رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

خسته نباشید دوستان عزیز

البته فکر نمیکنم کسی بتونه اما بازهم درخواست رو مطرح میکنم

انتهای صفحه اول این سایت http://www.seratnews.ir/

به خبرهای سایتهای دیگه لینک گذاشته . به این نهو که وقتی شما از طریق این لینکها وارد اون خبر میشید با آدرس همین صراط نیوز وارد میشدی و یک فریم هم بالای صفحه مشخص هست

دوستان یک نگاهی بکنند ببینیم میشه همچین ماژولی برای جوملا پیدا کرد و یا ساخت که این کارو بکنه

ممنون میشم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله من آیفریم جوملا رو دیدم

اما این یه کار خیلی بیشتری میکنه

هم اتوماتیک از آراس اس هر سایتی که بهش میدیم مطلب میگیره و بعد اون رو به اون شکل نشون میده

من فکر میکنم تمام این لینکها هم ذخیره میشه به این ترتیب که بعدا هم شما با اون لینک وارد بشی میتونی مطلب رو ببینی

لینک به ارسال

با سلام

من همچین افزونه ی نمیشناسم /.

اگه دوستان دیگمون بشناسن کمک خواهند کرد .

@ فکر کنم تو وب بگردید همچین اسکریپتی پیدا کنید .

زندگیان سپید

لینک به ارسال

سلام

به این http://www.seratnews.ir/ سایت برید . انتهای سایت اون پایینش یک افزونه داره که آر اس اس سایتهای مختلف رو داده و اگر شما روی لینکهاش کلیک کنید مطلب اون سایت در یک فریم برای شما نمایش داده میشه

حالا چیزی که من میخوام

ماژولی که در هر جایی که خواستیم قرار بدیم و یک آراس اس بهش بدیم و به اون ترتیب نمایش بده مطالب رو مانند فید خوان جوملا ولی وقتی کسی روی لینکها کلیک کرد در یک فریم نمایش بده و یک لینک مشخص از سایت خودم داشته باشه و اون لیمک هم ذخیره بشه در سایت به طوری که اگر در سایت سرچ بکنیم اون لینک و مطلبش پیدا بشه

. هزینش رو هم توافق میکنیم

لینک به ارسال

سلام

همچین افزونه ای که نداریم واسه جوملا

برای سفارش هم می تونید با اقای تهرانی یا شمسی یا حاجی پور یا سایر دوستان تماس بگیرید

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...