رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

من يه بك آپ كلي گرفتم - يه بك آپ از ديتابيس و يه بك آپ از جدول jos_content كه مربوط به مطالب سايت هست

بسته خبري رو نصب كردم وقتي ميخوام مطالب سايت قبلي رو جايگزين كنم از قسمت php my admin

به تب import ميرم و محل فايل رو براي بازيابي ميزنم حدود 20 دقيقه يا بيشتر زمان ميگيره و بعدشم متاسفانه اين كار انجام نميشه

اينم ارور مربوطه

Error

SQL query:

-- -- Dumping data for table `jos_content` -- INSERT INTO `jos_content` (`id`, `title`, `alias`, `title_alias`, `introtext`, `fulltext`, `state`, `sectionid`, `mask`, `catid`, `created`, `created_by`, `created_by_alias`, `modified`, `modified_by`, `checked_out`, `checked_out_time`, `publish_up`, `publish_down`, `images`, `urls`, `attribs`, `version`, `parentid`, `ordering`, `metakey`, `metadesc`, `access`, `hits`, `metadata`) VALUES (36, 'Nokia 3110', 'nokia-3110', '', '

3110.gif

\r\n', '\r\n

\r\n
\r\n

Nokia 3110

\r\n
\r\n

\r\n
مشخصات عمومي
وضعيت : قديمی html>

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

حجم تیبل مورد نظر شما چقدر هست؟

احتمالا محدودیت در حجم و یا تایم آپلود داشته باشید که از طرف ادمین سرور روی سرور اعمال شده...

در چنین مواقعی می تونید بک آپ تیبل مورد نظر یا دیتابیس مورد نظر رو به ادمین سرور بدید تا براحتی (با توجه به امکاناتی که در اختیار دارد) براتون ایمپورت کنند...

موفق باشید

لینک به ارسال

ممنونم، سال نو شما هم مبارک:thankyou:

بله به خاطر همان محدودیتی هست که در پست قبلی عرض کردم

راه های دیگری هم هست که شاید کمی سخت باشه و یا با توجه به تنظیمات سرور نشه انجام داد... (یک راهی رو دارم تست می کنم که اگر جواب بده بزودی آموزشش رو در انجمن قرار می دم)

ولی در حال حاضر می تونید بک آپ تیبل رو به ادمین سرور بدید تا با چند کلیک ساده بطور کامل ایمپورتش کنه... یا اون محدودیت ایمپورت رو کاهش بده تا شما براحتی بتونید ایمپورت رو انجام بدید...

موفق باشید

لینک به ارسال

مطالب رو برگردوندم ولي يه مشكلي هست

بخش و مجموعه ها براش تعريف نشده

اگه ممكنه راهنمايي كنيد ؟

در ضمن اسم جداول مربوط به بخش و مجموعه ها در ديتابيس چي هست ؟

لینک به ارسال

سلام.

برای اینکه مجموعه ها و بخش ها برگردند ، باید از دیتابیس قبلی از جداول category و section خروجی بگیرید و به دیتابیس جدید ایمپورت کنید.

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...