رفتن به مطلب
apoosh

اندر احوالات سایت من! (لطفا راهنمایی بفرمایید)

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت تمام دوستان عزیز

در این یک ماه اخیر، علیرغم مشغله زیادی که داشتم خیلی سعی کردم با جوملا ور برم! و از طریق اطلاعاتی که کسب کردم یک سایت نصفه و نیمه بالا آوردم به آدرس www.itresan.com که موضوع اصلی اون در ارتباط با فناوری اطلاعات هست

ممنون میشم در وهله نخست در ارتباط با طراحی (شاید بهتر باشه بگم چیدمان) سایت نظر بدین که البته میدونم چیز بسیار ساده و ابتدایی ای شده

چندتا سوال هم خدمت اساتید داشتم

1- بر روی سایت 6 مطلب گذاشتم، که در دسته اخبار گوناگون قرار دارند، وقتی که وارد این دسته بندی میشم، تیترها به شکل بسیار زشتی زیر هم چیده میشن و هیچ عکس و بوردر خاصی هم ندارند! چکار کنم که نحوه چیدمان آنها بهتر بشه؟ از افزونه کا2 هم استفاده کرده اما چون ماژولهای نصب شده آن را نمیشناسن، واسه همین مجبورم از مطالب پیش فرض خود جوملا استفاده کنم

2- در بخش نشان دادن مطالب، دوست دارم که حالت شکیل تری وجود داشته باشه و قابلیت ارسال نظر و امتیاز دهی هم باشه، بدین منظور چکاری انجام بدم؟

3- در بخش پایینی قالب، اسم و برخی مشخصات از سازنده اومده که میخوام جایگزینشون کنم، برای این منظور چه کنم؟

www.itresan.com

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به جومینا خوش آمدید

لطفا طبق قوانین انجمن از عنوان مناسبی برای تاپیک هاتون استفاده کنید و سوالاتتون رو هم چنانچه با جستجو در انجمن به نتیجه نرسیدید بصورت تفکیک شده در تاپیک جدید و بخش مربوطه مطرح کنید در خدمتتون هستیم...

این تاپیک قفل و حذف خواهد شد

موفق باشید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...