رفتن به مطلب
yaser

مشکل در ورود به مدیریت جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام بچه های جومینا

چند روز پیش سایتم رو ه-ک کردن امروز تونستم تقریبا مشکلش رو حل کنم اما هر موقه وارد بخش مدیریت جوملا میشم و بخوام روی موضوعی برم (مثلا مدیریت مطالب، مدیریت ماژولها، پست مطلب جدید و...) یک صفحه جدیدی باز میشه(مربوط به ویندوز) که از من یوزر و پسورد می خواد. علت چیه و چطوری این مشکل رو برطرف کنم؟

ممنون از همتون

12847197691.png:thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مشخص است که مسئول هاست شما برای دسترسی یوزرنیم و پسورد در نظر گرفته است. با ایشان باید تماس بگیرید.

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

در روت هاست یا دایرکتوری که جوملا را نصب کردید ببینید روی پوشه administrator و پوشه های داخلش پسورد قرار گرفته یا خیر و چنانچه پسورد بود حذف کنید و اگر نتیجه نگرفتید طبق فرمایش دوست عزیزمون آقا رضا با ادمین سرورتون در این مورد تماس بگیرید

پیروز باشید

لینک به ارسال

آقای رضـا دولتشاهی ممنون از راهنمایتان

با ایشان تماس گرفتم گفتند که مشکل در طراحی سایت هست باید فایل htaccess. رو بررسی کرد این فایل رو هم بررسی کردم مشکلی نداشت.

آقای persians از شما هم ممنونم. پوشه administrator رو هم نگاه کردم اما پسوردی نداشت

دوستان اگه نظر دیگه ای دارید لطفا منو راهنمایی کنید ممنون می شم.

لینک به ارسال

عجیبه! در مورد فایل htaccess حالا این رو هم امتحان کنید اگر از اون باشه باید درست بشه:

http://forum.joomina.ir/thread-665-post-2844.html#pid2844

پوشه های درون پوشه administrator رو هم دیدید که پسورد دارند یا خیر؟

سوال دیگه ام اینه که مطمئنید ه ک شده بودید یا سرورتون دچار مشکل شده بوده؟

موفق باشید

لینک به ارسال

عجیبه! در مورد فایل htaccess حالا این رو هم امتحان کنید اگر از اون باشه باید درست بشه:

http://forum.joomina.ir/thread-665-post-2844.html#pid2844

پوشه های درون پوشه administrator رو هم دیدید که پسورد دارند یا خیر؟

سوال دیگه ام اینه که مطمئنید ه ک شده بودید یا سرورتون دچار مشکل شده بوده؟

موفق باشید

دوست عزیز تمام چیزهایی رو که گفتید رو انجام دادم اما نشد که نشد

در مورد اینکه گفتید پوشه ی administrator پسورد داشت یا نه من که چیزی ندیدم البته شاید هم من بلد نباشم چون تازه کارم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

در مورد ه-ک شدن هم بله توسط گروه آشیانه ه-ک شدم بودم (جالب اینکه هر سایتی رو که ه-ک می کنن روش می نویسین "ما ایران را دوست داریم" با اینکه من در این سایتم که عربی هست قصد آشناسازی کشورهای عربی با فرهنگ و تمدن ایران هست در لوای کتابهای موبایل )

به هر حال ممنونم از راهنمایی هاتون.

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز تازه جوملا رو نصب کردید ؟ / اگه نازه نصب کردین به مدیر سروتون بگید یک بار هاستتونو ریست کنند و 2باره جوملا رو نصب کنید

اگه جوابتون منفی هست به مدیر سرورتون بکید بکاپ قبل اون روزی که h4ck شدید رو برگردونند /

درضمن برای جلوگیر از ه-ک هم بهتر از ایکستنشنهای اضافی زیاد استفاده نگنید / خود هسته خوملا امن هست این ایکستنشنها هستند که مشکل ایجاد میکنند

موفق باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...