رفتن به مطلب
mehrfra

مشکل در مورد قرار دادن کد های سایت alexa در قالب سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من یک سایتی را جدیدا" راه اندازی کردم و زمانی که آن را به سایت alexa معرفی کردم کد مربوط به این سایت را باید در داخل قسمت Edit Html در محیط مدیریت قالب سایت و در تگ Body وارد کنم تا اطلاعات برای سایت alexa از این طریق ارسال گردد.

اما راستش این قالب در قسمت مورد نظر اصلا" تگ Body ندارد که من بتونم کد ها را در داخل آن قرار دهم!!!!!!

حالا می خواستم ببینم از دوستان کسی می دونه باید چه کار کنم ؟؟؟؟؟

قالب رو هم پیوست کردم .

راستش من می خواهم اطلاعاتم در سایت alexa هم نمایش داده شود .

البته من همین مشکل را با google هم داشتم اما با ماژولی که برای همین کار برای سایت google بود مشکلم حل شد.

لطفا " مرا راهنمایی نمایید

با تشکر

قالب : JA Teline III

*** لینک به دلیل تجاری بودن حذف شد ***

یک بار براهمیشه قوانین سایت رو بخونید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

یک روشکلی برای قرار دادن هرنوع کدی در سایت :

استفاده از ایکستنشن jumi و یا ایکستنشنهای مشابه هست

* دانلود کنید کار باهاش خیلی ساده هست / اگه مشکلی داشتید اینجا مطرح کنید جواب میدم

*** در ضمن اگه یک بار دیگه قوانین رو رعایت نکنید محرومیت صدایتان خواهد کرد :afro: ***

یا حق

لینک به ارسال

سلام

راستش من این ایکستنشن رو از همین لینک که شما دادید دانلود کردم.

اما اصلا" توی جوملا نصب نمی شود !!!!!!

باید تنظیمات خاصی انجام بدهم ؟؟؟

لینک به ارسال

بله اینبار نصب شد.

فقط 1 سوال مثل اینکه باید کد رو داخل جای خای قرار داد !!!! خودش کاراش رو می کنه ؟؟؟ درسته ؟؟؟

لینک به ارسال

با سلام

کدا هارو در کاژول مربوطه و بعد دب یک موقعیت قرار دهید / بله / من الاً خودوم برای آنالایزگر گوگل از این استفاخ میکنم ....

یا حق

لینک به ارسال

سلام

در افزونه jumi یک سوال برای من بوجود آمده:

در ماژول مربوطه می توان کد مورد نظر را قرار داده و استفاده کرد. (کاری نداریم)

اما در کاپوننت آن نیز می توان موارد جدیدی را ایجاد کرد و در هر مورد یک کد (بنا به نیاز) قرار داد، در صورتی که هیچکدام نمایش داده نمی شود. سوال من هم همین است که چطور میتوان با آن کار کرد؟

متشکر

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز منظورتونو خوب متوجه نشدم /....

حلا کی گفت نمایش داده نمیشود ؟ بکه مثلا کد آنالیزگر گوگل نمایش داده نمسشود چون ! این کد طوری نوشته شده است که که در ضاهر سایت چیزی رو نشون نده / برای مثال الان شما برید و کد وبگذر رو توش بریزید میبینید که نشون میده

یا حق

لینک به ارسال

دوست عزیز شما می تونید کد توی همین قالب بریزید منتهی چون نوع طراحی قالب حوملا آرت بکلی عوض شده است کافی فقط یکمی بیشتر به قالب دقت نمایید .

جوملاآرت در تکنیک جدید خود دیگر تم قالب رو توی خود قالب قرار نداده بلکه تم قالب توسط یک پلاگین بنام jat3 قرار داره ( اگر دقت کرده باشید موقع نصب این قالب تا وقتی که این پلاگین رو نصب نکنید قالب کار نمی کنه )

اگر شما از طریق ف تی پی ای سی پینل تون به قسمت پلاگین > سیستم برید فایلی با اسم jat3 خواهید دید. توی فولدر مذکور به مسیر زیر بروید

jat3 > them >default

در فولدر مذکور تمامی فایل های مربوط به قالب رو پیدا خواهید نمود در واقع شما هر نوع تغییری که خواستید بروی قالب اعمال نمایید باید از این قسمت اعمال کنید .

شما می تونید از قسمت blocks و یا page می تونید فایل های مربوط به صفحه اصلی رو پیدا کنید.

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام به جومینایی ها

دوستان عزیز من هم کدهای آماری چند سایت مختلف مثل الکسا - وبگذر و ... را دارم که میخواهم آنها را در سایتم به نمایش بگذارم ولی از طریق ماژول html دستی نشد با جستجویی که در جومینا داشتم به این تاپیک برخوردم البته در این تاپیک هم افزونه jumi رابرای اینکار پیشنهاد دادند http://forum.joomina.ir/thread-2275.html

من این افزونه را از سایت سازنده دانلود و نصب کردم که پس از نصب گزینه هایی را به قسمتهای کامپوننت - مدیریت ماژولها و مدیریت پلاگینها اضافه میکند .

پس از ورود به مدیریت ماژولها یک ماژول jumi جدید ایجاد کردم و به عنوان مثال کد الکسا را در قسمت code written درج کردم اما پس از ذخیره همانند ماژول html دستی کدها ناپدید میشوند .

دوستان اگه میشه لطف کنند و کاربرد قسمتهای زیر را بیان کنند برای چه منظوری است :

ماژول jumi شامل بخشهای مهم زیر است :

در قسمت گزینه های اصلی :

notepad

code written

source of code

در قسمت گزینه های پیشرفته :

Default Absolute Jumi Path

کامپوننت jumi شامل بخشهای مهم زیر است :

COM_JUMI_TITLE

Alias

COM_JUMI_CUSTOM_SCRIPT

COM_JUMI_PATHNAME

برای قرار دادن کدها چکاری باید انجام بدم ؟

آیا فقط استفاده از ماژول jumi کافیست یا باید از کامپوننت هم استفاده کرد ؟

در ضمن از کامپوننت jumi برای چه کارهایی استفاده میشود ؟

:thankyou:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...