رفتن به مطلب
bardiajoon

مشکل در نصب قالب!! لطفا کمک کنید

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان و مهندسین عزیزم

من این سوال رو دیروز اینجا توی یه تاپیک گذاشتم ولی دیدم غیبش زده!!!

دو حالت داره یا اشتباه کردم و آفلاین بودم سند نشده!....یا سوال خیلی ابتدایی و ساده ای پرسیدم مدیریت محترم محبت کردن حذفش کردن...

ولی باور کنید من تازه کار نیستم برنامه نویس ویندوز اپلیکیشن و آی تی من هستم ولی طریقه حل این مشکل رو نتونستم بفهمم.

جز اینجا جایی بلد نیستم و کسی رو ندارم که ازش کمک بگیرم . توروخدا کمکم کنید حیثیتیه ...

دوتا مشکله...

من حوملا 2.5.4 دارم و روی قالب پیشفرض جوملا کلی وقت گذاشتم و کارامو انجام دادم افزونه هامو اضاقه کردم و اونی که می خواستمو دراوردم

حالا می خوام قالب و عوض کنم چند تا قالب گیر اوردم راحت نصب می شن ولی وقتی پیشفرض می کنم اکثر آیتمایی که دارم غیبشون می زنه!

مثلا منوهای ابشاری بالا و بعضی ماژول های تو صفحات دیگه....

دومی که دارم شاخ دارم میارم اینه که ماژول rsform و چند تا افزونه دیگه نصب کردم کلا منو های ابشاری اون قالب اصلی چوملا 2.5.4 پرید.... حالا حذفش کردم به خالت قبل برشگردوندم همونجوری مونده دیگه درست دنش.....داره اشکم در میاد

تورخدا دستمو بگیرید ثواب داره یه عمز واستون دعا می کنم خواهش می کنم یه راهی جلوم بدارید....آخه حیثتیه

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13357965831.zip

سلام به دوستان و مهندسین عزیزم

من این سوال رو دیروز اینجا توی یه تاپیک گذاشتم ولی دیدم غیبش زده!!!

دو حالت داره یا اشتباه کردم و آفلاین بودم سند نشده!....یا سوال خیلی ابتدایی و ساده ای پرسیدم مدیریت محترم محبت کردن حذفش کردن...

ولی باور کنید من تازه کار نیستم برنامه نویس ویندوز اپلیکیشن و آی تی من هستم ولی طریقه حل این مشکل رو نتونستم بفهمم.

جز اینجا جایی بلد نیستم و کسی رو ندارم که ازش کمک بگیرم . توروخدا کمکم کنید حیثیتیه ...

دوتا مشکله...

من حوملا 2.5.4 دارم و روی قالب پیشفرض جوملا کلی وقت گذاشتم و کارامو انجام دادم افزونه هامو اضاقه کردم و اونی که می خواستمو دراوردم

حالا می خوام قالب و عوض کنم چند تا قالب گیر اوردم راحت نصب می شن ولی وقتی پیشفرض می کنم اکثر آیتمایی که دارم غیبشون می زنه!

مثلا منوهای ابشاری بالا و بعضی ماژول های تو صفحات دیگه....راستی موقعیتهای قالب و...بررسی کردم و و ایتم ها رو روشون تنظیم کردم

دومی که دارم شاخ دارم میارم اینه که ماژول rsform و چند تا افزونه دیگه نصب کردم کلا منو های ابشاری اون قالب اصلی چوملا 2.5.4 پرید.... حالا حذفش کردم به خالت قبل برشگردوندم همونجوری مونده دیگه درست دنش.....داره اشکم در میاد

تورخدا دستمو بگیرید ثواب داره یه عمز واستون دعا می کنم خواهش می کنم یه راهی جلوم بدارید....آخه حیثتیه

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13357965831.zip

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سوال ؟

قالبی که نصب می کنید چیه ؟ احتمالا ماژولی که تو اون موقعیت در قالب پیش فرض فعال شده تو قالب جدید فعال نیست . برو فعالش کن .

در مورد منو ها هم احتمالا بایکی از افزونه ها تداحل داره . یکی یکی غیر فعال کن ببین کدومشونه.

لینک به ارسال

با سلام

به جومینا خوش آمدید

تاپیک قبلی شما حذف نشده دوست عزیز لطفا کمی دقت کنید !!! :

http://forum.joomina.ir/thread-13028.html

لطفا در همان تاپیک پیگیر باشید و از عناوین مناسبی برای تاپیک هایتان استفاده کنید ! (قوانین انجمن..)

این تاپیک بسته شد

موفق باشید

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...