رفتن به مطلب
faraz_86

ایجاد مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام من آیتم را ایجاد مطلب گذاشته ودر سمت چپ مجموعه پیش فرض را بله انتخاب و زیر آن نام مجموعه را انتخاب کردم و لی وقتی وارد میشم تما مجموعه ها را نشان میده در صورتی که فقط همان مجموعه را باید نشان بده جوملا 2.5.4 است وقتی ارتقا دادم اینطور شده

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کسی نیست کمک کنه چرا وقتی کاربری وارد و مخواهد مطلب ایجاد کنه تمام مجموعه ها را در منوی کرکرهای میبینه من کار را نویسنده گذاشته و یه منو ساخته و نوع آنرا ایجاد مطلب گذاشتم و مجموعه آنرا مشخص کردم در جوملا 2.5 مشگلی نبود ولی در 2.5.4 وقتی روی مجموعه پیش فرض گذاشتم نمیشه

لینک به ارسال

سلام

اول اینکه کمی صبور باشید اگه کسی بدونه حتما جواب میده

دوم اینکه لطف کنید در نگارش سئوالاتتون یکم دقت کنید چون واقعا برخی از جملات اصلا مفهوم نیست

من فقط فهمیدم شما ارتقا دادی دچار مشکل شدی :huh::huh:

شما چطوری ارتقا دادید با بسته نصبی یا بصورت اتوماتیک از طریق مدیریت خود جوملا؟ بسته ارتقا رو از کجا دریافت کردید؟

لینک به ارسال

سلام جوملای 2.5 ماله جومینا بود بعد خودکار زدم 2.5.3 شد کمی فارسی فرق کرد بعد یه بسته فارسی از جوملا فارسی ارتقائ به 2.5.4 دادم که فارسی آن خوب شد

لینک به ارسال

دوست من یه کم سوالتون رو واضحتر مطرح کنین، چه چیزی می خواین درست کنین و چه نتیجه ای میخواین ازش بگیرین؟

یا علی./

لینک به ارسال

عزیزم من یه منو ساخته آیتم آنرا نوع ایجاد مطلب دادم بعد در تنظیمات اون در سمت چپ باید یک مجموعه انتخاب کنم بالای آن نوشته پیش فرض مجموعه که اگه روی بله باشد وقتی آن منو را زدم برای ایجاد مطلب فقط باید همان مجموعه انتخاب شده را نشان بده ولی یه منوی کرکرهای است که همه مجموعه را نشان میده قبلا که 2.5 بود درست بود ولی الان که 2.5.4 است پیش فرض را قبول نمیکنه

لینک به ارسال

شما در تنظیمات منوتون گزینه " مجموعه پیش فرض" رو روی بله قرار دادین؟

اگه روی بله گذاشتین یه بار هم روی خیر بزارین ببینین که بازم همین مشکل برقراره؟

یاعلی./

لینک به ارسال

ابتدا اگه جدیدا افزونه ای نصب کردین یه بار غیر فعالش کنین ببینین حل میشه یا نه

اگه حل نشد یا اصلا افزونه ای نصب نکردین یه جوملای خام(2.5.4) روی هاستتون اکسترکت کنین و پوشه اینستال رو حذف کنین.

ضمنا همیشه قبل از تغییرات یه بک آپ از سایتتون بگیرین.

یا علی./

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...