رفتن به مطلب
dark.designer

مشکل قرار دادن مطالب در صفحه اول

پست های پیشنهاد شده

سلام. من یک مشکل کوچیک دارم من تازه واردم نتونستم با جستجو چیزی پیدا کنم.

می خواستم سایتی راه اندازی کنم (جوملا 2.5) که یه بخشش مربوط به اخبار میشه. من یک مجموعه ساختم بنام اخبار، و مثلا دو زیر مجموعه بنام ورزشی و فرهنگی

حالا می خوام تو صفحه اصلی وسط سایت کل اخبار (هم ورزشی هم فرهنگی) رو نشون بده، ولی وقتی از منوی اصلی گزینه "بلاگ مجموعه" رو انتخاب می کنم و مجموعه "اخبار" رو انتخاب می کنم ، تو صفحه اصلی یک لیست میاد با دو تا گزینه (ورزشی و فرهنگی) که بعد از کلیک روی هر کدوم پست ها رو میاره ، ولی وقتی مثلا گزینه فرهنگی رو انتخاب می کنم پست های اون مجموعه رو درست میاره.

در واقع من می خوام کل پست های یک مجموعه و زیر مجموعه های اون رو نمایش بدم ...

ممنون می شم کمکم کنید ... :thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

این کار 2 راه حل داره:

راه اول: شما آیتم منو صفحه اصلی را مطالب ویژه بگذارید. سپس مجموعه هایی را که در نظر دارید را انتخاب کنید. بعد در مدیریت مطالب ، یک سری مطالب را ویژه کنید تا نمایش دهد.

راه دوم: آیتم منوی صفحه اصلی را مجموعه بلاگ را انتخاب کنید و سپس مجموعه های مورد نظر را انتخاب کنید.

احتمالا شما مجموعه را به صورت لیست گذاشته اید که این مشکل پیش آمده است.

یا علی

لینک به ارسال

عالی بود روش اول کار کرد یا به عبارتی [solved] :thankyou:

فدات شم راه اول جواب داد. من راه دوم رو میرم اما فقط اجازه انتخاب یک مجموعه رو میده یعنی کومبو باکس هست نه لیست ، اما بحرحال ممنونم فکر کنم کارم رو راه میندازه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...