رفتن به مطلب
shigri20

مشکل سئو

پست های پیشنهاد شده

با سلام ، من یک مشکلی توی سایتم دارم وقتی توی گوگل چستجو می کنم لینک سایتم رو نمی یاره البته اگه هر کدوم از لینک های سایتم به غیر از لینک اصلی رو سرچ کنم میاد ولی لینک اصلی رو که می زنم انگار ایندکس نشده نمی دونم مشکل چیه لطفا راهنمایی بفرمایید

همچنین یک سری لینک هایی رو هم نمایش می ده که دلم نمی خواد نمایش داده بشه یه جورایی ناراحت کننده است

g.jpg

d.jpg

با سلام ، من یک مشکلی توی سایتم دارم وقتی توی گوگل چستجو می کنم لینک سایتم رو نمی یاره البته اگه هر کدوم از لینک های سایتم به غیر از لینک اصلی رو سرچ کنم میاد ولی لینک اصلی رو که می زنم انگار ایندکس نشده نمی دونم مشکل چیه لطفا راهنمایی بفرمایید

همچنین یک سری لینک هایی رو هم نمایش می ده که دلم نمی خواد نمایش داده بشه یه جورایی ناراحت کننده است

download.php?imgf=13337795071.jpg

download.php?imgf=13337793361.JPG

همونطور که توی تصاویر می بینید هم لینک اصلی یا دامنه اصلی سایت رو سرچ نمی کنه هم اینکه لینک هایی رو نشون می ده که برام مشکل ساز می شه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چند وقتی هست ثبت کردین سایت رو در گوگل وب مستر؟

ضمن اطلاع میگم داخل سایت شما داخل منوی Allama Arif Hussaini هیلتر شده ....

لینک به ارسال

خیلی ممنون از پاسختون ، تقریباً یک هفته می شه که توی گوگل وب ماستر ثبتش کردم، الان دوتا مشکل دارم یکی اینکه دومین رو با سرچ مستقیم نمیاره با دوبار سرچ میاره دوم اینکه وقتی هم که گوگل صفحات ایندکس شده رو لینک می ده توی عکس نشون دادم لینک به صفحه ریست یوزر و رجیستری می ده

لطفا راهنمایی بفرمایید!

لینک به ارسال

خوب ببینید شما حدود 4 هفته باید برای ایندکس گوگل صبر کنید...

در ضمن شما نحوه ی ثبت صحیح سایت مپ سایت خودتون در گوگل مستر رو یاد بگیرید(اموزش ها همه جا هستند)

پس از ثبت سایت 1 ماه بعد چک کنید...

یا حق

لینک به ارسال

بازم تشکر ، نقشه سایتم رو هم توی گوگل ماستر ثبت کردم، باشه صبر می کنم، فقط چرا اون لینک ها رو ثبت کرده لینک مربوط به رجیستری و ریست پسورد یوزر؟

لینک به ارسال

دوست عزیز شما بی مورد نگران هستید...

این عکس رو ملاحظه کنید:

download.php?imgf=13339564411.JPG

میبینید که ادرس صفحه اصلی+ادرس سایت مپ شما ثبت شده هستش...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...