رفتن به مطلب
mercol30

چطور باید مشکل فایل های jpa را حل کرد

پست های پیشنهاد شده

من یک قالبی را دانلود کرده ام که کوئیک هست ولی به این صورت هست که با اکیپا بک آپ گرفته شده با فرمت jpa

و وقتی آن را اکسترک می کنم و می خواهم در لوکال نصب کنم ارور می ده و خوب ارورش هم معلومه می گوید که چنین پایگاه داده و یوزر نیم و پسوردی وجود نداره و باید از نوع این ها را بسازیم و ادامه کار را برویم به این عکس توچه کنید :

50996438970814676789.jpg

باید این موارد را ما دستی درست کنیم مانند این عکس

Database name باید joom15 باشد و باقی موارد ...

چطور باید این کار را کرد دیتابس را من ساختم ولی انگار باید mysqli باشد ولی کجا باید آن را ساخت و یوزر و پسورد

خودش در این آدرس توضیح داده است من هم که انگلیسم در حد ترجمه این همه جمله نیست

:

در این آدرس

بارها شده که شما بک آپی از سایتتان به طور کامل با این کامپوننت اکیبا گرفته باشید و بعدها که می خواهید استفاده کنید نام دیتابس یوزر نیم و ... را یادتان می رود و این مورد ببیشتر موقعی که برای مشتریانتان انجام داده اید و چون تعداد آنها زیاده یادتان نمی اید

به هر حال دوستان چطور باید تمامی موارد را مانند عکس بالا درست کنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

شما یکبار با نام کاربری root امتحان کن پسورد رو هم خالی بذار

یا علی

تشکر دوست عزیز درست شد با تشکر از شما ....

:thankyou: :thankyou: :thankyou:

لینک به ارسال

با سلام

طاها جان ، سعی کن برای تشکر از دکمه سپاس که برای همین منظور در نظر گرفته شده استفاده کنید و از درج پستهای اسپم جدا" خودداری کنید . ( قوانین...! )

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

و تشکر از آقای عمرانی عزیز که این جواب را دادند :

یوزر root فقط روی لوکال تعریف شده و وقتی که شما بخواهید بک اپ رو به هاست منتقل کنید باید حتما دیتا بیس بسازید و یوزر و پسورد دیتا بیستون رو وارد کنید

ولی باز یک مشکل :

توی همین لوکال نصب شد ولی یک مشکل دیگه و اون اینکه که حالا که می خواهم وارد قسمت مدیریت شوم و کلمه administrator آخر آدرس اضافه می کنم ارور می ده و نمی آید

و ممکن است که آن را عوض کرده باشند حالا من چطور باید به مدیریت دسترسی داشته باشم و آیا می توان آن را تغییر داد و به administrator تبدیل کرد

لینک به ارسال

سلام دوستان

من فایل jpa رو که از سایتم داشتم تویه ساب دامین نصب کردم اما خالا بالا نمیاد دلیلش چیه؟

ایا واسه اینه که از به دامین بک اپ گرفتموروساب دامین برگردوندم و اسم دیتابیس الانو قبلیش یکی نیست اینظوری شده با دلیل دیگه داره؟

ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...