رفتن به مطلب
akbar_2006

درخواست SWmenu فارسی

پست های پیشنهاد شده

سلام ، کسی SWmenu فارسی شده منظورم منوها رو به سمت چپ باز کنه داره ! البته ورژن 6 یا 7.2 ، بصورت free یا pro باشه ،این دو ورژن در قالبهای آرتیستر کار می کنند.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

به انجمن جومینا خوش آمدید

خدمت شما. البته این نسخه فارسی نیست

http://extensions.joomla.org/extensions/structure-a-navigation/menu-systems/menu-editors/168?qh=YTozOntpOjA7czo0OiJtZW51IjtpOjE7czo1OiJtZW51cyI7aToyO3M6NjoibWVudWVzIjt9

پیروز باشید

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

http://extensions.joomla.org/extensions/structure-a-navigation/menu-systems/menu-editors/168?qh=YTozOntpOjA7czo0OiJtZW51IjtpOjE7czo1OiJtZW51cyI7aToyO3M6NjoibWVudWVzIjt9

پیروز باشید

تشکر دوست عزیز ، اینو دارم ولی مشکل من اینه زیر منوها در sw menu به سمت راست باز می شوند در صورتی که من می خواهم به سمت چپ باز بشه

لینک به ارسال

سلام

این رو امتحان کن ببین درسته یا نه اگه درست بود که هیچی اگر درست نشد شاید مشکل از قالب شما یه قالب دیگه نصب کن ببین درست میشه یا نه

لینک دانلود

:thankyou:

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

پیروز باشید

تشکر دوست عزیز ، اینو دارم ولی مشکل من اینه زیر منوها در sw menu به سمت راست باز می شوند در صورتی که من می خواهم به سمت چپ باز بشه

برای این کار نسازی به نسخه فارسی نیست.

به قسمت Size, Position & Offsets برید و Top Menu / Sub Menu - Orientation رو وری vertical left بذارید.

لینک به ارسال

سلام

متاسفانه من نسخه حرفه ای رو نمیتونم قرار بدم چون وارز حساب میشه ولی از سایت من میتونید دانلود کنید و در مورد نسخه حرفه ای باید بگم که خودش زبان های راست به چپ رو ساپورت میکنه و باید در تنظیمات انتخاب کنید.اگر با زبان انگلیسی مشکلی نداشته باشید نیازی به فارسی کردن نداره.در ضمن فایل آموزشی پی دی اف هم همراه اون هست و با ارتیستر هم تست کردم کار میکنه

لینک به ارسال

متاسفانه من نسخه حرفه ای رو نمیتونم قرار بدم چون وارز حساب میشه ولی از سایت من میتونید دانلود کنید و ...

سلام

ممکنه لینک صفحه ای که دانلود SWmenu فارسی توشه رو بزارید؟

ممنونم یاعلی مدد...:thankyou:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...