رفتن به مطلب
mehdi2153

مشكل در ويرايش قالب در جوملا 2.5

پست های پیشنهاد شده

سلام-من تازه با جوملا 2.5 اشنا شدم تو قسمت مدير قالب ميخوام وارد ويرايش كد اچ تي ام ال بشم اما تو قسمت ويرايشش مثل جوملا 1.5 چيزي نداره الا براي ويرايش قالبم چيكار كنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

وقتی شما وارد مدیریت قالب میشید ، دو گزینه به صورت تب وجود دارد

یکی برای استایل قالب هست

انتخاب کنید و وارد قالب بشید و قالب را ویرایش کنید.

لینک به ارسال

اقاي مرادي مرسي من تو قسمت ویرایش صفحه اصلی قالب رفتم كد قالب اچ تي امل قالبم هست اما تايتل قالبم نيست كه تغيير بدمش الان تايتل سايتم نوشته جوملا 2.5 مزين به امير كبير چطور تغييرش بدم

لینک به ارسال

تایتل را باید از تنظیمات کلی تغییر بدید

یا اینکه برید به مدیریت منو ->منوی اصلی->صفحه اصلی ، و در پارامتر ها عنوان صفحه را تغییر بدید.

لینک به ارسال

داداش تو قسمت منوي اصلي صفحه اصلي نيست خانه هستش كه تو اون قسمتم عنوان منو هست عنوان صفحه نيست چيكار كنم؟

حل شد ممنون

لینک به ارسال

داداش تو قسمت منوي اصلي صفحه اصلي نيست خانه هستش كه تو اون قسمتم عنوان منو هست عنوان صفحه نيست چيكار كنم؟

حل شد ممنون

دادش چوری درستش کردی

عزیزان یه نفر کمکم کنه چطور میشه ای (مزین به نام امیر کبیر) رو بر داشت از عنوان صفحه سایتم

لینک به ارسال

با سلام

end110 عزیز ، به انجمن تخصصی جوملا (جومینــــــا) خوش آمدید

در پست شماره 4 آقای مرادی توضیحات را دادند

1 - وارد تنظیمات کلی شوید در سربرگ وب سایت اولین فیلد نام سایت میباشد که میتوانید تغییر دهید

2 - وارد مدیریت منوها بشید و منویی که برای صفحه اصلیتون میباشد را باز کنید

در سمت چپ تنظیمات منو قرار دارد که در تب پنجم ( گزینه های نمایش صفحه ) میتوانید تنظیمات لازم را انجام بدید

میتوانید عنوان را ویرایش کنید و یا میتوانید نمایش عنوان صفحه را روی خیر قرار دهید تا نمایش داده نشه ( اگر میخواهید غیرفعالش کنید )

در ضمن چنانچه فیلد عنوان صفحه را خالی بگذارید و نمایش عنوان صفحه هم روی بلی باشد آنگاه نام منوتون به عنوان پیشفرض انتخاب خواهد شد

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...