رفتن به مطلب
colorfulleyes65

برطرف کردن مشکل هدر

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بر روی قسمت هدر این سایت دو نوار مشاهده میشه که هر کار میکنم قابل پاک شدن نیست.البته در مرورگر موزیلا نمایش داده نمیشه.اما با اینترنت اکسپلورر که باز میشه این نوارها مشاهده میشه.علت چیه؟چطور میتونم برطرفش کنم؟

www.derakhshesh-school.com

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز

این قالب را از کجا آورده اید یا در طراحی این قالب از چه نرم افزاری استاده کرده اید ؟

اگر شما می خوهید این دو خط کامل حذف شود به نظر من دو راه دارد .

یا این خط ها عکس است که نشان داده می شود یا به شکل متن ایجاد شده .

1- اگر عکس باشد شما می توانید قالب را بر روی هاردتون extract کرده و در قسمت عکس های آن به دنبال این دو عکس یا این یک عکس بگردید و سپس آن را در نرم افزار فتوشاپ باز کرده و دکمه ctrl + A را فشار دهید و delete را بزنید . سپس از منو های بالا وارد قسمت image شده و گزینه canvas size را انتخاب کنید سپس در قسمت heigth مقدار آن را 1 و واحد آن را point قرار دهید و enter را بزنید و فایل را ذخیره کنید . سپس توسط یک نرم افزار FTP وارد هاست سایتتون شده و همان عکس را پیدا کنید . عکسی که داخل فتوشاپ تغییر داده اید با آن جایگزین کنید .

در بعضی از قالبها ممکن است یک فضای خالی به جای آن ایجاد شود که مشکل را باید توسط کد نویسی در header حل کرد .

2- اگر این دو خط متن باشد و توسط کد های اسکی ایجاد شده باشد نیز باید آن را با کد نویسی در header مشکلش را حل کرد و این بستگی به کد های نوشته شده دارد و باید در آن تغییر ایجاد کرد .

3 - اگر این قالب را در نرم افزار آرتیستیر خودتان بسازید می توانید هر گونه تغییری خواستید در آن بدهید فقط باید وقت صرف کرده و آن را فارسی کنید تا جملات از راست به چپ نشان داده شود .

لینک به ارسال

با سلام

ضمن تشکر.طبق روشی که گفتید در فتوشاپ انجام دادم و در فایل مربوطه در هاست قرار دادم.اما باز تغییری نکرد.حتی وقتی هم کلا فایل های ایمیج مربوطه را پاک میکنم،باز تغییری نمیکند.اسم این قالب ahmad هست و فکر کنم از همینجا برداشتم.فکر میکنم مربوط به کدنویسی هست.ممنون میشم مجددا راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

ممکن است مشکل از کش مرورگر باشد ، آدرس سایتتان را که وارد کردید crtl+r را بزنید تا صفحه بازخوانی شود

لینک به ارسال

بهتره توی موزیلا add on بری web developer رو نصب کنی بعد از نصبش وقتی سایتو باز شد

برو از قسمت تولز web developer بروی توی قسمت information و بروی گزین desplay dive order رو کلیک کنی

تمامی آیدی تمام دایوها رو مشخص میکنه

من دیدم دوتا آیدی ها زیر تو سی سی اس پیدا و ویرایش کن

div# login 18

Div# flashaws19

لینک به ارسال

تو قسمت css این دوتا کد هست.هر تغییری میدم تو سایت هم تغییر نمیکنه.رفرش هم میزنم:

(در ضمن اسم نوارهایی که رو هدر نشون میده flashnewsback.jpg و loginback.jpg

#flashnews { float:left; background-color:#b7be8b; background-image:url(../images/flashnewsback.jpg); background-position:bottom; background-repeat:repeat-x; position:relative;line-height:10px; float:right;top:187px; color: #FFF; width:720px; padding-right:10px; right:15px; font-weight:bold}

#login { background-color:#3b6094; background-image:url(../images/loginback.jpg);
background-repeat:repeat-x; background-position:bottom; width:200px; top:37px;right:10px; position:relative; float:right; paddind:3px 5px}

لینک به ارسال

فكر ميكنم مشكل شما در فايل Css باشه . براي بررسي كامل بايد قالب را اپ كنيد يا به آقاي مجید قنادیان با پيام خصوصي بفرستيد . تا ايشون بررسي كنند .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...