رفتن به مطلب
amir23

مشكل شروع / قبلي / بعدي / انتها

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من اولين تقريبا سايتم رو با كمك تك تك شما درست كردم.:thankyou: ديگه تقريبا آخرين تست ها رو روش انجام ميدم.

لطفا ميشه به اين عكس نگاه كنيد و بگيد چكار كنم تا اين زير صفحه ها افقي بيان نه عمودي؟؟( ببخشيد كه نميدونم اسم اينجايي كه عكسشو گذاشتم چيه!)

55fa09596c7e.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دموي آنلاين كه نميتونم بدم. يعني نميدونم چطوري بدم!! اما آدرس سايت رو ميدم برين نگاه كنيد. اگه چيز ديگه اي هم لازمه بدم؟

http://easytrading.ir/index.php/articles

لینک به ارسال

با سلام

دمو یعنی ادرس سایت که روی سرور هست . که شما دادین :)

من در صفحه اول هیچ صفحه بندی ندیدیم / لینک دقیق صفحه مورد نظر رو بدین

زندگیتان سپید

لینک به ارسال

تورو خدا ببخشيد آقاي شمسي. چون زير 10 تا مطلب گذاشته بودم و پيشفرض روي 10 مطلب بود اينجوري شد. الان 11 مطلب گذاشتم. بازم عذر ميخوام معطل شديد.

از كمكتون ممنونم

لینک به ارسال

سلام.

این کد ها را به فایل template.css قالب اضافه کنید.

.pagination ul li {
float:right;
margin-left:20px;
}

من این ها را تست کردم و جواب داده است.

یا علی.

لینک به ارسال

جناب آقاي مانيان ممنونم از راهنمايي تان اين رو بعد از آخرين خط كد ها اضافه كردم . درست شد. بازم ممنون فقط براي اطلاعات شخصي خودم ميپرسم:

شما گفتين اينو چك كردين جواب داده!! يعني چي چك كردين؟ كجا چك كردين؟

اسم اين جايي كه من عكسشو گذاشتم به انگليسي و فارسي چيه؟ ميخوام تو سايت رسمي جوملا يكم بيشتر دربارش بخونم!

چرا قالب من از اول اينو نداشت؟؟ قالبم ار شركت راك تم هست.

بازم ممنون از راهنمايي شما بزرگوار:thankyou:

لینک به ارسال

سلام.

سوال 1: ببینید افزونه هایی مثل وب دولوپر و یا فایرباگ که روی مرورگر نصب می شوند ، قابلیت ویرایش css را دارند و من با این قابلیت این تست را انجام دادم.

سوال 2:میشه بیشتر توضیح دهید؟

سوال 3: شرکت راکت تم قالب هایی حرفه ای تولید می کند و بعید است که این را نداشته است. من خودم هم تعجب کردم. قالب شما وارز است یا رایگان یا خریده اید؟

یا علی.

لینک به ارسال

با سلام

در مورد سوال دوم ، در انگلیسی به Navigation یا Pagination معروفه و در فارسی به معنای ناوبری صفحات میباشد

کاربردش هم که مشخصه برای نمایش باقی صفحات و مطالب بیشتر میباشد

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با تشكر از دوستان عزيزم.

من اين قالب رو از يك وب سايت رايگان دانلود كردم:D

مگه فرقي هم ميكنه؟ قالب هاي راك تم كه لايسنس ندارن. ديگه واقعا لازمه بريم از خود شركت بخريم؟؟ يعني اگه من اين قالب رو از خود شركت ميخريدم اين مشكل رو نداشت؟

الان يك سري مشكل هاي ديگه هم اين قالب داره!! يعني فكر ميكنيد الان برم قالب اورجينالشو بگيرم اين مشكلاتم حل ميشه؟

لینک به ارسال

درود بر شما

دوست عزیزم بله که شما باید این قالب را از شرکتش بخرید جوملا یک سیستم کد باز است یعنی من میتونم یک برنامه بنویسم و آن را بفرشم اما کد باز !

این کد باز بودن به کسی این مجوز را نمیده که حتی فایلی که خریده است را در اختیار دیگران بزاره .

مثل این میمونه که روی زمین یه پولی افتاده باشه شما اون را برای خودتون بر میدارید ؟؟

تازه پس از اینکه این قالب را خریدید باید بدید یکی اون را براتون فارسی کنه که فارسی کننده های قالب های راکت تم هم 2 تا 3 نفر بیشتر نیستند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...