رفتن به مطلب
alikarimi8

مشکل با کامپوننت نظرات jcomments 3.26

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همه اساتید جوملا.

یه سوال داشتم که میخوام خیلی سریع هر کی مدونه پاسخ بده.

واونم اینه که من واسه نظراتم از joomlacomments3.26 استفاده میکنم ولی نظرات اگه هز یک کاراکتری بیشتر یشن نه تو قسمت مدیریت نه تو خود سایت نشون نمیده گشتم جایی تو کامپوننت محدودیت کاراکتر ننوشته بود.کسی اطلاع دقیقی داره یا نه؟:huh:

اگه امکاناتش محدوده لطفا یه کامپوننت دیگه معرفی کنید.::thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

از مدیریت کامپوننت jcomments وارد بخش " پیکربندی کلی " بشید و از سربرگ " محدودیت ها " تعداد کاراکتر مورد نظرتون رو تعیین کنید

پیروز باشید

لینک به ارسال

با تشکر از شما .سر برگ محدودیت که نداشت.

ولی راه حلشو پیدا کردم.باید از سربرگ امنیت مقابل بیشترین درازای واژه -1 میذاشتم.

لینک به ارسال

شما فرمودید کامپوننت jcomments ولی گویا شما از کامپوننت joomlacomment دارید استفاده می کنید و این کامپوننت با jcomments فرق می کنه...

پس در نتیجه در کامپوننت joomlacomment جهت تنظیمات کاراکتر همونطور که خودتون هم فرمودید به تنظیمات و بعد قسمت امنیت می رید و در کامپوننت jcomments همونطور که عرض کردم از پیکربندی کلی به قسمت محدودیتها

پیروز باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...