رفتن به مطلب
سعید مداحی

server not found سایت جومینا

پست های پیشنهاد شده

چند وقت یه بار که میخوام بیام تو سایت جومینا با ارور server not found مواجه میشم شاید این اتفاق 1 روز هم طول بکشه! آیا مشکل از سرورهای جومینا هست یا مشکل از isp منه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

فکر کنم مشکل از سرویس دهنده شما باشه

چون من چندین بار در روز سایت جومینا رو باز می کنم و همچین مشکلی ندارم

آرزومند آرزوهایتان

لینک به ارسال

الان من تونستم بعد از 2 روز بیام تو سایت جومینا این دو روز هرچی خواستم سایت رو باز کنم با ارور Server not found مواجه شدم. آدرس سایت رو به دوستام در شهرهای دیگه هم دادم اونها هم همین مشکل رو داشتن ولی برای بعضیاشون سایت باز میشد! لطفا رسیدگی کنید!ممنون

لینک به ارسال

سلام.

اینجا در اصفهان مشکلی نداره.

شما در کجا تست کردید؟

می تونه عیب از سرور یا عیب از سرویس دهنده شما باشه.

موفق باشید.

لینک به ارسال

دوست عزیز این مشکلات به دلیل ISP هست

دقفیقا در همون موقع که این مشکل پیش میاد با قیلطر شکن امتحان کنید مشکلتون رفع میشه و سایت باز میشه

درضمن این مشکل فقط در مورد سایت جومینا نیست! در اون موقع خیلی از سایت ها به همون شکل باز میشه

این است حال و هوای اینترنت ملی

یا علی

لینک به ارسال

دوست عزیز این مشکلات به دلیل ISP هست

دقفیقا در همون موقع که این مشکل پیش میاد با قیلطر شکن امتحان کنید مشکلتون رفع میشه و سایت باز میشه

درضمن این مشکل فقط در مورد سایت جومینا نیست! در اون موقع خیلی از سایت ها به همون شکل باز میشه

این است حال و هوای اینترنت ملی

یا علی

با قیلطر شکن، وی پی ان و ... هم امتحان کردم همین مشکل رو داشته! من وقتی مشکلی برام پیش میاد همه راه ها رو امتحان می کنم بعد میام اینجا مطرح میکنم!

لینک به ارسال

درسته برای من هم این اتفاق افتاد گاهی اوقات باز نمی شه نه میتونم بیام جوملا نه ای ار پیامک.:dodgy:

:thankyou:

لینک به ارسال

درود بر شما

بله شما درست میگید منتها کاری از دست ما بر نمیاد

جومینا و انجمنش همراه با آی ار پیامک تنهایی بر روی یک سرور قرار دارند که در کشور شیطان بزرگ واقع شده است لذا ip سرور جومینا متعلق به آمریکا است که همین امر برای برخی از isp های داخل ایران مشکل ایجاد میکنه این مشکل بیشتر مربوط به isp هایی میشه که خط سندشون را از مخابرات میگیرند . چون دوستانی در آنجا داریم باهاشون صحبت کردیم خودشون هم نمیدونند مشکل از کجا است :shy:

همین اتفاق هم برای بیشتر درگاه های پرداخت هم افتاده بود که مجبور شدند سرورهاشون را عوض کنند

لینک به ارسال

سلام

هر وقت این اتفاق افتاد ابتدا پینگ بگیرید و Tracert کنید.

می تونید آی پی سرور جومینا رو دستی هم وارد کنید ببینید آیا دریافت دارید یا آی پی سرور جومینا پینگ می دهد یا خیر.

اگر آی پی جومینا پینگ داد به طور دستی در سیستمتون در فایل host نام دامنه و آی پی را منسوب کنید. انشالله درست شود.

یا علی

لینک به ارسال

درود بر شما

بله شما درست میگید منتها کاری از دست ما بر نمیاد

جومینا و انجمنش همراه با آی ار پیامک تنهایی بر روی یک سرور قرار دارند که در کشور شیطان بزرگ واقع شده است لذا ip سرور جومینا متعلق به آمریکا است که همین امر برای برخی از isp های داخل ایران مشکل ایجاد میکنه این مشکل بیشتر مربوط به isp هایی میشه که خط سندشون را از مخابرات میگیرند . چون دوستانی در آنجا داریم باهاشون صحبت کردیم خودشون هم نمیدونند مشکل از کجا است :shy:

همین اتفاق هم برای بیشتر درگاه های پرداخت هم افتاده بود که مجبور شدند سرورهاشون را عوض کنند

خیلی جالبه! الان واسه من سایت جومینا باز میشه ولی آی آر پیامک همون server not found رو میده!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...