رفتن به مطلب
b_74

آدرس سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

من جوملا 2.5 رو نصب کردم . حالا از یه قالب به نام jp -business خوشم اومد ولی بعد از این که نصبش کردم قیافه سایتم با اون دمو که دیده بودم خیلی خیلی فرق داشت تا این که یه جایی خوندم که میتونم از طریق quickstart-business این قالبو بعد از آپلود توی هاستم و نصبش مثل نصب جوملا داشته باشم . منم همون جوری نصبش کردم ولی الان وقتی آدرس سایتم رو مثلا: www.aaaaa.ir میزنم نمیاره ولی وقتی که www.aaaaa.ir/quickstart-business میزنم میاره . اگه میشه بهم بگید چجوری می تونم فقط با زدن اسم سایتم(www.aaaaa.ir) این قالب رو داشته باشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

:huh::huh::64 (36):

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

احتمالا فایل ها رو توی یه فولدر به نام quickstart-business از هاستتون ریختین، فایلها رو به روت اصلی هاست منتقل کنین تا حل بشه.

یاعلی./

لینک به ارسال

احتمالا فایل ها رو توی یه فولدر به نام quickstart-business از هاستتون ریختین، فایلها رو به روت اصلی هاست منتقل کنین تا حل بشه.

یاعلی./

من فولدر quickstart-business رو توی web root یعنی همون جایی که فایل مربوط به نصب جوملا 2.5.3 هستش ریختم و این مشکل رو دارم که وقتی آدرس سایتم رو میزنم این قالب رو نشونم نمیده و فقط همون جوری که گفتم میتونم قالبو ببینم .

اگه میشه راهنماییم کنید؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

دوست عزیز در واقع الان جوملای شما تو همون مسیر نصب شده و بهمین دلیله ادرسش تغییر کرده

شما باید جوملاتو از داخل پوشه به روت منتقل کنی

اموزشش تو انجمن هست

یا علی

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز در مورد طرح قالب باید با سایتی که در میون گذاشتی مکاتبه کنی همچنین برای درست کردنش باید منوهات را تغییر بدی منضورم موقعیت هارا برای فالبت تنظیم کنی برای اینکه بدونی هرموقعیت اسمش چیه و کجا باید بزاریش به سایت سازنده قالب مراجعه کن و تصویر راهنمای موقعیت را دانلود کن اگه بازم در مورد قالبت مشکل داشتی با من در میان بگذار تا برات درستش کنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...