رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام سايت را بر روي گيگفا نصب كرده وزماني كه آن را به هاست خريداري شده كپي كردم كار ميكند ولي زماني كه در قسمت مديريت انجام تنظيمات را انجام مي دهم نم يتواند بر روي فايل configuration.php بنويسدپيغام م يدهد يك خطا رخ داده نمي تواند فايل configuration.phpرا باز كند

در تغيير در تنظيم :یک خطا رخ داده است! نمیتواند فایل configuration.php را برای نوشتن باز کند!

در تغيير در قالب:

عملیات ناموفق!: ناموفق در بازکردن C:\Inetpub\vhosts\.......\httpdocs\templates\ja_purity\index.php جهت نوشتن.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

دوست عزیز به سایت و فروم خودتان خوش آمدید

لطفاً قبل از ایجا تایپیک جستجو کنید ..../

دلیل اصلی که میتواند باعث این مشکل شود این است که :

سطح دسترسی این فایل درست نیست باید سطح دسترسی این فایل رو از پنل مدیریت {cpanel ,...} به 777 تغییر دهید .

فایل configuration.php را باز کنید و مشخصات ftp را داخلش وارد کنید

یا حق

لینک به ارسال

با تشكر از شما سايت من بر سرور ويندوز است و به جاي cpanel از plesk استفاده م يشود در صورت امكان بفرماييد آنجا چطور سطح دسترسي را تعريف كنم

متشكرم

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

برای تغییر سطوح دسترسی در کنترل پنل plesk ابتدا وارد file manager شید و بعد پوشه httpdocs و بعد پوشه یا فایل مورد نظرت که می خواهی سطح دسترسیش رو تغییر بدی رو انتخاب کن و بعد اگر در سمت راست پوشه ها و فایلهاتون دقت کنید 3 آیکن وجود داره و شما روی آیکونی که معمولا بشکل یک قفل هست کلیک کن و در پنجره جدید زیر منوی کشوئی که وجود داره اگر اشتباه نکنم دنبال IUSR بگردید و روش کلیک کنید و بعد در سمت راست چند چک باکس خواهید داشت که یکی از آنها تیک خورده هست و اگر شما می خواهید اون پوشه یا فایل رو قابل نوشتن کنید تمامی اون چک باکسها رو تیک بزنید و بعد از انجام کارتون حتما سطح دسترسی ها رو با همان روش بالا به حالت قبل برگردونید...

دوست عزیز با توجه به اینکه کنترل پنل plesk در دسترسم نیست و قبلا باهاش کار کردم شاید در حال حاضر گزینه ها کمی فرق کرده باشه ولی روش کلی رو خدمتتون عرض کردم و با همون می تونید به خواستتون برسید...

باز اگر در این مورد مشکلی بود از ادمین سرور هم می تونید کمک بگیرید...

پیروز باشید

لینک به ارسال

با سلام

دویست عزیز شما به راحتی میتونید با یک برنامه ftp manager اینکار رو انجلم بدین ! / کار باهاشون ساده هست اگه مشکلی بود همینجا مطرح کنید

یک پیشنهاد : با مدیر هاستتون صحبت کنید درصورت امکان حتماً به هاست لینوس انتقال دهید سایتتون رو .... در غیر این صورت منتظر نا هماهنگیهای آینده با هاستتون باشید

یا علی

لینک به ارسال

سلام

اگر مشکل از پرمیشن ها نباشه، مشکل از مالکیت (owner) فایل هست.

یا حـــــق

لینک به ارسال

سلام

یک ftp manager آنلاین هست که کار باهاش خیلی راحته و پیشنهاد میکنم استفاده کنید.

اینم آدرس:

http://net2ftp.com

لینک به ارسال

سلام

یک ftp manager آنلاین هست که کار باهاش خیلی راحته و پیشنهاد میکنم استفاده کنید.

اینم آدرس:

http://net2ftp.com

سلام

از اون سایت استفاده کنید.

ببینید جلو owner فایل چی نوشته.

باید ننوشته باشه Apache !

یا حــــق

لینک به ارسال

سلام من یک مشکل دارم

در پوشه tmp که برای نصب فایل در آنجا بعد از آپلود یک پوشه ساخته می شود سطح دسترسی پوشه ایجاد شده به صورت خودکار 775 است و نمی تواند که فایل را باز کرده و نصب کند

چی کار کنم که به صورت پیش فرظ پوشه ساخته شده به صورت 777 باشد

مشکل از کجاست

لینک به ارسال

سلام من یک مشکل دارم

در پوشه tmp که برای نصب فایل در آنجا بعد از آپلود یک پوشه ساخته می شود سطح دسترسی پوشه ایجاد شده به صورت خودکار 775 است و نمی تواند که فایل را باز کرده و نصب کند

چی کار کنم که به صورت پیش فرظ پوشه ساخته شده به صورت 777 باشد

مشکل از کجاست

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

نوع کنترل پنل هاستتون؟

موفق باشید

لینک به ارسال

دوستان من هر کاری می کنم ارور زیر برای نصب برنامه میده

Unable to write entry

دوستان من هر کاری می کنم ارور زیر برای نصب برنامه میده

Unable to write entry

جناب تهرانی ممنونم از شما و ببخشید از پست قبل

یعنی باید هاست را عوض کنم؟

یا ادمین هاست می تونه مشکل را بر طرف کند

لینک به ارسال

با سلام

با ادمین سرور هاستتون تماس بگیرید... (فکر می کنم پنل هاستتون پلسک باشه که این مشکلات درش هست و محدودیت هایی دارید از جمله سطوح دسترسی...)

در انتخاب هاست باید دقت می کردید تا سازگاری کامل با جوملا داشته باشه... به هر حال فعلا با ادمین سرور هاستتون تماس بگیرید و مشکل رو عنوان کنید...

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام و ممنونم از پاسختون

پنل پلسک هست.

بله با ادمین سرور تماس گرفتم و همچنان مشکل ادامه دارد.

ادمین سرور گفت که از طریق ftp فایل را در پوشه tmp بریزم بعدش در گزینه نصب از پوشه آدرس دهم تا نصب بشه

ولی متاسفانه باز هم مشکل دارم چون می گه نمی تونه فولدر ایجاد کنه

چطوری می تونم این مشکل را بر طرف کنم یعنی راهی نیست؟

سلام و ممنونم از پاسختون

پنل پلسک هست.

بله با ادمین سرور تماس گرفتم و همچنان مشکل ادامه دارد.

ادمین سرور گفت که از طریق ftp فایل را در پوشه tmp بریزم بعدش در گزینه نصب از پوشه آدرس دهم تا نصب بشه

ولی متاسفانه باز هم مشکل دارم چون می گه نمی تونه فولدر ایجاد کنه

چطوری می تونم این مشکل را بر طرف کنم یعنی راهی نیست؟

وقتی از طرق نصب پوشه می خواهم نصب کنم باز اخطار زیر را می دهد

JFolder::create: عدم ایجاد پوشه

لینک به ارسال

با سلام

با توجه به نوع کنترل پنل هاستتون و تنظیمات اعمال شده توسط ادمین سرور، این مشکل رو ادمین سرور باید براتون حل کنن یا فکر یک هاست دیگر باشید غیر از پلسک که پنل جالبی نیست...

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

با توجه به نوع کنترل پنل هاستتون و تنظیمات اعمال شده توسط ادمین سرور، این مشکل رو ادمین سرور باید براتون حل کنن یا فکر یک هاست دیگر باشید غیر از پلسک که پنل جالبی نیست...

موفق باشید

سلام ممنونم از توجه و پاسخ

لطفا راهنمایی بفرمائید از کجا و چه هاستی بگیرم گویا نمیشه کاری کرد جز خرید هاست مجدد

لینک به ارسال

هاست بايد با براي جوملا بهينه شده باشد و تعداد كمي هاستينگ هستند كه كاملا براي جوملا سازگار هستند.من يكي از دوستان رو راهنمايي كردم و از شركتي هاست خريد كه safemod رو off كرده بودند ولي بعد از ه-ك شدن فعالش كردند.

شما ابتدا سعي كنيد هاستي كه ميخريد اول داراي كنترل پنل سي پنل باشد و بعد هم با جوملا سازگار باشد.پيش نيازهاي نصب جوملا در هنگام نصب قابل مشاهده هستند و بهتر است قبل از خريد حتمادر خصوص موارد مورد نظر خود با مدير هاستينگ مشورت كنيد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...