رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید تبریک عید به همه بر و بچه های جومینا

آرزومندم که ایشالله سالی پر از شادی و نشاط، توام با سلامتی را در کنار خانواده محترمتون داشته باشین.

با اجازتون از یک روز مانده به عید تا به امروز به همراه خانواده سفری داشتم به استان زیبای بوشهر به همین دلیل نتونستم زود تر از اینا بیام و خدمتتون عرض ادب کنم و این عید فرخنده و باستانی رو بهتون تبریک بگم.

خب برم سر اصل مطلب:D

من در تاریخ 1 اسفند درخواست عضویت سطح یک رو دادم که تا آخرین روز اسفند هیچ خبری برای فرستادن فایل ترجمه نشد و من هم جاتون خالی دیگه سفری از قبل برنامه ریزی شده داشتم و فکر هم نمیکردم تو اوج سفرهای نوروزی برام فایل ترجمه ارسال بشه رفتم مسافرت، تا به امروز که اومدم و دیدم فایل ترجمه برام در تاریخ 1 فروردین ارسال شده و تا الان هم که ششم فروردینه من هیچ اطلاعی از ارسال این فایل نداشتم و دیدم که درخواستم با عدم بازگردانی فایل بسته شده.

اینجا یه گلایه از عزیزان جومینا دارم که چرا بعد از این همه مدت، اونم روز اول عید باید فایل ترجمه برام ارسال بشه تا اینکه نتونم به موقع این فایل رو آماده کنم؟؟:(

قسمته دیگه شاید من شاگرد هنوز لیاقت اینو ندارم.

تا اینجا که گذشت و تموم شد، اما از این به بعد از اساتید جومینا درخواست دارم در هنگام ارسال فایل های ترجمه برای درخواست کنندگان یک پیامک هم برای آگاه سازی کاربر مورد نظر ارسال بشه ...

یه کم دلم گرفت بعد از اون همه صفا:(

از اینکه رشته سخن رو به درازا کشوندم معذرت میخوام.

موفق و پیروز باشید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز شناختی که بنده از بزرگان جومینا دارم حتما پیگیری میکنن و دلیل شما هم منطقی هست پس نگران نباشید حتما پیگیری میکنن ...

:thankyou:

لینک به ارسال

سلام

دلیل طول کشیدن ارسال فایل برای شما اینه که شما کلی کاربر هستین و ما 2 تا مدیر (منظورم دو تا مدیر برای ارسال فایل و پاسخگویی به کاربران)

این از این

دوما ما خبر نداشتیم که شما کی میری سفر؟ قبول کن ما نمی تونیم خودمون رو با برنامه شما هماهنگ کنیم چون تعداد درخواست ها زیاده و همه کلی مشکلات دارن و قرار باشه ما خودمون با اونا هماهنگ کنیم خودت تصور کن چی میشه

شما یه نکته رو فراموش کردی

ببین ما هدفمون چی بود؟ ارتقا سطح کاربران که به نوعی طراح وب هستن

آخه عزیزم شما تو این مدت نمیتونستی یکبار ایمیلتو چک کنی؟ آخه طراح وب و این همه آفلاینی :D

شم اگه یکبار چک میکردی میلتو بعد به ما میگفتی جایی هستی که نمیتونی کارتو انجام بدی ما بهت فرصت میدادیم

دیگه الان با موبایل میشه همه جا میل رو چک کرد خدا رو شکر همه موبایل دارن

در ضمن تو همین مدت که شما سفر بودی یه تعدادی از کاربران ترجمه هاشون رو انجام و به ما تحویل دادن کارشونم کم و بیش خوب بود

حالا هم زیاد دیر نشده شما فرصت داری بازم درخواست بدی

ایشالا دفعه بعد

یا علی

لینک به ارسال

سلام

دلیل طول کشیدن ارسال فایل برای شما اینه که شما کلی کاربر هستین و ما 2 تا مدیر (منظورم دو تا مدیر برای ارسال فایل و پاسخگویی به کاربران)

این از این

دوما ما خبر نداشتیم که شما کی میری سفر؟ قبول کن ما نمی تونیم خودمون رو با برنامه شما هماهنگ کنیم چون تعداد درخواست ها زیاده و همه کلی مشکلات دارن و قرار باشه ما خودمون با اونا هماهنگ کنیم خودت تصور کن چی میشه

شما یه نکته رو فراموش کردی

ببین ما هدفمون چی بود؟ ارتقا سطح کاربران که به نوعی طراح وب هستن

آخه عزیزم شما تو این مدت نمیتونستی یکبار ایمیلتو چک کنی؟ آخه طراح وب و این همه آفلاینی :D

شم اگه یکبار چک میکردی میلتو بعد به ما میگفتی جایی هستی که نمیتونی کارتو انجام بدی ما بهت فرصت میدادیم

دیگه الان با موبایل میشه همه جا میل رو چک کرد خدا رو شکر همه موبایل دارن

در ضمن تو همین مدت که شما سفر بودی یه تعدادی از کاربران ترجمه هاشون رو انجام و به ما تحویل دادن کارشونم کم و بیش خوب بود

حالا هم زیاد دیر نشده شما فرصت داری بازم درخواست بدی

ایشالا دفعه بعد

یا علی

با سلام

اولا: آقای دفاعی عزیز شما خبر از مسافرت من نداشتین! این درست اما خبر از تحویل سال و عید نوروز و مسافرت های نوروزی ملت که داشتین!!!

دوما: به گفته خود مدیریت محترم جومینا هر ماه تنها 100 کاربر میتونن درخواست عضویت سطوح بالا تر رو بدن و 100 پیامک کلی پیامک نیست!!!

سوما: من تمامی نکات جومینا رو دقیق میدونم و بهشونم پایبندم و هدف جومینا رو هم فراموش نکردم و نخواهم کرد!!!

چهارما: من تو این مدت متاسفانه نه لپ تاپی داشتم که بتونم ایمیلامو چک کنم و نه موبایل درست و حسابی!!!

پنجما: من نوعی در مقابل طراحان عزیز و کاربلد جومینا هنوز خیلی مونده تا بتونم یا بخوام پسوند یا پیشوند یه طراح وب رو به خودم بچسبونم.

ششما: از شما مدیر محترم جومینا انتظار داشتم که کمی منطقی تر جواب بنده رو بدین

ایشالله دفعات بعد!!

موفق و پیروز باشید

عیدتونم مبارک

لینک به ارسال

دوست عزیز چرا ناراحت میشید

منظورم من از دفعه بعد این بود که شما یک فرصت دیگه دارید تا دوباره درخواست بدید همین

همونطور که گفتم تو همین ایام سفرهای نوروزی یه عده از کاربران کارشون رو انجام دادن

داداش من 100 تا درخواست چیز کمیه برای دو نفر؟؟؟

ما باید افزونه رو پیدا کنیم

تو انجمن معرفی کنیم

فایل های زبان رو جداسازی کنیم

بعد از دسته بندی اونا رو به کاربران ارجا بدیم

بعد از تحویل تست و بهینه سازی کنیم

.....

میبینی زیاد هم آسون نیست و احتیاج به زمان داره:1::1::1:

به کسی که طراحی سایت انجام میده میگن طراح سایت حالا سطح کارشون بالا و پایین داره اما هر دو طراح سایت هستند

شما میتونی یک سایت طراحی کنی؟ جوابشو من میگم بله میتونی = پس شما یک طراح سایت هستید

از دست من ناراحت نشو داداش

ما مخلص شما هم هستیم

لینک به ارسال

دوست عزیز چرا ناراحت میشید

منظورم من از دفعه بعد این بود که شما یک فرصت دیگه دارید تا دوباره درخواست بدید همین

همونطور که گفتم تو همین ایام سفرهای نوروزی یه عده از کاربران کارشون رو انجام دادن

داداش من 100 تا درخواست چیز کمیه برای دو نفر؟؟؟

ما باید افزونه رو پیدا کنیم

تو انجمن معرفی کنیم

فایل های زبان رو جداسازی کنیم

بعد از دسته بندی اونا رو به کاربران ارجا بدیم

بعد از تحویل تست و بهینه سازی کنیم

.....

میبینی زیاد هم آسون نیست و احتیاج به زمان داره:1::1::1:

به کسی که طراحی سایت انجام میده میگن طراح سایت حالا سطح کارشون بالا و پایین داره اما هر دو طراح سایت هستند

شما میتونی یک سایت طراحی کنی؟ جوابشو من میگم بله میتونی = پس شما یک طراح سایت هستید

از دست من ناراحت نشو داداش

ما مخلص شما هم هستیم

با سلام

دوست عزیز آقای دفاعی تنها هدف من از زدن این تایپیک ارائه یک راهکار درست و مناسب جهت رفع این مشکل بود که فکر کردم دوستانی که به هر جهتی نمیتونن طی چند روز به جومینا و حساب کاربریشون سر بزنن در صورت ایجاد هر گونه اطلاعیه ای که به کاربر مورد نظر مربوط میشه به صورت پیامک خبر بدین. و در صورت بروز چنین مشکلاتی یه تبصره ای برای رفع این مشکل وجود داشته باشه، نه اینکه کاربری مثل من بعد از یک ماه انتظار تنها بخاطر

عید نوروز که سالی یکبار هم اتفاق میفته نتونم سطح کاربریم و ارتقاو بدم.

در مورد طراحی سایت هم باید بگم که ما هنوز یه شاگردیم:shy:

به هر حال من به نوبه خودم از تمامی زحمات شما مدیر محترم جومینا قدردانی و تشکر میکنم:thankyou:

موفق و پیروز باشید

عیدتونم مبارک

لینک به ارسال

متاسفانه دقیقا همین مشکل نیز برای بنده به وجود امده است .

امیدوارم کمی روند کاری تون را تغییر دهید .

به جناب پارسا پ. خ دادم و جریان را گفتم و گفتم دقیقا همان 4 روزی که شما افزونه فرستاده بودید من دسترسی به نت نداشتم .

همشه کم شانس بودیم . اینم از کم شانسی ما .

بعد چند دوره عضویت اینم از این دوره .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...