رفتن به مطلب
molana_rumy

مشکل با افزونه ارسال اس ام اس و RSFirewall

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بعد از نصب افزونه RSFirewall و ایجاد تغییراتی که افزونه مطرح کرده بود دیگه افزونه "خبرنامه پیام کوتاه" در سایتم کار نمیکنه. بنظر میاد دسترسی این افزونه بسته شده. چکار باید بکنم که مشکل حل بشه؟

در ضمن فایل php.ini که افزونه ساخته باعث شده بود سایتم بالا نیاد که با تغییر نام این فایل فعلا سایت بالا میاد, نمیدونم کدام کد در این فایل مشکل داره؟

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

شما در RS Firewall بروید و یک سرچی بکنید و ببینید چیزی پیدا می کنه یا نه.

وقتی این افزونه را غیرفعال می کنید درست می شود؟

شما از یک خبرنامه پیام کوتاه دیگه نیز استفاده کنید ببین حل میشه یا نه.

موفق باشید.

لینک به ارسال

چی و کجا سرچ بکنم؟ والا من زیاد از این افزونه سر در نمیارم. اصلا نمیدونم چطوری غیر فعال میشه. یه پلاگین داشت که وقتی اونو غیر فعال کردم هم بازم مشکل حل نشد. در مورد افزونه دیگه برای ارسال پیام هم فقط همون خبر نامه و دفترچه تلفن رو دارم که هیچ کدوم کار نمیکنه. قبلا به خوبی کار میکرد.

با تشکر

لینک به ارسال

سلام.

به نظر من این افزونه را غیر فعال کنید(rs firewall) مخصوصا اگر نسخه وارز اون روی سایتتون هست...

اگر سایتتون زیاد معروف نیست و زیاد بازدید نداره خطر ه-ک شدنش کم هست...

موفق باشید.

لینک به ارسال

نه دوست عزیز از جومینا خریدمش. ممکنه درآینده مورد حمله قرار بگیره. اگه خودتون یا یکی از دوستان در مورد این مشکل راهنمایی کنین ممنون میشم.

لینک به ارسال

ببینید وارد کامپوننت rs firewall شوید و اون جا چک کردن را بزنید تا سایت و دیتابیس را چک کنید و ببیند خطر امنیتی وجود دارد یا نه. اگر وجود داشت خودش رفع می کند و شاید مشکل شما حل شود.

در ضمن در اون فایل php.ini کد ها را یکی یکی حذف کنید ببینید کدومش مشکل ساز شده و حذفش کننید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

دوستان کسی نیست یه کمکی بکنه؟ بعد از نصب RSFirewall دیگه خبر نامه پیامکی در سایتم کار نمیکنه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...