رفتن به مطلب

محصولات پك از كپي رايت حمايت كند؟  

1 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. محصولات پك از كپي رايت حمايت كند؟

• بله
      1
    • خير
      1

پست های پیشنهاد شده

باسلام

مي خواستم نرم افزار مالتي مديايي درست كنم كه افزونه هاي جوملا رو بصورت فارسي و راهنماي دقيق روداشته باشه. دوستاني كه از اين كار حمايت مي كنند و قصد همكاري با اين پروژه رو دارند اعلام آمادگي كنند. محتويات اين پك شامل:

1-بسته هاي جوملا

2-آموزش جوملا

3-پك پلاگين هاي فارسي(با راهنما)

4-پك ماژول هاي فارسي(با راهنما)

5-پك كامپوننت هاي فارسي(با راهنما)

6-پك قالبهاي فارسي(با راهنما)

قراره كه اين پك بصورت يك DVD با بسته بندي ارائه بشه

منتظر جواب هاتون هستم:shy:

در ضمن جواب نظر سنجي هم بديد:thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کار خیلی خوبی هست . مخصوصا اینکه رسما در بازار چنین چیزی وجود ندارد. آیا درخواست شما مشورت و گرفتن کمک در باره ساخت مالتی مدیا هست؟ اگر اینطوره که مسایل به نرم افزارهای ساخت و گرافیک بر می گردد. و اگر برای جمع آوری افزونه ها ست چون به صورت شخصی انجام میشه، با سلیقه خودتان باید آیتم ها را جمع آوری کنید.

لینک به ارسال

قراره كه با مالتي مديا بيلدر ساخته بشه و ساختار گرافيكيش با نرم افزار Flash هستش. در واقع براي اينكار نياز به افزونه هاي فارسي دارم. خودم چند نمونه دارم ولي خوب كمه. در واقع اي كار يه نمونه جوميناي آفلاينه

لینک به ارسال

خوب اما قبلا باید با جناب آقای تهرانی هماهنگ بشود. و اینکه آیا اجازه ای برای انتشار این پک با نام جومینا وجود دارد یا نه ؟!!

لینک به ارسال

جوميناي آفلاين رو مثال زدم. ولي اگه آقاي تهراني حمايت كنه ما اين نرم افزار رو به نام جومينا مي زنيم. اسم اون زياد مهم نيست بلكه ساخت اين پك مهمه كه واقعاً يكي از دغدغه هاي طراحان وب هستش. خلاصه كساني هم هستند كه نتونن كامپوننت فارسي كنند و نياز به اين پك داشته باشن.

لینک به ارسال

اگه دقت کرده باشید سیاست جومینا و آقای تهرانی تو این وبسایت انتشار الحاقات قرار نیست که در ازای دریافت پول باشه.و هیچ کدوم از الحاقات جومینا هم پولی نیست که یک نفر بگه چون من بلد نیستم که الحاق ترجمه کنم یا زورم!!! میاد پس پولش رو میدم.

اگر هم می خواهید الحاق داشته باشید تو بسته تون بهترین راه اینه که فقط معرفی کنید.یعنی برای این کار این کامپوننت.و...

چون کافیه که یک نفر چند تا کامپوننتو تو یه سی دی رایت کنه.دیگه کلا کپی رایت جومینا نقض میشه.

لینک به ارسال

دوست عزيز منظور من رو متوجه نشديد. اينجا كسي واسه پول كار نمي كنه. ما هم هزينه اي كه از بابت پك مي گيريم فقط صرف هزينه هاي بسته ميشه. قرار نيست يه DVD بديم 20000تومن!! نهايتش بشه 3000تومن كه واقعا ارزشمنده. در ضمن كپي رايت چي؟ مگه جومينا كامپوننت ساخته كه بخواد نگران كپي رايتش باشه؟ فقط ترجمه شده. همين الانش بعضي ازاعضا كامپوننتهاي ترجمه شده رو تو جاهاي ديگه واسه دانلود گذاشتن. بهتره ديد خودتون رابازتر كنيد

لینک به ارسال

ببین دوست من

تو قوانین عضویت جومینا هم اومده که اگه الحاقات رو جای دیگه منتشر کنید کاربریتون باطل میشه.

همین طور هم شد و کاربری چندین نفر رو همین مساله باطل شد.

در ضمن لازم نیست که شما حتما کامپوننت بنویسی.همین که کامپوننت رو ترجمه می کنی می تونی روش کپی رایت بزاری.و گرنه کامپوننت های جومینا همشون رایگانند و نسخه های اصلیشون تو خود مرکز افزونه های جوملا هست.کامپوننت ها اینجا بهینه میشن.

لینک به ارسال

بله درسته. منم اجباري براي گرفتن الحاقات جوميناندارم. دوستان هستندو ترجمه مي كنند. شمار مترجمين ما خدا روشكر كم نيست و ميشه روشون حساب كرد. اين يه پيشنهاد براي جومينا بود. منم زياد پافشاري نمي كنم. فقط اين روهم بدونيد كه اينجوري هيچ وقت نميشه پيشرفت كرد.

لینک به ارسال

سلام

حالا قرار نیست افزونه هایی که برای اعضای جومینا منتشر شده حتماً در پک قرار بگیره و یا اینکه میلاد دنبال اونها باشه.

این یه پیشنهاد بود واسه بچه های جومینا که در ساخت پک همکاری کنند و افزونه معرفی یا ترجمه کنند.

من خودم هرچی کامپوننت فارسی کردم و همچنین ترجمه شده هم هرچی دارم (به غیر از اونهایی که محدودیت داره) رو با کمال میل در اختیار میلاد قرار میدم و همچنین هر قالبی از از شرکت های خارجی خواستی من بهت میدم.

لینک به ارسال

سلام

من با MMB قدیما زیاد کار کردم. 5 سال پیش که IE6 بود و اپرا تنها مرورگر تب دار بود، با همین MMB اینترنت اکسپلورر تب دار با قابلیت نت برداری و ساعت هشدار دهنده و پخش موزیک و تغییر المان و بک گراند و... ساختم.

الان که گاهی فکر می کنم می گم چجور ساختمش!

تو این بخش خواستی می تونم کمک کنم.

ضمنا افزونه هایی که ترجمه کردم می تونم در اختیارت بزارم. مهماشو می تونی از www.cmsfa.com دانلود کنی.

یا حـــــــــق

لینک به ارسال

ممنون ازدوستاني كه لطف و صميميت خودشون رو ابراز كردن. سياستهاي جومينا مربوط به سايت جوميناست و ما با اون كاري نداريم و اگر هم بخواييم الحاقي رو ازجومينا قرار بديم قطعاً اجازه خواهيم گرفت. ولي در كل هر كس قوانين خودش رو داره و من هم براي ارائه اين پك از خريدار انتظار هوا كردن آپولو ندارم. نمي دونم به اين جور افراد برخورديد يانه ولي خودم شخصاًخيلي ها رو ديدم كه حتي دانلود رودرست و حسابي بلد نيستن ولي دوست دارن جوملا ياد بگيرن. ما نمي تونيم بگيم كه چون تو دانشش رو نداري محكوم به محروميت از اين كاري. خوبه كه آدم هر چيزي رو كه واسه خودش مي خواد واسه ديگران هم بخواد(راه دوري نميره). من هم تا حد امكان سعي مي كنم قيمتش رو پايين بيارم و سودش رو بين دوستان گسترش دهنده تقسيم كنم. اميدوارم جومينا هم همكاري كنه

موفق باشيد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...