رفتن به مطلب
aria89

مشکل ثبت نام بعد از ارتقا از جوملا 1.5

پست های پیشنهاد شده

سلام

من جوملای خودمو از 1.5 به 2.5 ارتقا دادم اما بعد از ارتقا وقتی صفحه اصلی سایت بالا میاد بالای سایت پیام خطای

JUser: :_بارگذاری :نمیتوان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 76

JUser: :_بارگذاری :نمیتوان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 75

هست

و اینکه وقتی روی ثبت نام کلیک میکنم صفخه خطای 404 بالا میاد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

شما چگونه ارتقا دادید؟ با jupgrade ؟

کاری که آقای شمسی را گفتند را بکنید و نتیجه را اعلام کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام .

این ارور برای من هم میاد نمیدونم چیکار کنم رفتم از تو پی اچ پی مای ادمین هم آی دی مدیر رو یبار روی 42 و یبار هم روی 62 تنظیم کردم اما باز هم درست نشد.

البته فکر میکنم این ارور بعد از این پیش اومد که از سرور خواستم نسخه php من رو به 5.3 ارتقا بده.قبلا 5.2 بود.این ربطی داره؟

سلام .

این ارور برای من هم میاد نمیدونم چیکار کنم رفتم از تو پی اچ پی مای ادمین هم آی دی مدیر رو یبار روی 42 و یبار هم روی 62 تنظیم کردم اما باز هم درست نشد.

البته فکر میکنم این ارور بعد از این پیش اومد که از سرور خواستم نسخه php من رو به 5.3 ارتقا بده.قبلا 5.2 بود.این ربطی داره؟

هر چقدر باهاش ور رفتم درست نشد با یه راه دیگه درست شد.اون مشکل برای یه مطلب برای من پیش میومد که از رو اون یه کپی کردم درست شد

:دی

لینک به ارسال

آقا علت این خطای J_USER رو متوجه شدم که چرا برای من همچین اتفاقی میفته.این خطا مخصوص ج1.5نیست بلکه برای 2.5 هم اتفاق میفته.من از بسته آسان نصبی استفاده میکردم.کسی که اونو درست کرده برای سوپر ادمینش یه دیتا بیس با پیشوند جداول ساخته بوده که من پیشوند جداول رو تغییر دادم برای خودم.در کل این مساله رو حتما همه میدونید که این خطا به دلیل شناخته نشدن آی دی مدیر یا نوسنده مطلب پیش میاد اما من این نکته رو نمیدونستم که چرا برای من داره همچین اتفاقی میفته،بعد دیدم که علت لود نشدن آی دی مدیر تفاوت پیشوند های جداول بوده و اما روشهای حل این مساله:

اول-شما میتونید به صورت دستی مطالب رو یبار کپی بزنید.

دوم - پیشوند جداول رو تغییر بدید که البته یکم خطرناکه و باید مواظب باشید

قبل از هر اقدامی بک آپ یادتون نره

لینک به ارسال

من هم دقیقا این مشکل را دارم کسی هست برام درست کنه که قالب موقعیت و اطلاعاتم دچار مشکل نشه

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز جوملا 2.5 رو یک بار دیگه از طریق نصاب جوملا نصب کنید .

زندگیتان سپید

درود

آقای شمسی‌ یعنی‌ چه جوملا را یک بار دیگه از نصاب جوملا نصب کنید؟؟؟

نصاب جوملا برنامه است یا چیز دیگه چون تا حالا نشنیدم؟؟؟

با سپاس

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...