رفتن به مطلب
mohsen.tohidian

عدم نصب هر نوع کامپوننت

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود

دوستان از بین افزونه ها در سایت من فقط کامپوننت ها نصب نمیشوند و پیغام خطا میدهند مثل زیر

کامپوننت نصب: DB function failed with error number 2006
       MySQL server has gone away SQL=INSERT INTO jos_components VALUES( 0, 'Phoca Download', 'option=com_phocadownload', 0, 0, 'option=com_phocadownload', 'Phoca Download', 'com_phocadownload', 0, 'components/com_phocadownload/assets/images/icon-16-pdl-menu.png', 0, '', 1 )
       SQL =

INSERT INTO jos_components VALUES( 0, 'Phoca Download', 'option=com_phocadownload', 0, 0, 'option=com_phocadownload', 'Phoca Download', 'com_phocadownload', 0, 'components/com_phocadownload/assets/images/icon-16-pdl-menu.png', 0, '', 1 )

JFTP::delete: Bad response
       JFTP::delete: Bad response
       Error Loading ModulesMySQL server has gone away SQL=SELECT id, title, module, position, content, showtitle, control, params FROM jos_modules AS m LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm ON mm.moduleid = m.id WHERE m.published = 1 AND m.access <= 2 AND m.client_id = 1 ORDER BY position, ordering

به نظر شما ایراد از کجاست.؟

سطح دسترسی پوشه ها هم درسته و همه مثل هم هستند.

ماژول و پلاگین به راحتی نصب میشه و فقط کامپوننت نصب نمیشه.

لطفاً راهنمایی کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

در مورد سایر کامپوننت ها هم همچین اروری دریافت میکنید یا فقط در مورد فوکا دانلود ؟

مسیرهای tmp و cache رو بررسی کنید قابل نوشتن باشند

افزونه مورد نظر که هنگام نصب خطا داده رو بررسی کنید اگر در هاست پوشه یا فایلی ایجاد کرده حذف کنید ... اگر در دیتابیس هم تیبلی ایجاد کرده دستی حذف کنید

اقدام به نصب مجدد کنید (البته بعد از اطمینان از دانلود کامل اون افزونه)

فضای هاست اتون رو بررسی کنید که فضای لازم رو داشته باشید

نصب از طریق پوشه را نیز تست کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

در مورد سایر کامپوننت ها هم همچین اروری دریافت میکنید یا فقط در مورد فوکا دانلود ؟

مسیرهای tmp و cache رو بررسی کنید قابل نوشتن باشند

افزونه مورد نظر که هنگام نصب خطا داده رو بررسی کنید اگر در هاست پوشه یا فایلی ایجاد کرده حذف کنید ... اگر در دیتابیس هم تیبلی ایجاد کرده دستی حذف کنید

اقدام به نصب مجدد کنید (البته بعد از اطمینان از دانلود کامل اون افزونه)

فضای هاست اتون رو بررسی کنید که فضای لازم رو داشته باشید

نصب از طریق پوشه را نیز تست کنید

موفق باشید

سلام

بله تقریباً تمام کامپوننت های (واسم عجیبه که چرا فقط کامپوننت نصب نمیشه)

نصب از طریق پوشه خطا میده که : لطفا دایرکتوری بسته را وارد کنید -و منم وارد میکنم اما باز همون خطا رو داره

لینک به ارسال

با سلام

یک بار از دیتابیس بک آپ بگیرید و بعد Repair کنید

آخرین ورژن کامپوننت رو از سایت سازنده دانلود کنید و تست کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

دوباره تست کردم

کلاً افزونه های بالای (تقریبی 200kb )رو خطا میده و البته یه چند تا پوشه از افزونه میسازه که بدرد نمیخوره

لینک به ارسال

از ابتدا این مشکل رو داشتید ؟

اگر مواردی که در بالا عرض کردم رو بررسی و مشکل پابرجاست اطلاعات هاست + ادمین سایت + لینک این تاپیک رو برام پیام خصوصی کنید بررسی کنم...

موفق باشید

لینک به ارسال

دوباره تست کردم

کلاً افزونه های بالای (تقریبی 200kb )رو خطا میده و البته یه چند تا پوشه از افزونه میسازه که بدرد نمیخوره

نصب از پوشه نمیدونم چرا کار نمیده

بله از ابتدا این مشکل بوجود آمده

لینک به ارسال

درود بر شما

بعضی وقت ها این مشکل از اینترنت هم میتونه باشه که فایل درست آپلود نمیشه ! من برخورده ام

ابتدا فایل را در پوشه بارگذاری نمایید و سپس از آدرس پوشه نصب کنید ببینید درست میشه ؟

بعضی وقتهای دیگه هم ممکنه مشکل از اسکریپت هایی باشه که نصب کرده اید اون ها را هم بررسی کنید

نهایتا به هاستتون بگید owner فایل ها را برای شما ریست کنه و این مقاله را هم بخوانید

http://www.joomina.ir/joomla-extension/joomla-learning/44-1389-09-27-10-52-40/282-xmllearning-joomla.html

لینک به ارسال

با سلام

اینترنت مشکلی نداره

نصب از پوشه هم همین طوره

اسکریپت که نصب نیست هیچ تازه اولین افزونه هست که میخوام نصب کنم(البته ماژول و پلاگین را تقریبآ نصب میکند)

حدود 18 بار جوملا رونصب کردم و تمام ورژن ها و هرجورشو که فکر کنید.

در ضمن همزمان دو دامنه و هاست از یکجا خریداری کردم که فقط این دامنه این مشکلو داره

-------------

طبق گفته شما به مسئول هاست مشکل رو میگم

ببینم چی میشه

یا علی

لینک به ارسال

سلام

دوستان من اطلاعات هاست و ادمین رو به آقای فرحزادیان دادم و ایشون مشکل رو حل کردند و توضیحاتی را که دادند اینجا میزارم که اگه کسی مشکلش مثل من بود بتونه استفاده کنه.

طبق گفته آقای فرحزادیان :

مشکل از ftp شما بود که فعال کرده بودید

در برخی از هاستها بسته به تنظیمات سرور اگر ftp فعال باشد باعث تداخل در نصب و آپلود می شه و بنده ftp رو براتون غیر فعال کردم تا این تداخل رفع بشه...

هنگام نصب جوملا ftp رو فعال نکنید و البته اگر هم فعال کردید می تونید بعد از نصب از طریق مدیریت سایت و یا فایل کانفیگ غیر فعالش کنید

در مورد غیر فعال بودن ftp هم شاید این سوال براتون پیش بیاد که نکنه ضعف سرور باشه! که باید عرض کنم اتفاقا برعکس هست و این سطح امنیت خوب سرور رو می رسونه که با توجه به غیر فعال بودن ftp تداخلی در نصب پیش نمیاد...

در کل بهتر این هست که ftp فعال نباشدو سرور طوری تنظیم شده باشد که با غیر فعال بودن ftp تداخلی در نصب و آپلود پیش نیاد...

در کل با توجه به تنظیمات سرور شما مشکل تداخل در نصب افزونه های شما به علت فعال بودن ftp جوملای شما بود...

تشکر از ایشون و دیگر دوستانی که کمک کردند

یا علی

لینک به ارسال

سلام

دوستان من اطلاعات هاست و ادمین رو به آقای فرحزادیان دادم و ایشون مشکل رو حل کردند و توضیحاتی را که دادند اینجا میزارم که اگه کسی مشکلش مثل من بود بتونه استفاده کنه.

طبق گفته آقای فرحزادیان :

مشکل از ftp شما بود که فعال کرده بودید

در برخی از هاستها بسته به تنظیمات سرور اگر ftp فعال باشد باعث تداخل در نصب و آپلود می شه و بنده ftp رو براتون غیر فعال کردم تا این تداخل رفع بشه...

هنگام نصب جوملا ftp رو فعال نکنید و البته اگر هم فعال کردید می تونید بعد از نصب از طریق مدیریت سایت و یا فایل کانفیگ غیر فعالش کنید

در مورد غیر فعال بودن ftp هم شاید این سوال براتون پیش بیاد که نکنه ضعف سرور باشه! که باید عرض کنم اتفاقا برعکس هست و این سطح امنیت خوب سرور رو می رسونه که با توجه به غیر فعال بودن ftp تداخلی در نصب پیش نمیاد...

در کل بهتر این هست که ftp فعال نباشدو سرور طوری تنظیم شده باشد که با غیر فعال بودن ftp تداخلی در نصب و آپلود پیش نیاد...

در کل با توجه به تنظیمات سرور شما مشکل تداخل در نصب افزونه های شما به علت فعال بودن ftp جوملای شما بود...

تشکر از ایشون و دیگر دوستانی که کمک کردند

یا علی

آقای فرحزادیان و دوست عزیزی که نقل کردید

خیلی ممنون

بنده که حسابی پوستم برا همین مطلب کنده شد

بیچاره پشتیبان هاست رو بگو که تیکه تیکه کردمش :D

بازم ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...