رفتن به مطلب
امیررضاتهرانی

سیستم فروش فایل آنلاین برای جوملا 2.5 متصل به بانک پاسارگاد

پست های پیشنهاد شده

با سلام و ضمن تشکر از زحمات شما

سیستم فروش فایل را داونلود کرده و بروی یک سایت نصب کردم کامل تمام مراحل انجام شد و پرداخت هم صورت گرفت اما در یک سایت دیگر نصب کردم اما در قسمت ساخت مجموعه گزینه جدید را به من نمی دهد لطفأ راهنمائی کنید چکار باید بکنم هر دو سایت جوملای 2.5 می باشد چطوری می توانم این مشکل را حل کنم با توجه به اینکه من چندین بار این کامپوننت را هم از داریکتوری هاست پاک و هم از قسمت مدریت حذف نمودم و دوباره نصب کردم ولی مشکل کماکان وجود دارد لطفأ مرا از طریق ایمیل راهنمائی کنید design322@yahoo.com

من هم همین مشکل دوستمون رو دارم

لطفا یکی راهنمایی کنه؟

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

در افزونه ای که من دانلود کردم در قسمت مجموعه ها گزینه "جدید" وجود نداره !!!!!

این ماژول رو در چند سیستم دیگه هم امتحان کردم همین مشکل بود!!!!!!

***لطفا راهنمایی کنید***

smjm278@yahoo.com

لینک به ارسال

با سلام و تشکر از شما، آقای تهرانی

خواستم بدونم این کامپوننت لینک هایی که مربوط به فایل در هاست هستند رو مخفی میکنه؟؟

چون ممکنه یه نفر که لینک فایل رو داشته باشه میتونه بدون خرید آن فایل را دانلود کنه!!!!!!!!!

اگه جوابمو بدید ممنون میشم

بازم ممنون از شما و تموم کسایی که برا جومینا زحمت میکشند. فقط میتونم بگم خدا خیرتون بده

لینک به ارسال

سلام 

سپاسگزارم از زحماتتون

پس از نصب افزونه تب هایی که با آن بتوان مجموعه جدید ساخت وجود ندارند

درواقع هیچ مجموعه ای نمیتوان ساخت تا بتوان از منوی ایجاد شده در سایت استفاده کرد

مشکل کجاست ؟

با سپاس

لینک به ارسال

joomla 3.x اومده شما دارید هنوز روی کامپوننت 2.x بحث می کنید.

خوب افزونه ی 3 رو بسازید.

ضمنا وقتی کاپوننت می سازید توی قسمت description از فایل xml بگید نوعش کامپوننت هست و اسم فارسی توی تگ name بذارید، نه یه اسم گیج کننده مثل rmfileselling

--

payline.ir داره مستقیم در بخش پلاگین هاش شما رو معرفی می کنه. اونوقت شما هنوز سرویس های خودتون رو به روز نکردید.

--

اگه وقتش بود دوست داشتم منم توی برنامه نویسیش بهتون کمک کنم. ولی حیف فعلا چیزای زیاد دیگه ای هست که باید روشون مطالعه کنم.

--

شرمنده خیلی رک حرفامو زدم ولی به نظرم وقتی payline با اون عظمتش می یاد توی پلاگین های فروش فایل شما رو معرفی می کنه باید بخش ساپورتتون رو مجهز تر و تعداد برنامه نویس ها و تحلیل گرها و کامپوننت نویسا و خطایاب هاتون رو بیشتر کنید و یه ارتقایی توی انجمن بدید. پیروز باشید

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز شما تاپیک رو اشتباه گرفتید و این افزونه ای که توش پست دادین برای خیلی قبل هست

در مورد بروزرسانی افزونه ها هم بهتره پشتیبانی و اخبار بروز شدن افزونه ها رو از سایت مبدا پیگیری کنید، برای rmfileselling بهتره به rmjoomla مراجعه کنید

در ضمن شما روی نسخه های رایگان افزونه ها صحبت میکنید و نسخه رایگان هر افزونه ای تا یه جایی محدودیت داره و برای بعد از اون و استفاده های تجاری باید هزینه ای و پرداخت کنید

چون این تاپیک قدیمی هست و افزونه مورد نظر پشتیبانی هم نمیشه تاپیک بسته میشه

لینک به ارسال

چطور باید روی هاست رایگان نصبش کرد؟

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...