رفتن به مطلب
rouzbeh77

منوی آبشاری

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من هم همین مشکل رو دارم

منو ها آبشاری پشت اسلاید شو باز میشند

ماژول Lof ArticlesSlideShow Module هم دیگه لود نمیشه !

نمیدونم مربوط به آبشاری سازی منو هست یا چیز دیگه ای !

لطفا راهنمایی کنید

arasnema.com

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

برای حل مشکل دوستمون yokhsan ، شما ابتدا به پوشه modules/mod_lofarticlesslideshow بروید و در فایل های css فایل jstyle.css را باز کنید.

سپس این کد ها را پیدا کنید:

.lof-ass .lofass-container{width:auto; height:auto	; overflow:hidden;	position:relative;}

و این کد را به کد زیر تغییر دهید:

.lof-ass .lofass-container{width:auto; height:auto	; overflow:hidden;}

یا علی

لینک به ارسال

سلام.

چون من خیلی از کد ها را حذف کرده بودم ، مشکل برای من حل شده بود. کدی را که حذف کردید را به حالت قبل برگردانید تا بیشتر برسی کنم و راه حل بهتون بدهم.

شما هم در این فایل تکه تکه کد ها را حذف کنید احتمالا یک جا نتیجه خواهید گرفت.

یا علی

لینک به ارسال

به حالت قبل برش گردوندم ولی از کد ها زیاد سر در نمیارم

منوی آبشاری فقط با این ماژول تداخل نداره با بقیه ماژول های اسلایدی هم تداخل داره و پشت موقعیت میفته

البته بقیه ماژول های مشابه هم کار نمیکنند و مثل این به کار من نمیان که متاسفانه این ماژول مدتی هست که اینگونه در حال لودینگ مونده

لینک به ارسال

پوزیشن های فایل بالا رو به relative ، hidden ، absolute تغییر دادم ولی متاسفانه تغییر مثبتی به وجود نیومد

از دوستان لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال

با سلام

برای حل این مشکل ابتدا به مسیر زیر بروید :

templates/tak_behname/css/twd-menu.css

کد زیر را پیدا کنید

#nav ul {
   border: 1px solid #999999;
   display: none;
   position: absolute;
   width: 14em;
}

به کد بالا خط زیر را اضافه کنید

z-index: 1;

rouzbeh77 عزیز ، شما نیز همانطور که آقای دفاعی گفتند دموی آنلاین بدید تا راهنمایی کنیم

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

آقای صفر علی خیلی ممنون کد رو وارد کردم و منو روی اسلاید شو افتاد ولی خود اسلاید شو کار نمیکنه و در ضمن منو در باقی اسلاید شو ها همچنان پشت اون ها میفته

از وقتی که منو های آبشاری روی قالب پیاده شدند اسلاید شو ها هیچ کدوم درست کار نمیکنند و در حال لودینگ هستند

نیمیدونم چگونه باید حلش کنم !؟!

لینک به ارسال

سلام.

ابتدا به آدرس زیر بروید:

modules/mod_AutsonSlideShow/css/skitter.css

سپس کد زیرا پیدا کنید و آن را حذف کنید.

.box_skitter ul {display:none; }

برای اسلاید شو دوم هم این کار را بکنید:

به پوشه ماژول ها و ماژول mod_lofarticlesslideshow بروید و سپس در قسمت فایل های Css و فایل jstyle.css را باز کنید:

کد زیرا پیدا کنید:

.lof-ass .lofass-container{width:auto; height:auto	; overflow:hidden;	position:relative;}

و به این شکل تغییر دهید:

.lof-ass .lofass-container{width:auto; height:auto	; overflow:hidden;	position:static;}

یا علی

لینک به ارسال

آقای مانیان برای مازول دوم تغییر اون کد همون کاری رو کرد که وقتی position:relative; رو حذف میکردم

و ماژول اول هم فقط یک تصویر میاره که که اسلایدی درش نیست و تغییر ارتفاع ( که کار تغییر عرض رو میکنه در قالب من ) هم هیچ تغییری در اندازه اون به وجود نمیاره

آیا در همه قالب ها با منو آبشاری این همه درد سر بابت تنظیم اسلاید شو هست یا در این مورد اینگونه شده ؟

در ضمن من همچنان کد z-index: 1; رو که در فایل سی اس اس منو وارد کردم رو هنوز دارم و حذف نکردم

لینک به ارسال

با سلام

این مشکل نمایش اسلایدرها مربوط به تداخل جی کوئری میشه . برای این مورد میبایست در تنظیمات ماژولهای اسلایدر لودشدن جی کوئری یکی را غیرفعال کنید و تست کنید

تا جاییکه یادمه ماژول AutsonSkitterSlideshow تنظیمی داره که لود شدن رو روی خود ماژول یا کل قالب انجام بده . میتونید تنظیم رو روی لود شدن در کل قالب تنظیم کنید و لود شدن جی کوئری اسلایدر دیگر را غیرفعال کنید و تست کنید

امکان داره با حل این مشکل ، مشکل منو نیز خود به خود حل بشه

یه احتمال دیگه هم اینه که اسلایدر با قالب سایت تداخل داشته باشه که برای این مورد میتونید با قالب پیشفرض جوملا هم تست کنید

موارد گفته شده رو انجام بدید . چنانچه نتیجه نگرفتید در همین تاپیک پیگیر باشید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

ظاهرا مشکل از وقتی هست که منو آبشاری شده

ماژول AutsonSkitterSlidesho رو کلا بیخیال شدم که قبلا گفته های شما رو راجع این ماژول انجام دادم و نتیجه ای نگرفتم که روی قالب پیشفرض جومینا هم کار نکرد

مازول mod_lofarticlesslideshow هم در قالب پیشفرض به درستی کار میکند

من نمیدنم جی کوئری چی هست ولی ظاهرا تداخل اون و قاطی کردنش در قالب پیشفرض نیست چون که اسلایدر درست کار میکند و ماژول جی وی گالری هم خوب کار میکند و عکس رو در خود صفحه و به تنهایی باز نمیکند که در قالب مورد بحث عکس با افکت باز نمیشود و در خود صفحه به تنهایی باز میشود

بعد آبشاری سازی منو هم ماژول افکت تصاویر دلفی پلاس هم دیگر قابل تنظیم نیست و با هر مقداری برای ارتفاع و عرض باز همان بیرون زدگی از کادر و .. در آن هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...