رفتن به مطلب
r_es

مشکل در نصب ماژول ها

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من جوملای 2.5.4 رو نصب کردم . در پوشه ی ماژول ها ،حدود 20 ماژول وجود دارد اما فقط 5 ماژول نصب شده است.

در قسمت مدیریت افزونه ها / مدیریت که رفتم ،ماژول ها وجود داشتند اما نوشته افزونه قفل شد. مشکل چیه؟ در قسمت نصب افزونه از پوشه هم خطا میده. باید چه کار کنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

منظورتون از قفل اینه که اجازه نمی ده شما وارد ماژول بشید؟ شما سطح کاربری لازم را برای ویرایش ماژول ها دارید؟(منظورم اینه که سوپر ادمین هستید یا نه)

در رابطه با نصب از پوشه هم دوست عزیز شما باید توجه داشته باشید که باید آدرس پوشه ای که فایل در آن هست را در آنجا وارد کنید. در سی پنل به این صورت است:

home/hostuser/public_html/tmp

که به صورت پیش فرض هم پوشه tmp است و اگر شما در پوشه ی دیگه ای گذاشته اید ، باید تغییرش دهید. همچنین فایلی را که در پوشه مورد نظر گذاشته اید ، اکسترکت کنید.(باید فایل ها در روت پوشه ای باشه که شما آدرس دادید.)

یا علی

لینک به ارسال

بله سوپر یوزر هستم اما اصلا بیشتر ماژول ها به صورت کمرنگ هستند و قفل شدند!!

در مورد نصب: مثلا ماژول سرچ من در پوشه ی module/mod_search هست. اگه این آدرس رو بدم اشتباهه؟ باید حتما در پوشه ی temp بذارمش؟

لینک به ارسال

سلام.

دوست عزیز این آدرسی که شما دادید ، مازول جستجو نصب شده است!!! شما باید به مدیریت ماژول ها بروید و این ماژول را اضافه کنید.

شما باید یک همچنین آدرسی بدهید:

home/hostuser/public_html/tmp

و باید افزونتون در پوشه tmp اکسترکت شده باشد.

یا علی

لینک به ارسال

مشکلم همینه دیگه. همون طور که در سوالم مطرح کردم :در قسمت مدیریت افزونه ها / مدیریت که رفتم ،ماژول ها وجود داشتند اما نوشته افزونه قفل شد. دلیلش و راه حلش رو می خوام ؟!

لینک به ارسال

با سلام

سلام دوست عزیز

اگه در قسمت ابزارها-->بررسی سراسری را بزنید مشکلتون حل نمیشه؟؟:dodgy:

این چیزی که شما میگید توی جوملای 1.5 هست . ایشون از جوملا 2.5 دارن استفاده میکنن

مشکلم همینه دیگه. همون طور که در سوالم مطرح کردم :در قسمت مدیریت افزونه ها / مدیریت که رفتم ،ماژول ها وجود داشتند اما نوشته افزونه قفل شد. دلیلش و راه حلش رو می خوام ؟!

دوست عزیز ، شما بعد از نصب افزونه ، برای استفاده از ماژول باید از منوی افزونه ها گزینه مدیریت ماژول ها را انتخاب کنید

یا اینکه در صفحه کنترل پنل روی آیکن مدیریت ماژول کلیک کنید

در مدیریت ماژولها هم بسته به انتخاب کادر قیلطر میتوانید ماژولهای مربوط به سایت و یا مدیریت را ببینید و یا در صورت امکان ماژول جدید ایجاد کنید

اشتباه شما در اینه که پس از نصب به تب مدیریت میروید که اونجا برای حذف کردن افزونه هایی که قبلا نصب شده کاربرد داره که معمولا بیشترشون حفاظت شده هستند . همون قفلی که خودتون دیدید یا به عبارتی کم رنگ هستند . شما با این موارد کاری نداشته باشید

امیدوارم توضیحات کافی بوده باشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...