رفتن به مطلب
دفاعی

پلاگین گوگل پلاس شناور

پست های پیشنهاد شده

download.php?imgf=13336919881.jpg

سلام

این پلاگین رو به درخواست یکی از دوستان طراحی کردم. البته من طراح افزونه نیستم ولی خب یه چیزهایی بلدم;)

بعد از نصب پلاگین به بخش مدیریت پلاگین ها رفته و دنبال عبارت پلاگین گوگل پلاس ویژه بگردید و فقط کافیه که فعالش کنید تا یک دکمه همانند تصویری که در بالا براتون گذاشتم به گوشه سمت چپ و پایین سایتتون اضافه بشه که با اسکرول صفحه حرکت می کنه.

سایت سازنده

دموی افزونه

دانلود از سرور جومینا

در پناه حق باشید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و تشکر از جناب دفاعی عزیز

پس از نصب افزونه روی چندین سایت و سروکله زدن مکرر با کد قالب ها و پلاگین یک مشکل وجود داره:

پس از فعالسازی پایین سایت اسکرول میخوره و انگار یک فضای *x* پیکسل رو به اون اختصاص داده:

download.php?imgf=13392577561.JPG

در سایتی هم که بعنوان دموی افزونه معرفی شده این مشکل وجود داره (پس از کلیک روی دکمه پلاس و بستن پنجره باز شده یکبار در فضای خالی بالای پلاگین کلیک کنید، خواهید دید که اسکرول ظاهر میشه)

از اونجائیکه در الگوریتم جدید گوگل رتبه سایت شما بستگی نسبتاً زیادی به صفحه پلاس و لایک ها خواهد داشت و این امر در سئو بسیار دخیل هست لطفاً راهنمایی بفرمائید که از این افزونه زیبا و کاربردی استفاده درست بکنیم.

قابل توجه استاد تهرانی عزیز که به این موضوع حساسیت ویژه ای دارند لطفاً راهنمایی بفرمائید...

با سپاس

علی

لینک به ارسال

دوست گرامی طبق قوانین رفتار کنید!

این تاپیک تنها ارائه پلاگین هست و سوالات خود را در تاپیک و بخش مربوطه قرار دهید...

(در ضمن اسکرول افقی که فرمودین تنها در زمان لود سایت ظاهر میشه...پس از لود کامل اسکرول از بین میره,داخل دمو هم قابل رویت هست)

لینک به ارسال

سلام آقا من هر کاری میکنم باز نمیشه یعنی میاد آیکونهای مربوط بهش نمیاد.

چیکار کنم؟

لینک به ارسال

سلام

اگه مثل جومینا که همین الان است میشه یعنی شکل میاد ولی خود دکمه گوگل پلاس نمیاد به احتمال خیلی قوی از تحریم بودن است. این قضیه خیلی مشکوک میزنه چون من سایت های خارجی رو با آی پی ایران میبینم ولی برای سایت های ایرانی رو نمیبینم. همین طور هم در خارج کشور کسانی پرسیدن گفتند ما هم برای سایت های ایرانی رو نمی بینیم. شاید علتش فرق داشته باشه ولی باید بگم همه جایی است

در پناه ایزد

لینک به ارسال

سلام

من نصب کردم

ولی شکل فلش نیومد

www.rozatozahar.ir

لبیک یا حسین(ع)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...