمن جومینا را دارید موارد زیر را انجام دهید:

1- به صفحه ی روال عضویت در جومینا مراجعه و روال را با دقت مطالعه کنید.

لینک صفحه ی روال جدید عضویت: http://forum.joomina.ir/thread-8472.html

2- در صورتیکه با روال جدید عضویت موافقید از طریق همین صفحه به این پیام پاسخ داده و اعلام نمائید که با روال جدید عضویت سطح بندی شده موافقید. توجه داشته باشید برای دریافت افزونه جهت ترجمه موافقت با روال جدید عضویت الزامی است.

از ایجاد درخواست جدید اجتناب کرده و در هر مرحله تنها به درخواست قبلی پاسخ دهید.

ارادتمند

حسینی پارسا ا مدیر تیم توسعه ی افزونه های فارسی جومینا

[align=center]

download.php?imgf=13322746571.gif[/align]

این دومین باری هست که بنده درخواست میدم و نوشته میشه که جواب تاییدیه رو ندادم

روزانه بیش از 1000 تا خبر IT رو فقط با Google reader میخونم و نیز حدود 1000 سایت و وبلاگ و انجمن رو چک میکنم

اما از کجا باید بفهمم که جوابی برای درخواست من ارسال شده !؟؟

ایمیلی هم که برام نیومده

:huh:

دوست عزیز

در این مدت چند هزار درخواست عضویت رسیده و پاسخ داده شده و به سرانجام رسیده. واسطه ی بین سیستم و کاربر هم ایمیل های اطلاع رسانی تیکتینگ هست. در هر بار پاسخ در سیستم متن پاسخ به کاربر ایمیل می شه و حالا اگر برای شما ارسال نشده حتمن نشانی ایمیل ثبت شده ی شما در پروفایل کاربریتون اشکال داره و یا اینکه ایمیل ها به پوشه ی اسپم ایمیلتون رفته و شما با خبر نشدید.

اگر به این صورت بوده لطفن نشانی ایمیلتون رو چک و اصلاح کنید و در دوره ی بعدی درخواست مجدد دهید و متن این پاسخ رو در درخواست عضویت خود ارسال کنید.

یاعلی

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید خدمت جناب پارسا بنده از 23 اسفند منتظر ارتقاع به سطح 1 هستم ولی همچنان خبری نیست ترجمه بنده مورد قبول قرار گرفته با نام آرش ولی امتیازی اضافه نشده هنوز اگر مشکل زیادی درخواستهاست که باز هم منتظر می مونیم با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...