رفتن به مطلب
pnaruto

حذف تاریخ و ساعت از آدرس جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشد.

سوالی داشتم در مورد حذف ساعت و تاریخ از آدرس وب سایتی که با جوملا کار شده. آیا این امکان وجود دارد؟

../index.php/2012-03-31-12-26-49/..

تاریخ و ساعت بعد از index.php حذف شود.

لطفاٌ راهنمایی فرمایید.

با تشکر[/align]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

برای منوها و مطالب اتون نام مستعار انتخاب کنید و از افزونه های سئو نیز بهره ببرید...

موفق باشید

لینک به ارسال

گزینه سئو در جوملا 1.7 را اکیتیو کردم و نام مستعار بصورت فارسی قرار می گیرد ولی باز ساعت و تاریخ درج میشود.

بعنوان مثال در لینک زیر :

http://pasta.egnil.ir/index.php/2012-03-31-12-26-49/تاريخچه-پاستا-در-جهان.html

نام مستعار بصورت اتوماتیک : تاريخچه-پاستا-در-جهان قرار گرفته ولی باز در لینک ساعت و تاریخ نشان داده می شود.

تنظیمات SEO

آدرس های بهینه برای موتورهای جستجو : بلی .

استفاده از mod_rewrite : خیر.

افزودن پسوند به آدرس ها : بلی.

نام مستعار یونیکد: بلی.

لینک به ارسال

سلام

شما استفاده از mod_rewrite : روی بله قرار بدید البته مطمئن شوید سرور شما این ماژول را دارد

بعد فایل htaccess.txt را به htaccess. را تغییر نام بدید

لینک به ارسال

این کار رو نیز انجام داده ام ولی فقط index.php از اول آن حذف می شود و یک مشکل دیگه بجود می آید که فقط صفحه اصلی سایت قابل مشاهده می باشد و لینکهای دیگر از کار میافتد .

The webpage cannot be found

چند منو و مطلب را نیز پاک کرده و دوباره اضافه کردم ولی جواب نداد.

مشکلم برطرف شد..

بدلیل اینکه من گزینهای منو روی لینک خارجی قرار داده بودم نام مستعار فابل رویت و ویرایش نبود...

نوع منو روی "نام مستعار گزینه منو" قرار دادم و نام مستعار رو عوض کردم و درست شد...

با تشکر از راهنمایی...

لینک به ارسال

این کار رو نیز انجام داده ام ولی فقط index.php از اول آن حذف می شود و یک مشکل دیگه بجود می آید که فقط صفحه اصلی سایت قابل مشاهده می باشد و لینکهای دیگر از کار میافتد .

مشکلم برطرف شد..

بدلیل اینکه من گزینهای منو روی لینک خارجی قرار داده بودم نام مستعار فابل رویت و ویرایش نبود...

نوع منو روی "نام مستعار گزینه منو" قرار دادم و نام مستعار رو عوض کردم و درست شد...

با تشکر از راهنمایی...

من هم همین شکل را دارم هنوز حل نشده

روشی را که در بالا دوستمون گفتند متوجه نشدم

لینک به ارسال

با سلام و وقت بخیر

در مورد مشکل بالا :

وارد هاست که شدید گزینه file manager رو کلیک که بکنید یه پنجره کوچک باز میشود. پایین اون پنجره دو گزینه برای تیک زدن داره. اولی برای این است که فایل های مخفی شده هاست رو نمایش بده. اون رو تیک دار کنید.

وارد روت شوید. 2 تا فایل htaccess می بینید. یکی خالی و یکی دیگه دارای کد.

اون خالی رو پاک کنید و سریعا اون یکی دیگه رو به htaccess. تبدیل کنید. دقت کنید که نقطه باید پشت حروف قرار دهید و سریع انجام دهید تا هاست فرصت ساختن یک htaccess دیگه رو نداشته باشه. بعد mod_rewrite رو فعال کنید. دیگه مشکلی نخواهید داشت.

امیدوارم مشکلتون حل بشه

حق نگهدارتون

:64 (1):

لینک به ارسال

مشکلم برطرف شد..

با تشکر از راهنمایی...

من هم همین شکل را دارم هنوز حل نشده

روشی را که در بالا دوستمون گفتند متوجه نشدم

وقتی که منو رو در حالت آدرس خارجی قرار داده بودم باعث شده بود که گزینه "نام مستعار" حذف شود با توجه به اینکه تنظیمات

نام مستعار یونیکد: بلی." راه اندازی شده بود .. سپس منو را از حالت" آدرس خارجی" به "نام مستعار گزینه منو" تغییر دادم و مشکلم برطرف شد.

البته الان روی جوملا 2.5 کار میکنم و این اجازه رو میده که "نوع آیتم منو " را خالی بذارید.. و این یه امتیازه + برای من بود.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...