رفتن به مطلب
sepideh

عدم نصب افزونه و نمایش پیغام JFolder::create: مسیر مورد نظر را نمی توان ایجاد کرد

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

میخوام افزونه ckeditor رو نصب کنم با پیغام زیر مواجه شدم

JFolder::create: مسیر مورد نظر را نمی توان ایجاد کرد

Unable to create destination

باید چیکار کنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

شما اینکارو تو لوکال انجام میدین یا هاست؟

اگه تو هاست باشه که باید تنطیمات FTP رو برای نصب افزونه های جوملا فعال و پیکربندی کنید تا مشکلی با صب داشته باشین

اگر هم روی لوکال کار میکنید:

شما مطمئن هستین که پوشه ای با همین نام در قسمت افزونه ها نصب نکردین؟

قسمت افزونه ها و پلاگین های نصب شده در هاست رو بررسی کنید تا پوشه ای با این نام وجود نداشته باشه

احتمالا مشکل حل بشه

موفق باشین

لینک به ارسال

دوست عزیز مشکل حل نشد

یه راه دیگه رو امتحان کردم ، توی cpanel افزونه رو آپلود کردم و از مدیریت امکانات ، در نصب از نشانی اینترنتی آدرس افزونه رو دادم ولی بازم میگه :

خطا

JFolder::files: مسیر دارای یک پوشه معتبر نمی باشد، یا پوشه حذف شده است.

JFolder::folder: مسیر دارای یک پوشه معتبر نمی باشد، یا پوشه حذف شده است.

JFolder::files: مسیر دارای یک پوشه معتبر نمی باشد، یا پوشه حذف شده است.

خطا! فایل نصب XML جوملا! در این بسته یافت نشد.

راهنما

Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 4096 of 1007616 bytes written, possibly out of free disk space in /home/shafiani/public_html/libraries/joomla/filesystem/file.php on line 304

Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #1 is not an array in /home/shafiani/public_html/libraries/joomla/installer/helper.php on line 142

Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #2 is not an array in /home/shafiani/public_html/libraries/joomla/installer/helper.php on line 142

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/shafiani/public_html/libraries/joomla/installer/helper.php on line 187

لینک به ارسال

با سلام

همان طور که دوستمون گفتند ورژن افزونه با جوملا شما ناسازگار اند.

اگر اخطار خطا! فایل نصب XML جوملا! در این بسته یافت نشد. را داد احتمال داشتن چند مشکل هست.

باید فایل زیپ باشد

محتویات اصلی قالب درون فایل زیپ شده نباید در چند فایل تو در تو باشد

فایل زیپ رمز گذاری نباشد

و ...

شما همواره میتوانید هر ورژنی از این افزونه برای جوملاتان دانلود کنید( جوملا جهانی )

http://extensions.joomla.org/extensions/edition/editors/12821

یا حق

لینک به ارسال

سلام

مشكل از ورژن افزونه هست كه با جوملاي شما يكسان نيست

براي اطمينان از ورژن در داخل افزونه وارد فايل .xml شويد و درون آن ورژن سازگار با جوملاي شما نوشته شده است

با احترام

لینک به ارسال

سلام دوستان عزيز، من هم همين مشكل را با جوملاي خودم دارم، روي هاست اول نسخه 1.5.14 نصب بود و هر كامپوننتي را كه مي خواستم نصب كنم همين پيغام خطا را مي داد، نسخه جوملا را به 1.5.26 ارتقا دادم ولي باز هم همين مشكل را دارم، جالب تر اين كه من همين نسخه را روي لوكال نصب كردم و افزونه مورد نظرم كه berezing form هستش به راحتي و بدون مشكل نصب مي شه، ولي روي هاست كه مي خوام نصب كنم همين پيغام را ميده، دوستان لطفا راهنمايي كنن، نسخه جوملا با افزونه من يكسانه.

لینک به ارسال

با سلام

برام خیلی جالبه با این که بار هار درین باره در تالار بحث شده باز بچه ها میان و می پرسن...

دوستان دقت کنید اگه یه سرچ کوچولو بزنین میتونید به راحتی جواب سوالتون رو پیدا کنید .

@ این مشکل مربط به عدم دسترسی لازم هست ! سرچ کنید

زندگیتان سپید

لینک به ارسال

با سلام!

Warning: Creating default object from empty value in /home/websitam/public_html/modules/mod_roktabs/helper.php on line 249

سایتم درست کار میکنه ولی این ارور را در بالای سایتم دارد!

نفهمیم مشکل از عدم سازگاری کدام ماژول با نسخه جوملای من است!

راهنمایی بفرمایید ممنون میشم!

لینک به ارسال

لطفا قوانین را مطالعه کنید

سوال جدید در تاپیک جدید.

ماژول roktabs

سلام دوستان عزيز، من هم همين مشكل را با جوملاي خودم دارم، روي هاست اول نسخه 1.5.14 نصب بود و هر كامپوننتي را كه مي خواستم نصب كنم همين پيغام خطا را مي داد، نسخه جوملا را به 1.5.26 ارتقا دادم ولي باز هم همين مشكل را دارم، جالب تر اين كه من همين نسخه را روي لوكال نصب كردم و افزونه مورد نظرم كه berezing form هستش به راحتي و بدون مشكل نصب مي شه، ولي روي هاست كه مي خوام نصب كنم همين پيغام را ميده، دوستان لطفا راهنمايي كنن، نسخه جوملا با افزونه من يكسانه.

برای رفع این مشکل فایل configuration.php را ویرایش کرده و مقدار متغیر  $tmp_path را به :

var $tmp_path = './tmp';

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...