رفتن به مطلب
sabanet69

افقی کردن منو

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید سال نو مبارک امیدوارم هرجا هستید در کنار خانواده خوش و خرم باشید و در سلامتی کامل کخ بهترین نعمت هست من دوبار ه مزاحم شدم قرض از مزاحمت دوستان این سایت را ببینید

http://www.iransitesaz.com/

اون وسط یه اسلاید شو هست حالا بالای این اسلاید شو یک سری منو هست که موس را روی هر کدام ببرید باز می شه فکر کنم از این ماژول استفاده می کنه

mod_kwick_sliding_menu

حالا این سایت را ببینید دقیقا از همین استفاده کرده

http://demoextensions.camp26.biz/joomla15/index.php?option=com_content&view=article&id=50:kwick-sliding-menu-tutorial&catid=34:demo&Itemid=2

خوب من ماژول را نصب کردم تصاویر هم که دوست داشتم جاگزین کردم لینک ها هم همینجور ولی مستفانه هرکاری می کنم مثل این سایت بشه

نمی شه و منو ها را عمودی نشون می ده می خوام کاری کنم افقی بشه مثل این سایت دوستان عزیز کسی هست بگه چه جوری درست می شه و یا ماژول عمودیش را بذاره ممنون بازم سال خوبی داشته باشید در این سال هرچی می خواهید خدا بهتون بده خداوکیلی به منم کمک کنید دمتون گرم ممنون منتظر هستم فعلا یا علی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

اگه منظورتون قسمت فهرست اصلی هستش که خب اون با کامپوننت swmenufree ساخته شده

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

نه عزیز ببنید وسط صفحه یه اسلاید شو هست خوب بالا اسلاید شو یک سری تصاویر هست که اولیش شکل پروانه هست دومی عکس سی دس سومی یه جعبه امیدوارم ببنید کدوم را می گم خوب حالا من ماژولی که این سایت استفاده می کنه را نصب کردن ولی این منو ها عمودی هست در صورتی که می خوام افقی بشه مثل این سایت امیدوارم منظورم را رسونده باشم ممنون دوستان من قبلا کمک می خواستم فوری کمک می کردید چطور شد یه مدت هست هرچی درخواست دارم کسی توجه نمی کنه البته بازم دوستانی هست که لطف دارند ولی اخه چطور می شه همه کمک کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون خدایش منتظر هستم فعلا یا علی بازم سال خوبی داشته باشید با تشکر

:thankyou:

لینک به ارسال

شما لطف کن یه دموی آنلاین بده بیشتر راهنمایی تون کنیم

دوست من همین ماژول رو جومینا داره

دمو

دانلود

اگر هم این ها رو نپسندیدید اون ماژول ها خودشون یه قسمت دارند که میتونید مشخص کنید افق باشند یا عمودی موفق و سربلند باشید

لینک به ارسال

ممنون ببین دوست عزیز ممنون افرین من می خوام همین شکلی بشه ولی نصب کردم این ماژول ولی اینجوری نشد بعد تو مدیریتش قسمتی نداشت که عمودی و افقی را تعریف کنیم ممنون می شم کمک بیشتری بکنید برای دمو ها من روی یه سایت دوستان هست که گفت فعلا نمی خوام ادرسش لو بره شرمنده حالا اگه می تونید یه کمکی بکنید ممنون دمتون گرم

لینک به ارسال

سلام

برا اینکه منو افقی بشه باید قالبتون دارای موقعیت عریض و افقی باشه در غیر اینصورت با ماژول نمیشه منوی افقی درست کرد

شما سرچ کنید "ایجاد موقعیت جدید در قالب جوملا" بعد با توجه به اموزش ها خودتون در مکان دلخواه موقعیت ایجاد کنید

لینک به ارسال

ممنون دوست عزیز بگذریم شانس ما این نشد ولی حداقل یه درخواستی دارم که مطمعا هستم می شه این سایت را ببینید

سمت چپ نوشته مشاوره طراحی وب خوب و یه عکس است من بخوام همچین کاری کنم ماژولی هست که بتونم این کار را بکنم یا اسلاید شو سادهی هم باشه که فقط همین عکس را توش لینک کنم یعنی حرکت نداشته باشه کسی می تونی حداقل اینو راهنمای کنه ممنون شرمنده من هی شما را اذیت می کنم هلال کنید پس منتظر هستم نا امیدم نکنیدا

:heart:

لینک به ارسال

سلام

این چند راه داره

که فک میکنم ساده ترینش این باشه

مدیریت ماژول ها.....ایجاد ماژول دستی (html)......قرار دادن عکس و لینک دادن به عکس.......نامگذاری و تعیین موقعیت قالب

لینک به ارسال

با سلام

sabanet69 عزیز ، پاسخ آقا محمد درسته

ولی ممنون میشم بعد از این طبق قوانین انجمن عمل کنید و سوالات جدیدتون رو در تاپیک جدید مطرح کنید . البته قبلش جستجو فراموش نشه

در ضمن مواقعی که میخواهید دموی آنلاین در اختیار دوستان قرار بدید و دسترسی به هاست ندارید ، میتونید از هاست رایگان موقتا" استفاده کنید و آدرس را قرار بدید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

ممنون دست درد نکنه خیلی کمک کردید جشم ما نوکر شما هم هستیم تایپ مستقل می دیم ممنون از شما عجرتون با اقا امام حسین سال خوبی داشته باشید در کنار خانواده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...