رفتن به مطلب
joomlareza

تغيير رزو لوشن و بر هم ريختن قالب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من وقتي رزولوشن كامپيوترم رو عوض ميكنم ،صفحه وبسايتم به طور افقي بلند ميشه ، براي ديدن وب سايتم بايد ، صفحه رو چپ و راست كنم

اشكال ار كجاست.قالبم مشكل داره؟

مرسي ، ممنونم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

من وقتي رزولوشن كامپيوترم رو عوض ميكنم ،صفحه وبسايتم به طور افقي بلند ميشه ، براي ديدن وب سايتم بايد ، صفحه رو چپ و راست كنم

اشكال ار كجاست.قالبم مشكل داره؟

مرسي ، ممنونم

به گفته ی جناب شمسی قالب شما برای این رزولوشن طراحی نشده و یه چیزی هم بگم که قبلا سایت ها و قالب های آنها بر استاندارد 800*600 طراحی

می شدند اما از این پس شما می توانید طراحی خود را بر مبنای حداقل 1024 * 768 انجام دهید چرا که با رایج شدن مانیتور ها و کارت گرافیک های جدید

و رایج شدن خطوط adsl استفاده از رزولوشن های زیر 1024*768 تقریبا منسوخ شده است بنابراین اگر سایت شما در این رزولوشن و بالاتر به خوبی

دیده می شود جای نگرانی نیست.

لینک به ارسال

سلام.

شما می توانید با درصدی کردن موقعیت های قالب ، قالب را برای هر رزولیشنی درست کنید. یعنی توی همه ی رزولیشن ها یکی نمایش داده شود!

برای این کار می توانید با من تماس بگیرید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...