رفتن به مطلب
Texima

راهنمایی برای ترجمه

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان گرامی من تازگی امروز یکم فعال شدم و مشغول به ترجمه شدم:D اول کاری هم دست گزاشتم روی یک کامپوننت تمام فایل های زبانش رو به فارسی تغییر دادم اما یه مشکلی که هست زبان فارسی رو فراخوانی نمیکنه باز همون انگلیسی میاد طبق آموزش آقای پارسا فایل زبان فارسی رو درون فایل XML معرفی کردم اما این فایل ها فایل کامل زبانش نیست فایل کاملش در خود کامپوننت هست که منظور رو میدونید چی میگم:D اونا رو هم ترجمه کردم تو یه فایل php هم آدرسش دادم اما باز نمخونه:( باید دیگه چیکا رکنم؟؟

دیگری اینه که یکی از دوستان دنبال یه ماژول بود انگلیسی اونو پیدا کرد من گرفتش و خواستم ترجمش کنم ترجمش کامل شد اما نمیدونم چرا علامت سوال نشون میده:D

http://forum.joomina.ir/thread-12610-post-67520.html#pid67520

حالا اگه مارو راهنمایی کنید جای دور ی نمیره:D:D:thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دیگری اینه که یکی از دوستان دنبال یه ماژول بود انگلیسی اونو پیدا کرد من گرفتش و خواستم ترجمش کنم ترجمش کامل شد اما نمیدونم چرا علامت سوال نشون میده:D

http://forum.joomina.ir/thread-12610-post-67520.html#pid67520

حالا اگه مارو راهنمایی کنید جای دور ی نمیره:D:D:thankyou:

با سلام

قسمت اول سوالت رو درست متوجه نشدم

اما در مورد قسمت دوم سوالت باید بگم که بعد از ترجمه هر فایل هنگام ذخیره مجدد فایل باید قسمت encoding رو از ANSI به UTF-8 تغییر بدی

لینک به ارسال

مرسی دوست گرامی چون من با نودپد++ ویرایش میکردم نمیدونستم باید چطوری تغییر بدم به utf-8 الان با نودپد ویندوز تست کردم درست شد:D مرسی از راهنماییت:thankyou:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...