رفتن به مطلب
mtnam1372

lمشکل در منو ها (فوری)

پست های پیشنهاد شده

سلام من کل منو هامو پاک کردم بعد یه منو از نوع مین منو ساختم بعد که میرم یه ایتم جدید اضافه کنم واسه صفحه اصلی

نوعشو مطالب ویژه میگیرم همیچیشو درست میکنم ولی میرم سیو کنم این ارور رو میده

Save failed with the following error: MenusTableMenu: :_getNode Failed -[/code]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به زباله دان جوملاتون برین و منوها رو از اونجا هم پاک کنین تا بهتون اجازه ساخت بده.

یاعلی./

لینک به ارسال

چی چی بیخودی منویسی

جوملا 2.5 زباله دون نداره باید این کار رو کرد لطفا علم ندارید گمراه نکنید

این مشکل به خاطر حذف تمام رکورد های مرتبط با جدول منو پدید امده که راه حلشو خدمتتون عرض میکنم وارد phpmyadmin بشید و پس از انتخاب بانک اطلاعاتی جوملا ابتدا به صورت دستی یه ایتم اضافه میکنیم به جدول منو و بعد از اون نباید مشکلی داشته باشید

کوئری زیر رو با در نظر گرفتن اینکه در کوئی نام دیتابیس و پیشوند بانک اطلاعاتی رو باید تغییر بدید اجرا کنید و سپس از ادمین جوملا منو های جدید بسازید

کد PHP:

INSERT INTO `DATABASE_NAME`.`darkc0d3r_menu` (`id` ,`menutype` ,`title` ,`alias` ,`note` ,`path` ,`link` ,`type` ,`published` ,`parent_id` ,`level` ,`component_id` ,`ordering` ,`checked_out` ,`checked_out_time` ,`browserNav` ,`access` ,`img` ,`template_style_id` ,`params` ,`lft` ,`rgt` ,`home` ,`language` ,`client_id` ) VALUES ( '1', '', 'Menu_Item_Root', 'root', '', '', '', '', '1', '0', '0', '0', '0', '0', '0000-00-00 00:00:00', '0', '0', '', '0', '', '0', '0', '0', '*', '0')

که به جای DATABASE_NAME نام بانک اطلاعاتی و به جای darkc0d3r_ پیشوند جدولتونو بذارید و کوئری رو اجرا کنید

و پس از موفقیت امیز بودن اجرای کوئری به ادمین جوملا برید و منوی های جدید بسازید

لینک به ارسال

چی چی بیخودی منویسی

دوست من هنوز نیومده تو جومینا شروع به دعوا مرافه کردی؟؟؟ :@

هنوز 10 تا پست هم نداری که ادعای دانشت میشه! :D

این تاپیکی که لینکشو میدم ببین تا بفهمین که جوملا 2.5 زباله دان داره یا نه! :dodgy:

http://forum.joomina.ir/thread-12406-post-66594.html#pid66594

یاعلی./

لینک به ارسال

با سلام

دوستان عزیز بهتره کمی با ملاحضه با همدیگه صحبت کنید . / بود ونبودش بکنار / ما اینجاییم تا درکنار هم باشیم و چیزهایی رو که بلدیم یاد بدیم وچیز هایی رو که بلد نیستیم یاد بگیریم و بس.

زندگیتان سپید

لینک به ارسال

چشم آقا سعید، هرچی شما بگی! :D

من به خاطر اینکه یه موقع حرفم به انجمن و جومینا لطمه نزنه، همین جا از این دوستمون حلالیت می طلبم!

ولی به نظرم حتی اگه کسی به اشتباه جوابی رو بده، ما نباید احترام به هم دیگه رو زیر پا بذاریم.

جومینامان جومیناتر...

یاعلی./

لینک به ارسال

چی چی بیخودی منویسی

این مشکل به خاطر حذف تمام رکورد های مرتبط با جدول منو پدید امده که راه حلشو خدمتتون عرض میکنم وارد phpmyadmin بشید و پس از انتخاب بانک اطلاعاتی جوملا ابتدا به صورت دستی یه ایتم اضافه میکنیم به جدول منو و بعد از اون نباید مشکلی داشته باشید

کوئری زیر رو با در نظر گرفتن اینکه در کوئی نام دیتابیس و پیشوند بانک اطلاعاتی رو باید تغییر بدید اجرا کنید و سپس از ادمین جوملا منو های جدید بسازید

کد PHP:

INSERT INTO `DATABASE_NAME`.`darkc0d3r_menu` (`id` ' date='`menutype` ,`title` ,`alias` ,`note` ,`path` ,`link` ,`type` ,`published` ,`parent_id` ,`level` ,`component_id` ,`ordering` ,`checked_out` ,`checked_out_time` ,`browserNav` ,`access` ,`img` ,`template_style_id` ,`params` ,`lft` ,`rgt` ,`home` ,`language` ,`client_id` ) VALUES ( '1', '', 'Menu_Item_Root', 'root', '', '', '', '', '1', '0', '0', '0', '0', '0', '0000-00-00 00:00:00', '0', '0', '', '0', '', '0', '0', '0', '*', '0')

که به جای DATABASE_NAME نام بانک اطلاعاتی و به جای darkc0d3r_ پیشوند جدولتونو بذارید و کوئری رو اجرا کنید

و پس از موفقیت امیز بودن اجرای کوئری به ادمین جوملا برید و منوی های جدید بسازید

[/quote']

سلام دوست عزيز من هم به همين ارور برخوردم. اطلاعاتم درباره بانك اطلاعاتي و... خيلي كمه. من رفتم به phpmyadmin و بانك اطلاعاتي مربوطه رو انتخاب كردم. اما ديگه اضافه كردن آيتم جديد رو به جدول منو بلد نيستم. من نام ديتابيس و پيشوند جدول رو تو كدهاي بالا تغيير دادم. حالا اين كدها رو بايد چطور اجرا كنم؟ به كدوم قسمت اضافشون كنم؟ تو رو خدا من خيلي كارم گيره. لطفا راهنمايي كنيد. متشكرم.

لینک به ارسال

دوستان كسي نيست راهنمايي كنه؟ من واقعا كارم لنگ مونده. خواهش مي كنم كسي راهنمايي كنه منو

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...