رفتن به مطلب
ahmadalidadi

عدم نصب جوملا در مرحله اول

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان،در حال نصب آخرین ورژن جوملا هستم؛ با این پیغام روبرو شدم،لطفا راهنمایی کنید.تنظیمات دیتابیس هم انجام شده

10) && !file_exists(JPATH_INSTALLATION.'/index.php')) { header('Location: ../index.php'); exit(); } // // Joomla system startup. // // Bootstrap the Joomla Framework. require_once JPATH_LIBRARIES.'/import.php'; // Force library to be in JError legacy mode JError::$legacy = true; // Botstrap the CMS libraries. require_once JPATH_LIBRARIES.'/cms.php'; // Joomla library imports. jimport('joomla.database.table'); jimport('joomla.environment.uri'); jimport('joomla.utilities.utility'); jimport('joomla.utilities.arrayhelper'); // Create the application object. $app = JFactory::getApplication('installation'); // Initialise the application. $app->initialise(); // Render the document. $app->render(); // Return the response. echo $app;

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز در مرحله اول نصب که تنظیمات دیتابیس از شما خواسته نمی شود؟ که شما انجام دادید؟

بیشتر توضیح دهید؟

لینک به ارسال

ببخشید..آره..اخه یکی از هاست هام قبلا وردپرس رو روش نصب کردم ولی دیگری نه نصب نشده...

حالا باید چیکار کنم؟

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

با توضیح دومتون کلا آدم گیج می شه !:D

جوملا 2.5 تیم جومینا رو دانلود کنید و از پایه شروع به نصب اش کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...