رفتن به مطلب
sararad

ارسال مقاله توسط کاربر از طریق کنترل دسترسی

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان عزیز

من می خواهم در سایتم این امکان وجود داشته باشه که کاربران ثبت نام شده بتوانند مقاله در سایت منتشر کنند. البته به شرط تایید ادمین.

من از جوملا 2.5 استفاده می کنم و کاری که انجام دادم این بود که آمدم کاربر نویسنده تعریف کردم و در منو ها هم یک آیتم به صورت ارسال مقاله ایجاد کردم که کاربران نویسنده به َآن دسترسی داشتند.بعد هم یک مجموعه ایجاد کردم که کاربران نویسنده به آن دسترسی داشتند.

تا اینجا همه چیز خوب پیش رفت. اما اشکال اینجاست که کاربران نویسنده میتوانند مقالات همدیگر رو ویرایش کنند و همین طور اینکه با ایجاد مقالات برای کاربران نویسنده یک ایمیل می آید که بتوانند پیغام را در بخش ادمین سایت مشاهده کنند. (هر چندکه من امکان ارسال ایمیل به کاربران را غیرفعال کردم.)

من در انجمن هم زیاد گشتم، تا جایی که من متوجه شدم، برای حل این مشکل باید از کامپوننت فرم ساز استفاده کنم،میخواهم بدونم که با استفاده از همان روشی که من استفاده کردم نمی توان این کار را انجام داد؟

آخه اگر قرار باشه که هر کس مقالاتش را با یک فایل بفرستد، یک نفر باید دائم به صورت دستی مقالات را به نام نویسندگانشون منتشر کند که این روش خوبی نیست.

آیا افزونه خاصی برای این کار وجود داره؟

ممنون میشم که من روراهنمایی کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

افزونه هایی که اینجا هستند را یکی یکی تست کنید و ببینید کدومش به دردتون می خوره.

در ضمن اینو بگم شما به دنبال گزینه ای در تنظیمات هر یک از افزونه ها بگردید تا بتوانید تعیین کنید که کاربران به مطالب دیگر دسترسی داشته باشند یا نه.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام

مرسی از راهنمایی تون

من خیلی از این افزونه ها را چک کردم. خیلی هاشون پولی بودن و خیلی هاشون هم کار من را راه نمی انداختند.

اما کاری که فعلا انجام دادم این هست که با همون تنظیم دسترسی های جوملا این کار را انجام دادم.

به نظرم بد هم نشد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...